Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam shvatio sam te zato sam i rekao. Ljudi su isfrustrirani situacijom u drustvu i onda im ovo dodje kao ventil da se izduvaju ma gde da se nalaze na stadionu, u kaficu, na forumu itd.....ali ruku na srce i mentalitet nam je takav DNk ne moze da se menja.

    I jel zna neko zasto je uopste bio onaj prekid oko 80 minuta ? Meni to jos nije jasno, a zanima me
    Last edited by tamonajugu; 23-09-19, 16:14.

    Comment


    • Bio je neki transparent za Kokezu i pevali su mu neku pesmicu.

      Comment


      • Da nisu mozda kacili njegov potpis?

        Spoiler

        Comment


        • Nisu, ali hvala ti brate za ovaj pečat, sad ću da ga napravim od krompira i da iskoristim tu i tamo..

          Kačili su:
          "Kokeza p..ko j..emo ti sve.."


          A pesmica je bila:
          Aleeeee Partizan le aleeeeee
          Partizan le aleeeeee
          Kokeza p..ko j..emo ti sve..
          Last edited by Chiwwi; 23-09-19, 16:35.

          Comment


          • Zbog ovog...

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Bio je neki transparent za Kokezu i pevali su mu neku pesmicu.
              Aha znaci to je... Pa dobro sa jedne strane je razumljivo, sudije stite aktuelne celnike organizacije koja im je omogucila da sude. E sad da li je ovo poseban slucaj ili je primenjivano i ranije to mi nije poznato.

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Srđan Jovanović je mnogo bolji sudija od Mažića, to je bar svima jasno.
                Osim nadležnih za sudije u FIFA i UEFA.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Zvezdi poništen regularan gol. Laku noć.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jos sladje.

                    Laku noc.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Okrece se prica na sudjenje da se bar malo zamaskira demoliranje od strane Partizana i nistavilo koje je prikazala Zvezda.......ceo dan iskacu naslovi takvog tipa na svim portalima.
                      Novinari i posteni fudbalski radnici ce se potruditi da ovaj veciti derbi polako postane sve podnosljiviji zvezdasima kako dani odmicu...ustanovice da su trebali da pobede 1-0 i da "nije ovo tako lose kao sto izgleda"..

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Zvezdi poništen regularan gol. Laku noć.
                        Slažem se, derbi treba da se ponovi.

                        Comment


                        • Ne, ne treba, potrebno je samo reći istinu...koliko god bolna bila.
                          Zašto je teško reći da je regularan gol poništio sudija? Da li je iko na ovom forumu negirao zasluženu pobedu Partizana?
                          Ovakvim upisima samo trolujete i ložite (flejm).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Poništen je regularan gol.
                            Ali da bi se to ispravilo mora derbi da se ponovi, ovako ostaje samo 2-0.

                            Comment


                            • Zvezdina odbrana je bila obeshrabrujuće nemoćna pred hirurški preciznim centaršutem Rajka Breženčića.
                              Niko nije znao šta da radi, Borjan se zakucao u mestu, Degenek plivao u praznom prostoru, Žander nemoćan, a Zoran Tošić sa zadovoljstvom koristi idealan pas i atraktivnim šutem iz klizanja trese mrežu protivnika.

                              Veoma zabrinjavajuće reakcije Zvezdine odbrane, a treba se potsetiti da to ipak nije bilo gostovanje Bajernu, nema Partizan osamdeset ili sto miliona da plati igrača, a krajnji ishod je bio veoma sličan.
                              I to uz kristalno jasno iskazanu nameru da se sa tri centarhalfa čitav tim okrene pre svega defanzivi.

                              Velika i ogromna pobeda Partizana, i pre i za vreme i nakon utakmice.
                              Traženje uzroka poraza u nefudbalskim stvarima će samo još više produbiti očiglednu krizu u kojoj se nalazi Crvena zvezda.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Zvezdina odbrana je bila obeshrabrujuće nemoćna pred hirurški preciznim centaršutem Rajka Breženčića.
                                Niko nije znao šta da radi, Borjan se zakucao u mestu, Degenek plivao u praznom prostoru, Žander nemoćan, a Zoran Tošić sa zadovoljstvom koristi idealan pas i atraktivnim šutem iz klizanja trese mrežu protivnika.

                                Veoma zabrinjavajuće reakcije Zvezdine odbrane, a treba se potsetiti da to ipak nije bilo gostovanje Bajernu, nema Partizan osamdeset ili sto miliona da plati igrača, a krajnji ishod je bio veoma sličan.
                                I to uz kristalno jasno iskazanu nameru da se sa tri centarhalfa čitav tim okrene pre svega defanzivi.

                                Velika i ogromna pobeda Partizana, i pre i za vreme i nakon utakmice.
                                Traženje uzroka poraza u nefudbalskim stvarima će samo još više produbiti očiglednu krizu u kojoj se nalazi Crvena zvezda.
                                Treba spomenuti i srpskog Aleksa Fergusona kao najzasluznijeg za pobedu.

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X