Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covic kakvo je govno od coveka, toliko je bio potreban da se jedno vece govno u liku i delu Duska Vujosevica skloni iz srpske kosarke. Nazalost, trece govno u vidu Danilovica je kao bubasvaba preziveo i eto ga vodi savez. Sto dalje implicira da govno Covic nije odradio svoje i da jedan takav mora biti tu zarad balansa. Inace, opet se vraca gepekovanje, stipanje i slicno izivljavanje. To je nasa tragedija, govno moras pobediti samo vecim govnetom.

    Comment


    • To nam je jer nismo odradili 6 oktobar u srpskoj košarci kad smo skinuli Partizan sa vrha.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ja cenim da je Tomic otisao jer se pokacio sa previse kosarkasa.

        Scenario koji je bio ocekivan kada se uzme u obzir njegov karakter i cud. Zasto taj faktor nije ukljucen u trenutku njegove selekcije je pravo pitanje... ali cini mi se da je ta stvar jedina koja je dovela do toga da grobari polako izlaze u prvi plan. Nista vise, samo taj trenutak i zanemarivanje ljudskih kvaliteta.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Covic kakvo je govno od coveka, toliko je bio potreban da se jedno vece govno u liku i delu Duska Vujosevica skloni iz srpske kosarke. Nazalost, trece govno u vidu Danilovica je kao bubasvaba preziveo i eto ga vodi savez. Sto dalje implicira da govno Covic nije odradio svoje i da jedan takav mora biti tu zarad balansa. Inace, opet se vraca gepekovanje, stipanje i slicno izivljavanje. To je nasa tragedija, govno moras pobediti samo vecim govnetom.
          Хахахаха а друже све си убоо. Само како ће да скину Ћокија је л могу да нађу неког ко ће да га надмаши?
          Бокан се не рачуна Ћоки је показао да све што Бокан може Ћоки може 3х више.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Covic kakvo je govno od coveka, toliko je bio potreban da se jedno vece govno u liku i delu Duska Vujosevica skloni iz srpske kosarke. Nazalost, trece govno u vidu Danilovica je kao bubasvaba preziveo i eto ga vodi savez. Sto dalje implicira da govno Covic nije odradio svoje i da jedan takav mora biti tu zarad balansa. Inace, opet se vraca gepekovanje, stipanje i slicno izivljavanje. To je nasa tragedija, govno moras pobediti samo vecim govnetom.
            Wtf?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Vec sam pisao, hteo je u Olimpijakos, imao je poziv odmah posle pobede protiv Fenera. Klub odbija da ga pusti, slede tri vezana poraza , Futura kuci, Makabi tamo i Krka kada i daje ostavku nadajuci se da ce ga posao trenera cekati tamo. Medjutim Olimpijakos postavlja onog njihovog do kraja sezone, mada i njega smenjuju i postavljaju Barcokasa, sada ces ti reci sto nisu Tomica umesto Barcokasa , ne bih tu ulazio u polemiku.

              Da li je bilo sukoba izmedju njih dvojica ne znam, mozda je video sta je zamesio , mozda je usao u sukob sa nekim igracima ( Djenka) ili mu se sve smucilo.

              Onda nastaje prazan hod koji traje do danas bez povratka, i ne vidim izlaz na kraju tunela.

              Mene samo zanima zasto Zenit nije uzeo Radonjica, sigurno je jeftiniji od Pascauala?

              Comment


              • Ne znam sto bi ti ovde verovali na rec, ali ajde da si u pravu. Cudno da ga nisu dovli onda, to je bas minus tvojoj teoriji ali nek budes tu u pravu. Dejo moz i da odbije neki klub, sto bi uzeo klub koji sledece godine verovatno nece igrati EL? Po meni,on bi mogao u Spaniju mesto Ivanovica u Baskoniju, takodje mislim da nijeiskljucen i Zalgiris ako Saras ode a otice ove godine, to bih licno ja voleo. Ono sto je nerealno jeste da nasledi Zoca na klupi Fenera. Bice tu timova uzeti, mozda Oly,Milano,PAO zavisi ko ostane.

                Paskval u Rusiji je ocajan posao za njega i pad reputacije...Sto se Tomica tice, ne znam ali ne verujem da je uticala ''ponuda'' Olia...Imas ugovor,to se ne radi i cini mi se da je Dejo imao slicnu ponudu Baskonij...i isto pristao po vama i nije otisao.

                Mene zanima sta vas tera tj tebe da pljujes svakog ko nece da radi sa covicem? Kad ga ''napadas'' to bude cinicno...nema potrebe, svi ovde znamo sta i kako....
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Covic je pravio mnogooooo veca sranja od te sekte
                  Ako se ogranicimo samo na klubove - ja mislim ni blizu.

                  Klupski fudbal je inace besmislen sport u drzavama kao sto je Srbija. Srecom u kosarci nema toliko love pa nema toliko lesinara.

                  Comment


                  • Pa sad... On je legalno svom sinu dao platu od 70+ soma evra godisnje, ko zna koliko je on drpio sa strane...

                    Comment


                    • Nema ničeg besmislenog u tome da naš predstavnik u LŠ drkne budućeg šampiona Evrope, dakle najjači tim te sezone sa 2:0. Takve stvari se pamte.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sledeći put o Radonjiću na temi o ''Bivšim trenerima i igračima''.

                        Sutrašnji dan može biti tužan a može biti i veseo, obojen crveno belim bojama.

                        Comment


                        • Sakota senilni je nula od trenera ...to sto je on dosao iskljuciva krivica je Cokija koji ove godine radi kao da hoce da unisti klub i sotavi ga bez ijednog trofeja ...i sto je najgore to mu ide veoma veoma dobro ...sramotan igracki kada ,bezbroj neupotrebljivih stranaca i na kreju senilko na mestu trenera....sramotno!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Sledeći put o Radonjiću na temi o ''Bivšim trenerima i igračima''.

                            Sutrašnji dan može biti tužan a može biti i veseo, obojen crveno belim bojama.
                            Moze biti i umetnicki - crno beli.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Czbg9 View Post
                              Pa sad... On je legalno svom sinu dao platu od 70+ soma evra godisnje, ko zna koliko je on drpio sa strane...
                              To koliko je on u mogucnosti da drpi na godisnjem nivou, oni drpe jednim transferom.

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Aha znaci ti navijas za prosineckog, a ne za Zvezdu?
                                Zasto onda pratis kk? Covic je pravio mnogooooo veca sranja od te sekte
                                Kada sam se malopre ulogovao dva puta sam proverio da li sam na SK Forumu a ne na Delije net ili Rsb .

                                Ukoliko ne zelis da citas bilo kakvu kritiku u vezi grupe imas gornja dva foruma pa uzivaj u "demokratiji' misljenja.


                                Sto se tice Prosineckog, a mogu tu da dodam Pixija, Deje, Binica, Sinise gle cuda svi nekako na tapetu kod "najvernijih', mojoj generaciji ta ista grupa ne moze da promeni misljenje o njima jer sam u najboljim godinama doziveo to sto su nam oni doneli. Tada su igraci na terenu bili gazde kluba a ne tribina kao sto je danas.

                                Posto je KK tema ne bih da iznosim sta je sve grupa uradila "dobro" kako za FK klub a jos vise za KK klub.

                                Ali ti uzivaj u svojim igracima koji su brigadiri ili ti gardisti , koji drze baklje ispred severa i pevaju pesme posle istorijske pobede protiv Javora u ping pong ligi, a u stvarnosti nijedan od njih u ono vreme ne bi mogao ni pertle da vezuje gore pomenutima igracima kojima je zabranjeno da pridju Marakani jer su eto po proceni vernih se ogresili o Fk.

                                E pa dozvolices se da u ovim godinama napravim razliku izmedju navijanja za FK tada i sada, kao i za KK tada i sada a i sutra. Ne treba meni ni pamflet, ni poziv, ni reklama na Pinku da me doziva na stadion ili halu. Ja cu sam odluciti kada cu otici na jedno ili drugo mesto.
                                Last edited by Šarac; 29-02-20, 15:05.

                                Comment

                                Working...
                                X