Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA EMIRATES 2018 (Catalunya)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hulk je imao problema sa menjacem otuda slabiji rezultat danas. Ostalo ocekivano,stigle gume luja srecan cccc. Sutra ne ocekujem nista,ovde se nikada nije obilazilo tako da rutisnka pobeda hamiltona. no dobro ceramo se ove godine do kraja

    Comment


    • #17
      Originally posted by Sile View Post
      Hulk je imao problema sa menjacem otuda slabiji rezultat danas. Ostalo ocekivano,stigle gume luja srecan cccc. Sutra ne ocekujem nista,ovde se nikada nije obilazilo tako da rutisnka pobeda hamiltona. no dobro ceramo se ove godine do kraja
      Nije problem sa menjačem, nego sa pumpom za gorivo. Sjutra start je presudan i možda safety car ako ga bude.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #18
        Ma sta radi ovaj covek vise...

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #19
          Ne znam kako je ovako propao Grozan, kvalitetan vozac ali ove sezone jednostavno prelos. Cak ni bod nema.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Ovo ako cepi kiša par krugova pre kraja biće veselo.

            Comment


            • #21
              Gotovo je ovo, ide ovde Lewis lagano.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #22
                Navijamo za kisu

                Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

                Comment


                • #23
                  Mrs svi redom u Ferariju, das coveku nov motor i on otkaze, ma bravo.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Preticanje skoro pa nemoguca misija..
                    Ferari ako zeli da se sezona zavrsi na najbolji nacin, mora u Monaku da odradi q za prvi red..

                    Comment


                    • #25
                      Konacno vrhunska trka za LH i nova pobeda!

                      Comment


                      • #26
                        Trka koja se zaboravila i pre njenog završetka.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by madrid View Post
                          Konacno vrhunska trka za LH i nova pobeda!
                          Vrhunska trka xaxaxaxaxaxaxax, druže prvi april je davno bio... Vozač dana Pirelli.
                          Last edited by Nikoletina; 13-05-18, 16:54.
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #28
                            Dosadna trka, ali bar rezultati na mestu. Grosjean je zreo za neki drugi sport, kakav pacijent

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Nikoletina View Post
                              Vrhunska trka xaxaxaxaxaxaxax, druže prvi april je davno bio... Vozač dana Pirelli.
                              Ne znam sta je tako smesno u mom komentaru (ismevanje i prvi april foru stvarno necu da komentarisem), ne znam sta ti nije jasno sta sam hteo da kazem. Covek je odvezao na maksimalnom nivou za razliku od nekoliko prethodnih trka ove godine (pa mozda i sve osim prve) gde smo svi videli da se jasno mucio sa svojom formom i bio losiji i od timskog kolege i od Fetela, a na nekim trkama i od RB, a vadila ga brzina Mercedesa i samo uz okolnosti je bio vodeci pred ovu trku. Danas je sve to izgledalo mnogo bolje.
                              Last edited by colchonero; 13-05-18, 17:01.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by madrid View Post
                                Ne znam sta je tako smesno u mom komentaru (ismevanje i prvi april foru stvarno necu da komentarisem), covek je odvezao na maksimalnom nivou za razliku od nekoliko prethodnih trka ove godine (pa mozda i sve osim prve) gde se jasno mucio sa svojom formom i bio losiji i od timskog kolege i od Fetela, a na nekim trkama i od RB, a vadila ga brzina Mercedesa. Danas je sve to izgledalo mnogo bolje.
                                Vau, naštimaju im gume, samo za njih, pod izvgovorom bezbednosti, gume koje jedino Merc ne pregrejava i sad kao odličan posao Luisa #blessed #44 #TeamLH... Nije to prvi put Pirelliju da namešta Mercedesu, 2013 su imali test sa tad aktuelnim bolidom i sa aktuelnim vožačima baš posle VN Španije, 2015 su u Monci trebali popiti diskvalifikaciju ko kuću, ali tu je Pirelli i MaFIA... Najjače je ovo za maksimalni nivo lol, pobegao na startu i iskoristio jasnu prednost guma i to je to druže moj, da nisu menjali gume videli bi kako je LH #blessed...
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X