Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Od Totenhema je par klubova finansijski jaci, precrtas neke kojima ne treba(Arsenal, Barsa, Celzi, Bajern) ostaju Junajted, PSZ i Real od onih koji mogu da ga kupe.Barsi ne treba pored MATS-a koji bi mogao da se pokaze u narednim godinama i u narednim godinama lako on moze da upadne u top5.Siti nece zbog Harta zato sto je Englez, a znaju da je Ljoris bolji.Realu ili sada ili kroz godinu dana dolazi DDG, tako da Junajted jedino moze da ga pokupi.Ljoris ima dva problema, prvo sto je nekonstantan a drugo broj godina koji moze da bude bitan faktor zasto nije igrao za veci klub od Totenhema.Uz to se previse dugo zadrzao u Lionu, prosla sezona je bila njegova najbolja u karijeri.Videemo sada kako ce u sledecoj godini da brani, ali propusta pocetak zbog povrede.
    I Bufonova prošla je bila najbolja u poslednih deset godina ako mi veruješ.

    Nigde Brajkula nije rekao da je Ljoris taraba, već da je neumesno ga upoređivati sa ocem svih golmana ikada.

    Comment


    • Comment


      • To "NET SPEND" me uvek bunilo čak i dok sam pikao FM, šta to znači ?

        Comment


        • Me zezas?

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            To "NET SPEND" me uvek bunilo čak i dok sam pikao FM, šta to znači ?
            Kupio si igraca za 40 milja, a prodao nekog iz svoje momcadi za 45, bukvalno si 5 milja zaradio i net spend bi ti bio -5 million. Zaradio si vise nego si potrosio.

            Tvoj Juve potrosio 100 milja na nove igrace, a proda iz tima igrace za 50 milja. Net spend bi im bio 50 milja jer su povratili pola potrosenog iznosa kroz prodaju...

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Me zezas?
              Lepote mi, do danas mi to bilo wtf !?

              Originally posted by Henryj View Post
              Kupio si igraca za 40 milja, a prodao nekog iz svoje momcadi za 45, bukvalno si 5 milja zaradio i net spend bi ti bio -5 million. Zaradio si vise nego si potrosio.

              Tvoj Juve potrosio 100 milja na nove igrace, a proda iz tima igrace za 50 milja. Net spend bi im bio 50 milja jer su povratili pola potrosenog iznosa kroz prodaju...
              Ljubi te brat, posebno za slikovitiji deo sa Juventusom

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                I Bufonova prošla je bila najbolja u poslednih deset godina ako mi veruješ.

                Nigde Brajkula nije rekao da je Ljoris taraba, već da je neumesno ga upoređivati sa ocem svih golmana ikada.
                Slabo sam pratio Juve, ali mi je tesko da poverujem da golman koji je na par godina od penzije je branio bolje od jednog od najboljih golmana u Evropi koji je u prajmu.Zna se ko ima bolji golman celokupno i ko ima bolju karijeru, a mi pricamo o jednoj sezoni.Uostalom napisao sam da je vrhunski golman samo ne verujem da bi na golu Totenhema branio podjednako dobro kao Ljoris.Ceh je malo branio prosle sezone, pa se mogu i Ljoris i Bufon ugurati u top5, a i mi da prestanemo sa ovom temom ''Ciji je tata veci''.

                Comment


                • Sramota u kakvom je sastavu izasao W.Ham protiv rumunske Astre u LE. Ispali su inace, nadam se da cemo ih napuniti posteno u nedelju.

                  I ovako su usli u LE zbog fair playa, bolje da su odmah rekli da im se ne igra to takmicenje. Ja to ne bih tolerisao.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Luke Hendrie novi igrač Burnley-a!



                    Luke dolazi iz Derby-a a ponikao je u Mančester Junajtedu. Ima 20 godina, igra sredinu i potpisan je ugovor na godinu dana.

                    Comment


                    • #Breaking - @MCFC manager Manuel Pellegrini has signed a new two-year contract, tying him to the club until June 2017
                      Najbolja vijest cijelog ljeta
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kakav car, nažalost jednosezonski, nedostaje mi to psiho radovanje posle gola.

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...gi-233552.html
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja odigrao dvicu na Tottenham.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X