Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miki, za mene pre prvog klipa niko nije ni čuo, a evo već su morali da angažuju bot brigadu
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Video već sad ima veću gledanost nego svi Lakijevi klipići zajedno.
      Da li je to bio cilj? Što više pregleda to veća verodostojnost onoga koji pravi i komentariše iz "stručnog ugla". Ponavljam ti, lik je totalni amater a ako ima diplomu -bolje da je pocepa jer mu i onako ničemu ne služi (krhko mu je znanje).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Auu Laki, pa ti imas stomak da slusas to +50m. Cim je Dekki napisao da i on tako razmislja, odmah sam shvatio da je to neka zajebancija..
        Želeo sam da vidim u čemu grešim
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Nebojša, progutaj ego angažuj još jednog kvalitetnog pleja komplementarnog sa Lorenzom, dakle sa šutem, asistencijom, ulazom ne mora da kida naročito u odbrani tu je Lorenzo više nego solidan. Strahovito je Lorenzo atletičan igrač, kad je bilo podbacivanje između njega i Hange lagano je pokupio loptu, baš brz skok ima, odličan odraz i leteralne kretnje. Slabije finišira na obruču, par puta je baš problematično položio loptu, doduše, to su bilo isilovani ulazi.
          Kad smo kod lateralnih kretnji Laza je pokazao na momente njegovu trademark denial defanzivu kad je uhapsio Hangu.
          Filipe, deluješ ovako kao čovek down to earth, ako želiš sve najbolje svom voljenom klubu, a siguran sam da želiš pokaži da je ostalo dostojanstva u tebi i povuci se sa mesta rezervnog pleja u EL. Probali smo, vidiš da ne ide, povuci se neka te ljudi pamte po finišu prošle sezone kad si dao veliki doprinos da se vratimo u elitno društvu.
          Čovići, budite ljudi i uradite ono što u svom srcu znate da je ispravno!


          Jbte ovu cu istetovirati na ledjima hahah
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sine, lik je godinama srpski sportski jutjuber. Poznat je po tome da je izuzetno uravnotežen i da ga vrlo rado gledaju i zvezdaši i partizanovci. Sniziti nivo paranoje pod hitno na podnošljivu meru.
            Last edited by dekkard; 26-10-19, 20:06.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Opa,cim si ubacio sine ide nervoza. Poznati you tuber..idi vidi sta kaze Baka Prase hehe..

              Nego, jbte Rim, kada bi ove srbende skontale da Fica uzima za onu zajebanciju 15k evra mesecno, da li bi isto razmisljale

              Cekaj, da se vratim..srpski jutjuber hahaha a idi jbte Dekki...Stavio bi ga u rang..ne znam..ovo bi Sarca i Samo Zvezdu bilo sramota da kazu ne znam...sem tebe mi niko ne pada na pamet
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Lik je tezak nemac pojma da ti kazem...evo da sam iole dokon ko sto nisam, dajem ruku da bi za moje 4 godine treniranja u srednjoj skoli, imao vise znanja i analiticnosti da napravim kvalitetnije analize od njega. Dakle zasto neko drugi ne prenese loptu, nego mora Filip da se pati...zemljo otvori se!
                Inace koliko nema pojma ce ti najbolje reci njegove analize pojacanja od pre prosle sezone, kad je rekao da je Baron ok pojacanje, ali da nije siguran da ce moci da iznese ulogu prvog pleja, da Ristica verovatno ceka uloga startnog centra, a Mo Faye-a je ocenio kao igraca sumnjivog kvaliteta, i da mu se on uopste ne dopada kao pojacanje

                P.S. I Choda i Baka prase su cuveni srpski youtuber-i, pa im sigurno ne bi dodelio prosvetiteljsku ulogu
                Last edited by Gudura; 26-10-19, 20:10.

                Comment


                • On je poznat po tome da nikad nije eksplicitan i uvek sve kaže sa velikom dozom rezerve. Baron je u najboljem slučaju za sekundarnog pleja, kad je igrao pleja (a igrao je prošle sezone iznuđeno nekoliko puta) to je užasno izgledalo i tu je bio u pravu.
                  Faye je tokom sezone igrao od sjaja do očaja i nazad, najviše zbog povrede, bio je najbolji kad je trebalo pa se zaboravljaju ponori u kojima je bio tokom srednjeg dela sezone.
                  Tako da je bio samo odmeren u procenama i nije puno pogrešio.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Vidite, mozda mu je Pavi sin
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Treba svi da reportujemo ovog Dekardovog salabajzera pa da mu ugase i ovaj nalog
                      Taj deo smo svi odgledali kad se zali da su mu ugasili nalog od 20k faloversa. Ne znam gde on objavljuje ove kretenske klipove i odakle ga toliko ljudi prati..? Laki je za njega bog skautinga i generalno poznavanja kosarke
                      Last edited by Antona; 26-10-19, 20:27.

                      Comment


                      • 4247 pregleda, as we speak.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ma klinci prate to, ovo sranje sad kad je bilo. 1.4m njih prati Baku Praseta. Postujem svaki posao, i on decko nije lako dosao do toga, ali jbm mu misha Malo gledao te klipove i sranje i nista mi nije jasno

                          Ovog Dekkijevog posinka treba cuvati i kad odraste, podsetiti ga kakve je gluposti pisao..i kako je padre bio ponosan na njega hehe

                          Kad se setim prosle godine posle finala, Hobit na svakoj televiziji..koja je to sekta, ti naprednjaci...zalosno..Dobrica, Davidovca ko jebe..Simanic isto..ako vec nisu hteli strance..jezivo..prijalo je to malom Hobitu, sad mora da trpi malo... nema taj blama tako da..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Napisah i ja komentar ispod videa. Dobih lajk od autora videa. Great minds think alike.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Procitah i ja komentare. Realno, dobili ste sta ste i zasluzili. Nemas ti Deki razloga za likovanje i optimizam.

                              Ono sto je vazno je da Lakijeve snage jacaju iz dana u dan, kao i broj pregleda na YT. Raskrinkali smo tatinog debilcica

                              Comment


                              • Ali Pavijevi klipovi kao krunski dokaz... Desperate times call for desperate measures.

                                Comment

                                Working...
                                X