Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Sari produzio ugovor sa Napolijem do 2021,
    Ne znam odakle tebi ova informacija? Nije istina da je produzio ugovor.

    Comment


    • Pariz zove.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ovo je odlicno za Napolija ako izgube Sarrija.

          Comment


          • Ode Buffon u PSGu najverovatnije.

            Neces osvojiti LS, makar jos 30 godina branio, jednostavno ti nije sudjeno Gigi kralju...

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Dobio neke ogromne pare od PSG-a, koliko sam video 20M po sezoni. E sad da li je net ili bruto to ne znam. U Juve u ovim poznim godinama plata je bila 4,5M NET, dok je ranije bila 6M. Previse dobre pare da bi se odbile, a jos mu se brani izgleda.

              A sto se tice LS, nek je osvoji. Njemu mogu da pozelim samo najbolje, kakva je to legenda, koliko je samo godina zrtvovao zbog Juvea.

              Comment


              • Bufon, Del Pjero i Nedved zaslužuju sve moguće pozitivne epitete prisvojiti od strane navijača crno-belih. Bili su uz klub u najtežem mogućem dobu i afere Kalčopoli. Nisu napuštali Torino ni kad se klub preselio u Seriju B već su ostali i borili se za ekspresni povratak u najviši rang talijanskog fudbala. Zato su žive legende i božanstvo Juventusa.
                Za razliku od Ibre koji je brže-bolje pobegao i digo sidro.
                Điđi je istinska legenda koja zaslužuje u svom opusu da ima ušati pehar. Verujem da jedan od razloga što ide u "Grad svetlosti, uz enorman novac, taj da proba poslednji put domoći se LŠ.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ja negde procitah da ce mu plata biti 7.5 milki, nigde nisam video 20, zato sam mislio da nije presao zbog para jer je kod nas zaradjivao 6 cini mi se, a nije ni trazio povecanje plate. Scesnijev agent je izjavio da je Scesni doveden da bude rezervni golman 2 sezone, znaci planiralo se da ostane Buffon jos jednu, e sada ili je uprava htela da ga penzionise i ponudi direktorsko mesto a on odbio ili je zeleo da pokusa jos jednom za LS i otisao za parama sto odbijam da prihvatim.
                  Za mene uvek dragi i uvek u mom srcu, nista mu necu zameriti sta god odluci.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Toliko pompe oko Sergeja, a na kraju nije čak ni u Laciju najbolji. Dobar je Sergej, ali očigledno da i u svom timu ima igrače sličnog nivoa.

                    Kolarov u timu sezone
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Niko iz Intera

                      Pa majku mu morao je barem Skriniar ako niko drugi.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Kolarov ima odlicnu sezonu iza sebe, zasluzeno l

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Jugosloven, po kome je ovo tim sezone? Do sad sam video bar dve-tri selekcije tima sezone i svaki se puno razlikuje.

                          Kolarov naravno zasluzuje, pokidao je ovu sezonu. Florenci ne bi smeo da je tu nikako. I Sergej bi morao da se nadje u timu sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Jugosloven, po kome je ovo tim sezone? Do sad sam video bar dve-tri selekcije tima sezone i svaki se puno razlikuje.
                            Po aplikaciji sofa score

                            Comment


                            • Onda je potpuno legitiman.

                              Comment


                              • Sari odlazi.

                                Comment

                                Working...
                                X