Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdan bi mozda i dao one poslednje suteve da je bio malo odmorniji. 4min pre kraja covek jedva stoji na nogama.
    Ali on kad je trebao da se odmara u drugoj, morao je da udje zato sto je Slovenija pretila da se odlepi na 20.
    Ne zelim opet da se vracam, kako je Slovenija dosla do tih +12...


    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Last edited by Brian McShtull; 17-09-17, 23:26.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nema ni Sloveniji, ok imaju duzu klupu, ali ti likovi sto mijenjaju Dragica mu nisu ni do clanaka. Bircevic je dvije trojke pogodio, Macvan pogadjao za tri, ali sutiraj za tri kad si otvoren, ne siluj. Nije on Kari ili Tompson pa da moze da ljuljne trojku kad pozeli i preko tri ruke.
      To je do trenera i njegove zamisli. Mogao je da pokusa sa loptom po d kos na centra, pa onda neka povratna za sutera, ali mi smo konstantno isli na to da se centar otvori izadje do trojke primi loptu i onda ceka Bogdana i pravi mu blok, a svi nasi centri su to vrlo lose radili, uvek je ostajao na Bogdanu neko.
      Bogdanovicu ne zameram nista, samo malo bolji pregled igre da je imao u poslednjoj cetvrtini. Nekoliko puta kada je odlucio da sam zavrsava imao je slobodnog coveka. Odlicno je to radio na samom pocetku meca, kada je tri puta spustio Kuzmicu, dok su kasnije (verovatno usled umora i fizicke iznurenosti) ta resenja izostala....
      Last edited by Sandugp; 17-09-17, 23:26.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • https://www.facebook.com/atamanzagli...3341225377631/


        LOL

        Comment


        • Inace odlicna odluka da Stime igra, sve do momenta kada nisu na parketu ni Doncic ni Dragic. U tom trenutku moras da se okrenes napadu.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nema ni Sloveniji, ok imaju duzu klupu, ali ti likovi sto mijenjaju Dragica mu nisu ni do clanaka. Bircevic je dvije trojke pogodio, Macvan pogadjao za tri, ali sutiraj za tri kad si otvoren, ne siluj. Nije on Kari ili Tompson pa da moze da ljuljne trojku kad pozeli i preko tri ruke.
            Promasivao je on i otvorene suteve za trojku, ono u zadnjoj cetrvtini je bilo za vodjdtvo. Jbg, Micicu usla njemu nije ali generalno on ne bi trebao da sutira trojke vec da poentira pod kosem. Kazem bili smo limitirani na spljnoj liniji tako da se nije imalo izbora. Stimceva rola je za mene enigma. Njega nije bilo u polufinalu, manje od minute na terenu, o ovde kada se lomi rezultat za zlato on ga drzi gotovo 7 minuta. I naravno Kuzmic, za koga se zna da slabo izvodi slobodna bacanja. Ali sad je kasno za pametovanje.

            Comment


            • Zašto nije osvojeno zlato treba se uputiti na prave adrese po Denveru i LA-u. Nešto mi govori da ću stalno morati da se odmaram za naredni dan kako bih bio bolji, a ne da gubim vrijeme gledajući neki Denver ili Clipperse. Da sam na mjestu Jovića i Bogdana, riječ ne bih progovorio s pojedincima koji trenutno jašu konje i hvataju teniske loptice.
              Jovke može na jednoj nozi da proba, a vidjelo se da ne može ulaz iznijeti, znamo svi da vuče i hroničnu povredu leđa. Bogdan, dječko ne može da se sagne po loptu, umro kroz 200 odbijanja i prolaženja kroz blokove, koje su šanse da pogodi šut i opet je probao.

              Nisam na pamet pomenuo onu gore dvojicu čije mi se ime i ne pominje. Brza košarka i zna se koji igrači su trebali i koji uživaju u tome.

              Kapa dole svima koji su igrali i donijeli srebro.

              Comment


              • moram reci da smo po meni vise zasluzili ovo zlato. Svaka cast Slovencima lepo su igrali celo prvenstvo, ali ovoliki broj pehova ne pamtim da se nekom desio. Tvrdim da je Jovic bio zdrav i da je odigrao drugo poluvreme da bi smo na kraju bili u rezultatskom plusu. Kad na to nadovezemo ocajno sudjenje, i one nepostojece flopinge i prekrsaje koje su nam sudili, mislim da je zasluga bila na nasoj strani. Zasluzili smo da nam se to vrati, jer smo stvarno pokazali da bez 8 najboljih igraca, mozemo da dobijemo svakog. To bi trebalo verifikovati priznanjem. Ali protiv nekih stvari koje nisu u nasoj moci se ne moze ici. Citam neke kritike na racun selektora, te mogao je ovog te mogao je onog i ne mogu se nacuditi kakvi smo. Ja se samo nadam da cemo uspeti potpisati novi 4godisnji ciklus sa njim i da se nije istrosio.

                Comment


                • Dzaba je sada notasine kukati za onima koji nisu tu. I jos gore je mrzeti ih.
                  Cinjenica je da smo ovu Sloveniju mogli da dobijemo i sa ovim sto smo imali. Takodje je fakat i da nismo. Ima sada tu tona otezavajucih (sramno sudjenje), ali svejedno zasrali smo.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ja stvarno ne znam zasto nas sudije toliko mrze. Valjda smo mi zasluzili nesto poslednjih nekoliko godina, i ako je moralo na neciju stetu da se sudi veceras to nismo mi.

                    Od kada Bora nije glavni u FIBI, uvek se sudi protiv nas, ili smo mi svi mozda ludi ne znam.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Meni samo nije jasno sta rade ti nasi po tim organizacijama, ako ih ima. Jel Bora Stankovic ziv?

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Nisam na pamet pomenuo onu gore dvojicu čije mi se ime i ne pominje. Brza košarka i zna se koji igrači su trebali i koji uživaju u tome.
                          Treba ipak napraviti razliku jer onaj prvi nije hteo da igra, dok ovaj drugi jeste, ali nije uspeo da 100 posto zaleci povredu sto im je bilo dovoljno da mu zabrane da igra. Za ostalo se slazem Nba je antipropaganda sporta.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Meni samo nije jasno sta rade ti nasi po tim organizacijama, ako ih ima. Jel Bora Stankovic ziv?

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Šta rade? Ništa, čuvaju fotelje i ne lobiraju za srpsku košarku. A ima indicija da neki i rovare protiv nas iz ko zna kojih bolesnih poriva.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              moram reci da smo po meni vise zasluzili ovo zlato. Svaka cast Slovencima lepo su igrali celo prvenstvo, ali ovoliki broj pehova ne pamtim da se nekom desio. Tvrdim da je Jovic bio zdrav i da je odigrao drugo poluvreme da bi smo na kraju bili u rezultatskom plusu. Kad na to nadovezemo ocajno sudjenje, i one nepostojece flopinge i prekrsaje koje su nam sudili, mislim da je zasluga bila na nasoj strani. Zasluzili smo da nam se to vrati, jer smo stvarno pokazali da bez 8 najboljih igraca, mozemo da dobijemo svakog. To bi trebalo verifikovati priznanjem. Ali protiv nekih stvari koje nisu u nasoj moci se ne moze ici. Citam neke kritike na racun selektora, te mogao je ovog te mogao je onog i ne mogu se nacuditi kakvi smo. Ja se samo nadam da cemo uspeti potpisati novi 4godisnji ciklus sa njim i da se nije istrosio.
                              Jovic nije ni trebalo da toliko igra, niti da bude prvi plej, ali kada se neko oprasta u 29.godini (na pola Navarove karijere) to je tako. Teu nista ne zameram, Markovicu i Jokicu da pozelim da nikad vise ne obuku dres Srbije, postenije i bolje je tako (ovaj prvi ionako nece).
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                moram reci da smo po meni vise zasluzili ovo zlato. Svaka cast Slovencima lepo su igrali celo prvenstvo, ali ovoliki broj pehova ne pamtim da se nekom desio. Tvrdim da je Jovic bio zdrav i da je odigrao drugo poluvreme da bi smo na kraju bili u rezultatskom plusu. Kad na to nadovezemo ocajno sudjenje, i one nepostojece flopinge i prekrsaje koje su nam sudili, mislim da je zasluga bila na nasoj strani. Zasluzili smo da nam se to vrati, jer smo stvarno pokazali da bez 8 najboljih igraca, mozemo da dobijemo svakog. To bi trebalo verifikovati priznanjem. Ali protiv nekih stvari koje nisu u nasoj moci se ne moze ici. Citam neke kritike na racun selektora, te mogao je ovog te mogao je onog i ne mogu se nacuditi kakvi smo. Ja se samo nadam da cemo uspeti potpisati novi 4godisnji ciklus sa njim i da se nije istrosio.
                                Jovic nije ni trebalo da toliko igra, niti da bude prvi plej, ali kada se neko oprasta u 29.godini (na pola Navarove karijere) to je tako. Teu nista ne zameram, Markovicu i Jokicu da pozelim da nikad vise ne obuku dres Srbije, postenije i bolje je tako (ovaj prvi ionako nece).
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X