Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tesko da ce se pored Voje naigrati

    Comment


    • #17
      Originally posted by Princoni. View Post
      Tesko da ce se pored Voje naigrati
      Ne znam jesi li ga gledao dok je u Italiji, zadnje 2-3 sezone. Ti kao Topdzija mora da se secas kakav je papan umeo da bude u proslosti. Ja bio skeptik, ali kako sam se samo prevario. Fenomenalan u najmanju ruku. Nije branio ove sezone, samo zato sto je ovo Buffonova sezona, poslednja i ujedno oprostajna. A zasluzio je da brani sve tekme.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Prototype View Post
        Ne znam jesi li ga gledao dok je u Italiji, zadnje 2-3 sezone. Ti kao Topdzija mora da se secas kakav je papan umeo da bude u proslosti. Ja bio skeptik, ali kako sam se samo prevario. Fenomenalan u najmanju ruku. Nije branio ove sezone, samo zato sto je ovo Buffonova sezona, poslednja i ujedno oprostajna. A zasluzio je da brani sve tekme.
        Ispratio sam neke Vojine tekme, odlican je bio i meni je bas bilo cudno sto su ga iz Arsenala pustili za sitan novac posle partija u Romi. On i kada se pojavio onako zelen na golu Arsenala bio je bas brutalan talenat, znao je nemoguce da brani, ali svake sezone bi mu se desile nekoliko tekmi gde bi pravio teske gluposti. Koliko se secam price, Venger ga je otpisao jer ga je uhvatio sa cigarom u svlacionici. Sada su verovatno i godine uticale, a i Juventus igra odgovornije u odbrani, tako da ja uopste ne sumnjam da ce Voja biti odlicna zamena za Bufona.

        Cenim i Perina kao golmana, steta bi bilo da bilo ko od njih dvojice sedi na klupi. Imao je otvoreno mesto za prvog golmana Napolija, a najverovatnije i Rome, bolje da je tamo odabrao da predje.

        Comment


        • #19
          Genijalno

          sigpic

          Comment


          • #20
            Kako su se samo pošprdali sa današnjim predstavljanjima.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #21
              Roma briljira

              sigpic

              Comment


              • #22
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Admin Romine tw stranice zasluzuje medalju

                  sigpic

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25




                      Malo da se našalimo

                      Comment


                      • #26

                        Comment


                        • #27
                          Jebo Football-italia-ju REPORT, da ih jebo
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #28
                            Stiže večeras i Justin Kleivert u Romu. 20 meleona.

                            Comment


                            • #29
                              Onaj Ziyech bi vam lego samo tako. Taj tip igraca vam je neophodan jos od odlaska Pjanica. Pored Kluiverta i s'njim su pregovori u toku.

                              Ajax striker Justin Kluivert is on the verge of completing a move to Roma for €18m. (Source: @FabrizioRomano)

                              A Romano je obicno pouzdan izvor.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Prototype View Post
                                Onaj Ziyech bi vam lego samo tako. Taj tip igraca vam je neophodan jos od odlaska Pjanica. Pored Kluiverta i s'njim su pregovori u toku.

                                Ajax striker Justin Kluivert is on the verge of completing a move to Roma for €18m. (Source: @FabrizioRomano)

                                A Romano je obicno pouzdan izvor.
                                Lego bi samo tako. Prica se da su blizu dogovora, ali izgleda da Ajaks traži puno. Platio bih šta traže, jer će dečko da eksplodira posle Svetskog. Da je neki Španac, Nemac, Englez, već bi vredeo 60-70 miliona.

                                Izgleda da Najngolan ide, Inter se pominje. Fino ekipicu bi Inter sastavio.

                                Comment

                                Working...
                                X