Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma koliko nekad ljudi potcenjivali seriju Srećni ljudi ona ima svojih kvaliteta.

    Na jedan duhovit način je svedočanstvo jednog užasnog vremena.

    Posle Aranđela (Bata Živojinović), Bate Šejna (Marko Nikolić), Šćepana Šćekića (Danilo Lazović), Ozrena Soldatovića (Dušan Golumbovski), Ostojića (Nikola Simić) Popare (Zoran Rankić), ode i Vukašin.

    Laka mu zemlja.

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Odgledao novi Star Wars........nikakav je.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Odgledao novi Star Wars........nikakav je.
          pa to samo prva 3 valjaju. odnosno epizoda 4, 5 i 6.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Da, originalnoj trilogiji je tesko prici, sto je i razumljivo, sve je bilo sveze.

            Ali ovaj poslednji film....imao sam bas niska ocekivanja i opet mi je nikakav Mislio sam da ce bar posluziti za lagano ubijanje vremena, ali ni u tome nije uspeo.
            Last edited by Mr. Wolf; 14-03-20, 17:01.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Odgledao novi Star Wars........nikakav je.
              Nisam nikad odgledao nijedan SW. Ima li poente sada poceti gledati ? Imam osecaj ako ovo nisi gledao kao klinac tesko da ces ko odrasla osoba.

              Comment


              • Nisi ništa propustio.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Osim epohu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Imam osecaj ako ovo nisi gledao kao klinac tesko da ces ko odrasla osoba.
                    Istog sam misljenja, ali probaj da gledas epizodu IV, pa ako ti nije to to, nemoj dalje. Ako ti se nekim slucajem svidi, odgledaj samo tu originalnu trilogiju, dalje nema potrebe.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Sa tim da je epizoda 3 jedna od najboljih, ali mora da pregura 1 i 2, a 1 je posebno uzasan.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Uvek moze na yt da pogleda recap ostalih epizoda. Bezbolnije je tako.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Nisam nikad odgledao nijedan SW. Ima li poente sada poceti gledati ? Imam osecaj ako ovo nisi gledao kao klinac tesko da ces ko odrasla osoba.
                          zasto ne bi mogo gledati? pa ja nisam bio rodjen kad je Hickok snimao filmove a kasnije sam obozavao da ih gledam.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Pogledao i ja sad, ono je bukvalno za zatvor.


                            Inace, vredi gledati originalnu trilogiju. Ep 4, 5 i manje-vise 6 su stvarno dobri filmovi. Ali bih izbegao remaster jer su digitalno dodali gomilu nepotrebnih stvari. Tu treba juriti despecialized verzije filmova.

                            Prequel trilogija moze kompletno da se preskoci, sem ako nisi ogroman fan originalne. Licno, imam transfer blama kad ih gledam. 1 i pogotovo 2 su jezivi, a 3, iako ima svoje momente, nije mnogo bolji.

                            Nova trilogija...
                            7 mi je bio dobar jer je bio ono sto treba da bude, da bude "bezbedan", da budi nostalgiju i povlaci dosta paralela sa 4, a da opet moze da privuce nove fanove.
                            8 dosta ljudi ne voli, uglavnom hardcore fannovi. Ima neke bas bedne momente, ali i neke koji su najbolji u serijalu. Ja npr. volim kako je Rian Johnson razmisljao dok je pravio film, i iako nije sve uspeo da uradi kako treba, postujem ga daleko vise od Abramsa.
                            9, gomila glupih odluka i fan service, da ne komentarisem dalje.

                            Comment


                            • Meni ce epizoda 3 uvek da bude iza epizode 6. Cak sam nedavno i pogledao The Clone Wars animiranu seriju iako sam se namucio da dodjem do poslednje sezone. Takve stvari ne treba bidzovati, jebo ga ja.

                              Krenuo da gledam Sense8, pocetak veoma obecava. Mislio sam da cu moci vikendom da gledam, ali umirem od zelje da vidim sta ce se desiti dalje. Neocekivano me dobro vozi serija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Meni ce epizoda 3 uvek da bude iza epizode 6. Cak sam nedavno i pogledao The Clone Wars animiranu seriju iako sam se namucio da dodjem do poslednje sezone. Takve stvari ne treba bidzovati, jebo ga ja.

                                Krenuo da gledam Sense8, pocetak veoma obecava. Mislio sam da cu moci vikendom da gledam, ali umirem od zelje da vidim sta ce se desiti dalje. Neocekivano me dobro vozi serija.
                                Serija je blagi uzas, jedva sam pogledao do kraja.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X