Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na highlights ne mos nista da vidis, osim da tepa po lopti ko Jaka Blazic... Moramo mi mnogo bolje al da ima oko za pas to ima, to se vidi na jedan prodor.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Na highlights ne mos nista da vidis, osim da tepa po lopti ko Jaka Blazic... Moramo mi mnogo bolje al da ima oko za pas to ima, to se vidi na jedan prodor.
      Ma highlightse kacim samo vama, za one koji ne znaju koji su to igraci. Pikirao sam jos 4-5 igraca interesantnih koji imaju izuzetno malu verovatnocu da budu deo NBA sledece godine a za nas bi bili izuzetno vredni. Stize u toku dana jos nesto...

      Comment


      • Bolje da te čitaju u klubu nego mi...
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Bolje da te čitaju u klubu nego mi...
          Na koga misliš, tamo je ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Ja im bio poslao neke klipove...
            mitsku zver

            pipača vrha table

            Kao i maštovitog pleja koji se ne libi kontakta

            ALI kažu da je Čo kući i

            jer se igrao
            milionera
            pa je sada
            u klubu, do daljnjeg...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ja im bio poslao neke klipove...
              mitsku zver

              pipača vrha table

              Kao i maštovitog pleja koji se ne libi kontakta

              ALI kažu da je Čo kući i

              jer se igrao
              milionera
              pa je sada
              u klubu, do daljnjeg...
              Takoe, komso
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Šta ga citiraš sa ovolikim gifovima, još odmah posle njegovog posta, jedva mi se otvorila strana
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Šta ga citiraš sa ovolikim gifovima, još odmah posle njegovog posta, jedva mi se otvorila strana
                  Znači tako, postao sam persona non grata i nisam poželjan na forumu
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zamisli da sam postavila sada, ovde tvoj avatar
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Šta ga citiraš sa ovolikim gifovima, još odmah posle njegovog posta, jedva mi se otvorila strana
                      Komsiji ne skracujem postove, makar imalo i 20 gifova.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ne skraćuješ ti nikome...samo da je gif..ojhaaa.. i ko je reko da skraćuješ
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne skraćuješ ti nikome...samo da je gif..ojhaaa.. i ko je reko da skraćuješ
                          Ko mi te je iznervirao ovako sabajle nedeljom?
                          Kazi mi, pa da ga sefte banujem.
                          Last edited by kronostime; 24-06-18, 09:33.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ko mi te je iznervirao ovako sabajle nedeljom?
                            Bogami ste daleko dogurali u odnosu za relativno kratko vreme.
                            Last edited by mark !t zer0; 24-06-18, 09:37.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • A ne, ne...ne skreći sa teme ...evo nešto što voliš

                              3.7 Trudite se maksimalno da ne citirate poruke bespotrebno. Citirajte delove poruke na koje se odnosi odgovor.
                              Korisnici često nepotrebno citiraju dugačke poruke da bi napisali jednu ili dva rečenice ispod. To nije preporučljivo, jer se tako zatrpava tema.
                              Ukoliko je poruka na koju odgovarate poslednja, napisana pre nekog vremena, mala je verovatnoća da će neko postovati baš dok vi pišete, tako da je zaista nepotrebno tada njeno citiranje, jedan pogled na gore/dole dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na poruke u nizu, koristite Edit post ili znak Multi-Quote koji se nalazi u tabu ispod svakog posta skroz desno, ali nikako nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete. Citiranje celih poruka čini forum nepreglednim, a takođe se takve stranice sporije učitavaju.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A ne, ne...ne skreći sa teme ...evo nešto što voliš

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X