Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se.
    Sve ih strefilo te koji su glumili baje pa rasističkim povicima pogurali UEFA-u da ne progleda kroz prste nego bude rigorozno stroga.
    Al kažnjavaju nas za svaku jbn sitnicu. Šta se desilo sa Hajdukom i kukačom na sred terena. Ono je bilo za doživotnu zabranu.
    Grobari tako nešto da su odradili zaboravili bi kada bi gledali Evropu.

    Comment


    • Ne znam šta su skandirali, ali definitivno ti ultra navijači koštaju klubove mnogo više nego što sa njima dobijaju ti klubovi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ne znam šta su skandirali, ali definitivno ti ultra navijači koštaju klubove mnogo više nego što sa njima dobijaju ti klubovi.
        Donaldu standardan repertoar uvreda kada je u pitanju bivši Zvezdin fudbaler.
        Ništa što nije davno viđeno na fudbalskim hepeninzima.

        Comment


        • Što ne znači da je prihvatljivo, to što naši "eksperti" za organizaciju takmičenja puštaju nekažnjeno.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Uefa drastično kaznila Partizan, dva meča bez publike

            http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...z-publike.html
            Ne rodila ni njivo, ni šljivo
            i sve im se osušilo živo
            što sadili ništa ne rodilo
            ej, dušmani prokleto vam bilo!!!

            Stici ce vas kletva majkuu vam jebem licemernu da vam jbm!! Svako vece i jutro ima da vas kunem bando UEFAsisticka !!!

            Originally posted by Ganac View Post
            Ne znam šta su skandirali, ali definitivno ti ultra navijači koštaju klubove mnogo više nego što sa njima dobijaju ti klubovi.
            Ma mani me tih prica...oni pederri u splitu nacrtaju kukasti krst, vicu HORSKI "ubij Srbina" i nkom nista(plus jos mali milion primera), a ovde se zbog povika par ljudi koji cak i nisu rasisticki klub kaznjava kao da je ceo stadion stavio one kape kju kjuks klana na glavu i bacao nozeve na njih...govna licemerna bre.
            Last edited by tamonajugu; 13-08-19, 12:12.

            Comment


            • Ovo nema veze sa rasizmom.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ma koja boja koze prozivali ga jer je igrao za Zvezdu standardna prozivka na relaciji grobari-zvezdin igrac.... Ovo je cisto izivljavanje uefe..moze im se....a siguran sam da ima neke veze sa tim sto smo potencijalni protivnik Molde-a sledece kolo...ti pederi skandinavci imaju svoje pedere ortake u uefa koliko volis...vidis protiv zvezde kakvo je sudjenje bilo, u najmanju ruku cudno....jbm im mater svima sve im se osusilo dabogda.
                Moramo da ih tuzimo ovo ovako ne sme da prodje pa da nam smanje bar na novcanu kaznu....a ako ne onda organizovati protest grobara, mimo kluba mimo svega, od par hiljada ljudi pa lepo bar ne dati govnima iz uefe mira od medija, neka se provlace svaki dan kao banda korumpirana sto i jesu, a nece moci da nas kazne tada moci ce samo da jedu govna...pu sve im jbm ne mogu da se smirim satima...
                Last edited by tamonajugu; 13-08-19, 13:16.

                Comment


                • Originally posted by tamonajugu View Post
                  Ma koja boja koze prozivali ga jer je igrao za Zvezdu standardna prozivka na relaciji grobari-zvezdin igrac.... Ovo je cisto izivljavanje uefe..moze im se....a siguran sam da ima neke veze sa tim sto smo potencijalni protivnik Molde-a sledece kolo...ti pederi skandinavci imaju svoje pedere ortake u uefa koliko volis...vidis protiv zvezde kakvo je sudjenje bilo, u najmanju ruku cudno....jbm im mater svima sve im se osusilo dabogda.
                  Moramo da ih tuzimo ovo ovako ne sme da prodje pa da nam smanje bar na novcanu kaznu....a ako ne onda organizovati protest grobara, mimo kluba mimo svega, od par hiljada ljudi pa lepo bar ne dati govnima iz uefe mira od medija, neka se provlace svaki dan kao banda korumpirana sto i jesu, a nece moci da nas kazne tada moci ce samo da jedu govna...pu sve im jbm...
                  Obrisao sam post jer sam video da su mu vikali Cigan, pretpostavljam jer je bio u CZv, ali boli tuki UEFA smradove, to jeste rasizam iz njihovog ugla.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Što je naravno nebuloza. Ti idioti tolerišu čist fašizam a na nekakav pijedestal stavljaju imaginarni rasizam koji niti je postojao niti postoji niti će ikada postojati u našoj zemlji.

                    Rasizam i to žestoki se može naći u npr Engleskoj ili Americi i sličnim zemljama sa kolonijalnom istorijom.
                    Imali smo mi mnogo gore primere iz naše istorije tipa zlikovačke ndh i Jasenovac pa se na povampirenje ustaša i hrvatskog naci-fašizma od strane UEFA tetoši i gleda krajnje blagonaklono.

                    Sve ovo naravno ide na jednu stranu, a na sasvim drugoj su te moronske huliganske grupe koje se brižljivo uzgajaju od strane saveza i klubova.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Kazna prema partizanu jeste neopravdano velika, ali su verovatno uzeli u obzir sve ono sto se desavalo na nasim stadionima poslednjih godina.

                      Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Ti idioti tolerišu čist fašizam a na nekakav pijedestal stavljaju imaginarni rasizam koji niti je postojao niti postoji niti će ikada postojati u našoj zemlji.

                      Rasizam i to žestoki se može naći u npr Engleskoj ili Americi i sličnim zemljama sa kolonijalnom istorijom.
                      Imali smo mi mnogo gore primere iz naše istorije tipa zlikovačke ndh i Jasenovac pa se na povampirenje ustaša i hrvatskog naci-fašizma od strane UEFA tetoši i gleda krajnje blagonaklono.

                      Sve ovo naravno ide na jednu stranu, a na sasvim drugoj su te moronske huliganske grupe koje se brižljivo uzgajaju od strane saveza i klubova.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      Sram te bilo sto lazes. zaboravljas sta su nasi "navijaci" radili u Krusevcu igracima Napretka pred pocetak drugog dela prvenstva? Prebijanje igraca sopstvenog kluba samo zato sto su druge boje koze je RASIZAM I FASIZAM to je za suspenziju i izbacivanje iz lige.

                      Ne lupetaj vise k'o Maksim.
                      Last edited by belgrade_owl; 13-08-19, 14:08.

                      Comment


                      • Ima rasista i kod nas ali je to mizerno mali broj ......uostalom nismo bili robovlasnici nikad za razliku od tih amerikanaca tj. engleza, zapadnjaka koji se sad prave pametni i glume civilizaciju. Kod njih je i danas rasizam veoma visok ali su zakoni jaki pa niko ne sme da pisne...kod nas i pored labavih zakona retko se moze desiti neki rasisticki ispad. Ne znam zasto ih branis osim ako nisi mazohista...

                        Kazna prema partizanu jeste neopravdano velika, ali su verovatno uzeli u obzir sve ono sto se desavalo na nasim stadionima poslednjih godina.
                        Pa nama uvek uzimaju u obzir ali recimo hrvatima nikad.....ti dvostruki standardi uefa nemaju opravdanje. Ok kaznili ste nas ali kaznite i njih....prave nas bre budalama i jos treba sebe da krivimo za to !? Ma nek idu bre u piccku mateerinu izrodi zemaljski...
                        Last edited by tamonajugu; 13-08-19, 14:13.

                        Comment


                        • Brate, nemoj objašnjavati ništa.

                          Kod nas je rasizam statistička greška, mizeran broj napaljenika, neki su hipici, neki su narkomančine, neki su skinhedsi, svakako nije srpski izum ništa od toga.

                          Srbi i rasizam je jedna od većih šala.

                          U Rusiji, Poljskoj je primera radi 20xveći, a za Zapadnu Evropu da ne pričamo. USA puca od rasizma dan danas.

                          U Rusiji su Odemvingija oterali, a u Poljskoj jako jako mrze, i oni su se napalili na te anglosaksonske idiotarije.

                          Zato je Zenit imao muke oko Hulka.

                          Pričati o Englezima, Amerikancima, je suvislo. Oni su to i izmislili.

                          Srbi su morali da se kolju sa Turcima i čuvaju hrišćanstvo, nisu imali vremena da prevoze crnce u brodovima radi rada na plantažama.

                          Toliko.
                          Last edited by Cassius Clay; 13-08-19, 14:19.

                          Comment


                          • Originally posted by tamonajugu View Post
                            Ima rasista i kod nas ali je to mizerno mali broj ......uostalom nismo bili robovlasnici nikad za razliku od tih amerikanaca tj. engleza, zapadnjaka koji se sad prave pametni i glume civilizaciju. Kod njih je i danas rasizam veoma visok ali su zakoni jaki pa niko ne sme da pisne...kod nas i pored labavih zakona retko se moze desiti neki rasisticki ispad. Ne znam zasto ih branis osim ako nisi mazohista...

                            Pa nama uvek uzimaju u obzir ali recimo hrvatima nikad.....ti dvostruki standardi uefa nemaju opravdanje. Ok kaznili ste nas ali kaznite i njih....prave nas bre budalama i jos treba sebe da krivimo za to !? Ma nek idu bre u piccku mateerinu izrodi zemaljski...
                            Nismo bili robovlasnici jer nam se nije ukazala prilika za to

                            Na stranu to, dvostruki arsini ce uvek postojati, mi treba da uradimo sve sto je moguce da tih kazni bude sto manje odnosno da UEFA dajemo sto manje povoda da se izviljava. Kao sto je Ganac gore napisao, onaj koji je slao izvestaj u UEFA je cpovik "ciganin" oznacio kao rasisisticki, da li je to uradio iz neznanja ili namerno, to mozemo samo da pretpostavljamo.

                            Nismo mi (srpski klubovi i reprezentacija) jedini koji su kaznjavani sada, golman Ventspilsa je dobio 10 meceva zbog vredjanja na rasnoj osnovi.

                            Ja jedva cekam mec reprezentacije protiv Ukrajine, cisto da vidim kako ce se nasi "navijaci" ponasati i da li ce skandirati odnosno kaciti neki transparent posvecen Donbasu.

                            Comment


                            • Mi sami sebe zovemo ciganima. Naravno da nije rasistički. Navijači Crvene Zvezde sebe zovu tako i Donald se sigurno nije uvredio jer zna za to i zna da je ciganštura u srcu kao i svi mi.

                              Jer mi smo cigani, najjači smo najjači.

                              Što bi grobari bili rasisti koji su pevali Vašingtonu, Dijari, Moreiri, imali status Boga u Partizanu?

                              Nego UEFA ugnjetava Srbe, oni će nama da objašnjavaju. klošari.
                              Last edited by Cassius Clay; 13-08-19, 14:27.

                              Comment


                              • Originally posted by 7528. View Post
                                Brate, nemoj objašnjavati ništa.

                                Kod nas je rasizam statistička greška, mizeran broj napaljenika, neki su hipici, neki su narkomančine, neki su skinhedsi, svakako nije srpski izum ništa od toga.

                                Srbi i rasizam je jedna od većih šala.

                                U Rusiji, Poljskoj je primera radi 20xveći, a za Zapadnu Evropu da ne pričamo. USA puca od rasizma dan danas.

                                U Rusiji su Odemvingija oterali, a u Poljskoj jako jako mrze, i oni su se napalili na te anglosaksonske idiotarije.

                                Zato je Zenit imao muke oko Hulka.

                                Pričati o Englezima, Amerikancima, je suvislo. Oni su to i izmislili.

                                Srbi su morali da se kolju sa Turcima i čuvaju hrišćanstvo, nisu imali vremena da prevoze crnce u brodovima radi rada na plantažama.

                                Toliko.
                                Ne lupetaj

                                Comment

                                Working...
                                X