Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Moraš da promeniš način na koji se obraćaš ljudima, to je koren svih problema.
    Ma ja se njemu nisam nikad obratio, ulazi nepozvan. Kako u RL tako i na forum, takvim ljudima se ne obracam i ne zelim nista od njih.To samo srecu Bog da ti da da nemas nista sa takvima. Neka se on obraca kako hoce, ali ne moze da preti, iznosi pm i da konstanto stalkuje a da mu Stojance brise pretnje i sve ostalo zato sto mu se ne svidja moja prica o covicu.

    To datira jos od FB stranice,idu po netu i vijaju,proganjaju svakog ko nije za covica, poprilicno bolesna ekipa ljudi koja ugrozava normalne ljude. Jos zive u uverenju da su protiv vlasti i sistema.

    Ipak, treba i biti kvalitetan pa da tvoja rec, prica, govor reaguje ovako i na ovoliku kolicinu ljudi.

    On je i sa Lazom, Sarcem trazio onda trajni ban i za malo da im prodje, ali srecom ima ovde normalnih ljudi pa su to osujetili...Ko ih ne zna...

    Necu se vise oglasavati po pitanju nijedne uvrede, sad ide samo prijavljivanje, ne moze ovako ..svaki dan drugi ulece klizeci start..treba vas samo ignorisati..pokusavam biti drug, ali dzaba
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Spominjao si ga, zajedno sa La Haine koga si nazvao Hijenom. Obraćaj se ljudima sa poštovanjem i neće biti nikakvih problema.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pročitaj još jednom Dekijev savet. Dobar je... Nije moguće uvek i po svaku cenu biti u pravu... pogotovo na način kako ti vidiš i doživljavaš raspravu

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ma ja se njemu nisam nikad obratio, ulazi nepozvan. Kako u RL tako i na forum, takvim ljudima se ne obracam i ne zelim nista od njih.To samo srecu Bog da ti da da nemas nista sa takvima. Neka se on obraca kako hoce, ali ne moze da preti, iznosi pm i da konstanto stalkuje a da mu Stojance brise pretnje i sve ostalo zato sto mu se ne svidja moja prica o covicu.

          To datira jos od FB stranice,idu po netu i vijaju,proganjaju svakog ko nije za covica, poprilicno bolesna ekipa ljudi koja ugrozava normalne ljude. Jos zive u uverenju da su protiv vlasti i sistema.

          Ipak, treba i biti kvalitetan pa da tvoja rec, prica, govor reaguje ovako i na ovoliku kolicinu ljudi.

          On je i sa Lazom, Sarcem trazio onda trajni ban i za malo da im prodje, ali srecom ima ovde normalnih ljudi pa su to osujetili...Ko ih ne zna...

          Necu se vise oglasavati po pitanju nijedne uvrede, sad ide samo prijavljivanje, ne moze ovako ..svaki dan drugi ulece klizeci start..treba vas samo ignorisati..pokusavam biti drug, ali dzaba
          d
          Prijatelju, ajde skuvaj sebi jos jednu kafu, prosetaj danas popodne do BG Arene, dodji opusti se i odgledaj kosarku i nasu novu ekipu. Mozes i da bacis neki zvizduk ka sinu, niko te nece dirati, nema delija, semekari sezonci (botovi sto bih ih ti nazvao) te nece ni primetiti, ali ja za tebe nisam nikada trazio nikakav ban i nemoj me ubacivati u tvoj sukob sa gore imenovanima.

          Mnogo sebi dajes na znacaju kao da je neko protiv tebe, za svadju je potrebno dvoje, a ja inace nisam ni ucestvovao u tom vasem vredjanju niti znam o cemu se radi a pogotovo nisam nikakav ban trazio za tebe niti znam ni kako se to radi ni od koga trazi. Ima moderacije ovde pa neka i to potvrdi.

          Kao sto rekoh, 19 h Arena, ne kosta nista, familija casti danas jer je gradonacelnik dovoljno para dao da mozemo i za dzabe da se ulazi a da se igraju trening utakmice u najvecoj hali na Balkanu.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Prvo je potvrdio da mi je pretio, drugo izvlaci javno sta sam mu rekao u porukama. Ovde mora biti teska kazna i mora se reagovati. Posebno sto prica o tome.

            Naravno da nije zvao na fajt vec je pretio. Nema taj kohonats in RL. Onda kmeci tu na forumu kad ga nacepim. Ne placem uopste, posto imam problem sa emocijama a imao sam anksioznost. Ovo javno pricanjw iz pm se mora kazniti najstrasnije.

            I kakvo je ovo zvanje na tuce non stop? To se kaznjava? Taj Jimi je lik kukavica, stalak za infuziju ej covek preti na forumu u pirukama zato sto ne pricam lepo o covicu....Treba ovo dozvoljavati? Zamislite kakav je to mentalni sklop i ovo mora da se protera odavde?

            Uvek kazem istinu i sve moje podatke ali lik prica o pm, pretnjama jos i laze i mora stroga kazna za ovo..prekrsio je dosta pravila.


            EDITvakvi likovi ne bi trebalo da postoje na forumu. Secam se da nije samo meni pretio, pravio je duple naloge, laze, stiti covica.. Zamislite koji je to koncept kad sve to radi..u nekim srednjim godinama,takva nam ih je puna drzava... bar na ovom forumu mozemo disati bez takvih. Bukvalno nikakvih dostignuca i doprinosa na forumu a prekrsio je samo danas brdo pravila...Zamislite vi u RL da postoji covek koji hoce da vas bije zato sto pricate ruzno o covicu...zamislite taj mentalni sklop i to nama treba ovde?

            Pravila o pretnjama i iznosenju PM je najstrozije kaznjivo i neka se deluje po pravilima, vreme je!!!
            Prvo se dogovori sam sa sobom da li je ili nije istina to što je Jimi napisao, da li ti je pretio ili zvao na fajt, da li si mu se izjadao ili ne i tačno sam znao sled događaja to sam mu i napisao.
            Dečko je banovan a ti nastavljaš da ga vređaš, to govori o tebi, da li on ima ili nema "kohonats" (šta god to značilo vrv si mislio kohones ili kojones) ne znamo i na kraju - kako niko drugi nije imao problema sa njim, sa Šarcem (nesaglasje nije upitno) sa bilo kim ko je za N.Č. ili za Juniora ili čak i nije za juniora ali ne želi da ga vređa? Zašto ja nisam imao nikakvih problema sa Šarcem ili sa Jimijem a Juniora sam kritikovao konstantno (da ne tražim po temi postove).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Lik mi je pretio.Da bi me iznabadao kad bi me video,nesto u tom kontekstu. Posle smo usli u neku normalnu pricu i rekao sam mu da ne idem na meceve zato sto sam anksiozan i imao sam problema sa tim. Mnogo sam radio, nisam izlazio iz stana i to je dalo odredjene posledice. Isao sam kod psihologa za to i relativno sam sad resio taj problem. Nigde nisam pisao da sam plakao i ostale gluposti. Niti je on zvao na ferku i ako na takvegluposti ne bih nikad odgovorio, on je jednostavno pretio batinama.

              Relativno smo pisali normlano u tom momentu i bio je ok. Evo sad je dosao i izneo sve to javno i dodao jos gluposti. Ovde na forumu bas nista ne krijem. Jedan sam od retkih koji je rekao dosta toga o privatnom zivotu.

              Sto se tice problema, napisao sam da to datira mnogo pre mog pojavljivanja na ovom forumu. Ti si im nebitan, kao i Junior i ne mozes sebe izjednacavati sa mnom po ovom pitanju.

              Nisam ga vredjao, covek je banovan tek posle. Ti decko se malo opusti.Odgovorio sam ovo cisto da znaju svi ocemu se radi. Nemam problem sa tim sto je istina,imam problem kada se laze i dodaje. Onda reagujem.

              Nemas potrebe da reagujes kao drveni advokat. Ovo sam napisao istine radi, tebi se sigurno vise necu obracati, posto si mi nebitan i pokusavas preko mene da zaradis neke poene, a to ti necu vise dati. Odgovor cisto istine radi na splacine koje je pisao banovani forumas. Necu te staviti na ignore, ali ti necu vise odgovarati, posto ti jedini cilj da isprovociras i da udjes u neki konflikt sa mnom. Prosto ovo je zavrsena tema i ako ti nesto ne prija imas dugme za prijavljivanje, od sada ja tako reagujem.

              Ovo nije deo gde ces ti nesto pitati mene, ovo je deo za kritike i zalbe.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Malo koja vest je mogla da me obraduje danas vise od ovog bana.

                Comment


                • Alo Stojance... pa nije prosao ni minut od kraja utakmice a ti vec zatvorio temu.

                  Comment


                  • Pa uradio je baš kako treba, završena utakmica povratak na glavnu temu. Prilično uobičajeno.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Alo Stojance... pa nije prosao ni minut od kraja utakmice a ti vec zatvorio temu.
                      Nema potrebe više da bude otvorena.

                      Ako je neko želeo nešto odgovoriti može to uraditi na glavnoj temi.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Chiwwi ako si tu možeš pisati. Slobodan si.
                        E moj Stojanče. Tri i po godine pljujem po Federeru na Tenisu i nisam nijedan ban dobio od Bojane, nijednom me sabljom nije posekla ni ona ni svi ostali modovi a poginuh ovde od tvog noža.

                        Neću više pisati na košarci jer mi se navijanje za crveno-belu reprezentaciju ne dozvoljava a drugima se dozvoljava.

                        Ako si već to okarakterisao kao spamovanje, mogao si da me upozoriš s obzirom da mi je ovo prvi ban od registracije na forum i ja bih prestao.

                        Taman sam mislio kad postanem mod da banujem prvo Lošmija i Dekarda ali si uspeo da zauzmeš njihovu pol-poziciju..

                        S verom u Bjelog i Guduru za Argentinu i Mesija-turnirskog maga..

                        Za dobrobit Srbije!!

                        Comment


                        • Kako hoćeš, što se mene tiče voleo bih da nastaviš pisanje.

                          Ne znam tvoj način pisanja na tenisu, verovatno tamo nisi zaslužio ban.

                          I sam si ovde pisao da sam ti nekoliko progledao kroz prste.

                          Juče si preterao i morao sam da reagujem.

                          Što se tiče upozorenja ni sam ne znam koliko puta sam vas lepo zamolio i upozorio da ne spamujete i nije pomoglo.

                          Comment


                          • Pomilujte Kronosa.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I ja sam nacelno protiv trajnog, tako da se pridruzujem pozivu da se Kronosu kazna preinaci u vremensku

                              Comment


                              • Kakav trajni, o cemu vi pricate?

                                Comment

                                Working...
                                X