Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da nije dzentlmenski spominjati one koji nisu bili tu, a nema ni svrhe. Treba pricati o ovim momcima koji su bili tu. Drugo, i oni koji sada nisu bili prisutni su ranijih godina davali sve od sebe i stizali do medalja. I opet cemo se svima njima radovati narednih godina. Ali sada, ipak pricati o ovim momcima, zasluzili su barem jedno vece.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Jovic nije ni trebalo da toliko igra, niti da bude prvi plej, ali kada se neko oprasta u 29.godini (na pola Navarove karijere) to je tako. Teu nista ne zameram, Markovicu i Jokicu da pozelim da nikad vise ne obuku dres Srbije, postenije i bolje je tako (ovaj prvi ionako nece).
      Druze, Markovic se oprostio od reprezentacije

      Comment


      • Nema potrebe da pljujete sad momke, koji ce nam donositi zlata narednih desetak godina.

        Ja sam igrao kosarku, u kakvim se uslovima radi i sta se sve radi, posle takve golgote i ja bih najpre gledao svoju karijeru. Jokic je potencijal da postane Nowitzki/Gasol, i treba ga podrzati.
        Ni ja se ne slazem, da je moralo ovako, ali ako on misli da je ovako najbolje za njega, to je to. Samo nemojte sad da idete iz krajnosti u krajnost. Cus da Jokic vise ne zaigra nikada za Srbiju...


        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Medalje ce nam svakako donositi, ali zlatne? Cisto sumnjam.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Cestitke momcima na svemu do sad prikazanom. Odlican rezultat s obzorm na okolnosti, ali ostaje utisak da qmo mogli do zlata. Zameram saletu , ali ne kao ovi sto sad seru po njemu i misle da su pametni, a u stvari su probuseni kurtoni i iskompleksirane nedojebane nakaze, vec na tvrdoglavosti, pre svega na igri u napadu. Morao je da smiri bogdana, da ranije prepozna da je milosav dobar turnirski igrac, ali da ovakve utakmice igraju smekeri poput gudure. Potpuno pogresno smo igrali celu utakmicu na centre. Nisu njihslovenci oterali od kosa jednodtavno smo ih mi lose koristili. Po meni kljucno posle slivenackog tajmauta u trecoj djordjevic ostavlja petorku sa stimcem. Gudura odigrava dva pika zicera za stimca. Koje ovaj naravno ni u snovima ne moze da da. Da su bili ili kuzmic ili bobi to su bacanja ili laki poeni. Ne moze tad nastaviti ista, makar ne petorka s stimcem. Lepo je sto su oni stigli prednost. Al tad daj nekog da povedemo
            Mozda se sa zdravim jovicem moglo vise i u napadu i u odbrani ovako bas tesko. Ubi nas dragic a saranio prepelic. Slovenci su nas dobili i na tribinama. Recimo da je 2/3 hale bilo njihovo. Imali su organizovano navijanje. Mi se nismo culi. Pozdrav iz sinan erdema, vidimo se u rusiji!

            Comment


            • pa dobro, Markovic igra od svoje 19 godine to treba ceniti. Ja ne verujem da se skroz oprostio, ako bude bio zdravstveno dobar sigurno ce se vratiti u reprezentaciju... ali s obzirom na njegova ledja pretpostavljam da mu karijera nece jos dugo trajati. Jovic je sasvim dobar i nije uopste losiji od Pefija, i da je uspeo da izgura i to drugo poluvreme mislim da bi mi sada imali zlato. I on se rabati i haba, pa se nemojmo cuditi i ako on skrati karijeru posto se ne stedi, a tek njegova ledja su u uzasnom stanju. Verujem da ljudi ne znaju ali Pefi je mnogo puta pod inekcijama igrao za reprezentaciju.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Medalje ce nam svakako donositi, ali zlatne? Cisto sumnjam.
                Ma ni medalju necemo vise uzeti. Ne vidim sto si toliko negativan po tom pitanju, al stvarno. I pored svega, ljudi drugi budu, a onda moze da se oseti neka negativa kao da smo ispali u grupi.

                Comment


                • Ovaj snimak Bogdana sve govori - momci su igrali srcem, sve ostalo je nebitno!

                  Sent from my MI 4S using Tapatalk

                  Comment


                  • Cestitke momcima na osvojenom srebru, trebamo biti ponosni na ove igrace. Zao mi je sto smo imali sansu da i ovako osakaceni i u skracenoj rotaciji osvojimo zlato, ali momci su dali sve od sebe pa cak i vise od svojih mogucnosti i ta energija koju su pokazali kroz celi tok ovog turnira mi dodje mnogo draza od te zlatne medalje, koja ce svakako doci u bliskoj buducnosti u to ne treba sumnjati ni najmanje. Jos jednom bravo i idemo dalje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sale vec planira kvalifikacije i gde ce okupljati ekipu, pitaju ga da li ostaje, on uz osmeh kaze:"Ako me ne oteraju, tu sam"
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Medalje ce nam svakako donositi, ali zlatne? Cisto sumnjam.
                        Zasto sumnjas, pa ako neko ima najvecu verovatnocu da donese zlato to smo mi. Spancima sledi otreznjenje sa novom generacijom, Slovenci su sada uzeli i nikada vise, Rusi nemaju taj kapacitet, Litvanija je prilicno pala sa mladjim igracima, i jedinog konkurenta kojeg vidim u buducnosti to je Francuska. Stvarno smo kvalitetom dominantni u ovom trenutku, ali to sve postaje nebitno ako se igraci budu neodazivali. Lepo su ljudi spevali da je "prokleta ta amerika".

                        Comment


                        • Sale je izvukao vrhunske rezultate, od kad je na celu reprezentacije.
                          Vratio nas je u sami vrh, uprkos problemima.
                          Mi smo najveci pobjednici prvenstva, ako se sagleda sira slika.
                          Sa drugim timom, igrati ravnopravno za zlato, je demonstracija sile, i snage, nase skole kosarke !
                          Nasi protivnici sa ovoliko otkaza, ne bi prosli grupu.

                          Mislim da treba da se podvuce crta, i da dodje do promjene na celu selekcije.
                          Sala pamtiti po medaljama, i dozvoliti mu da se posveti usavrsavanju i trenerskoj karijeri.
                          Last edited by many men; 17-09-17, 23:07.

                          Comment


                          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                            Ma ni medalju necemo vise uzeti. Ne vidim sto si toliko negativan po tom pitanju, al stvarno. I pored svega, ljudi drugi budu, a onda moze da se oseti neka negativa kao da smo ispali u grupi.
                            Nisam negativan - samo sam realan. Nume Sale ovakve utakmice da vodi sa klupe kako treba. Volim ga i postujem i svaka mu cast za sve sto je postigao u svojoj i kosarkaskoj i trenerskoj karijeri, ali to je moje misljenje. Koje baziram na dosadasnjim rezultatima u finalima. Sto se Amera tice tu mu ne zameram mnogo - jedino sto nista nije naucio sa finala Svetskog pa je dozvolio da mu se ponovi ista situacija i u finalu Olimpijade. Malo veci otpor da su pruzili bio bih prezadovoljan. Ali ovo sa Slovencima je mogao i trebao komotno da uzme. Dragic nas jeste terorisao ali je crko i on, morali smo bolje u odbrani i organizovanije u napadu u poslednjoj cetvrtini. Nije samo do njega - do igraca je takodje, ali sta je tu je.
                            Jedino ako ostane selektor pa mi u na nekom narednom Evropskom budemo imali ekipu bas za klasu jacu od svih ostalih. Onda je skoro nebitno ko ce nas voditi. To je pod uslovom da nam niko ne otkaze, sto je takodje u danasnje vreme Epska Fantastika.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja se ne bih slozio sa tobom, ali dobro. Sem da cemo sledeci put da budemo bolji za klasu od svih. )))

                              Comment


                              • Mnogo svirate. Posle bitke svi ste generali. Da sudije nisu imale one izlete sa nepostojecim faulima i flopinzima, ili da je Kuzma pogodio ona bacanja bila bi potpuno druga prica kako Kokoskov lose vodi tim sa klupe a Sale razbija. Mnogo dajete vaznosti treneru a apstrahujete druge okolnosti. Dragic je crko a Bogdan je kao bio potpuno svez?

                                Comment

                                Working...
                                X