Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuzmic je zasro i u skoku to stoji, i Stimara i ako solidan u odbrani ne moze loptu pod svojim kosem da uhvati.
    Jbg Sale je majstor da stigne u finale. A za dalje - pa polako treba mu vremena i iskustva - steci ce ga.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Spanija - Rusija i Slovenija - Srbija, zavrseno identicno, 93:85.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Bobi je konstantno bio udaljen od kosa, celu utakmicu, ne bi ni sada bilo drugacije, sto se tice situacije lopta pod kos. On je uradio sta god da je mislio da treba, nije uspelo i izgubili su momci finale. Ja licno ne bih ubacio gudurica, meni on decko nije jasan, kako od dobrog poteza ode ne na pogrsan, nego se totalno izgubi i uopste ne razmislja sta radi...

        Naravno da ce Bogdan da resava, nije bilo snage, celo prvenstvo igra maksimalno, Jovic nam je zdrav falio danas, a posle nije ni igrao, jedino ako se od Bogdana ocekuje i da pokrije i sebe i Jovica....

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Bobi je konstantno bio udaljen od kosa, celu utakmicu, ne bi ni sada bilo drugacije, sto se tice situacije lopta pod kos. On je uradio sta god da je mislio da treba, nije uspelo i izgubili su momci finale. Ja licno ne bih ubacio gudurica, meni on decko nije jasan, kako od dobrog poteza ode ne na pogrsan, nego se totalno izgubi i uopste ne razmislja sta radi...

          Naravno da ce Bogdan da resava, nije bilo snage, celo prvenstvo igra maksimalno, Jovic nam je zdrav falio danas, a posle nije ni igrao, jedino ako se od Bogdana ocekuje i da pokrije i sebe i Jovica....
          Bogdan vise nije imao snage a setices se sta sam pisao jos na samom pocetjku velika minutaza Bogdana i Lucica ce nam doci glave.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Stvar je u tome da kada udvoje Bobija da on ima kome da vrati na spoljnoj liniji koji je sposoban da da trojku. Mi smo na spoljnoj linji bili limitirani. Da je bar poveo Keselja. Sad gledam Bogdanovu statitistiku za 3 poena 18% (2/11). Moralo je to mnogo bolje da bismo se nadali pobedi ali konstantno su vrsli pritisak na njega, udvajali ga. Nije bilo Tea da ga rastereti. Jbg.

            Comment


            • Dodela medalja nasim momcima!

              https://youtu.be/8eNgw4D8w1U
              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Naravno da ce Bogdan da resava, nije bilo snage, celo prvenstvo igra maksimalno, Jovic nam je zdrav falio danas, a posle nije ni igrao, jedino ako se od Bogdana ocekuje i da pokrije i sebe i Jovica....
                Zasto stalno igra? Kako je Igor izvukao Dragica kad se vidjelo da je kontraproduktivan, kako mudat potez koji mu je donio pobjedu. Cinjenica je da se ispucavao i protiv Rusije u grupi i nocas, nocas za tri, za dva je bio savrsen i na ulazima, bolje pogoditi dva od tri za dva nego jednu od sest trojki.
                sigpic

                Comment


                • Jebiga, uvek je moralo da odigra duze, naravno da ce kostati na duze staze, a definitivno povreda Jovica nije ni najmanje pomogla. Lucicem sam ja odusevljen na ovom prvenstvu. U vrlo pogresno vreme su momci promasili neke stvari i pobeda nestala. Oni su ubacivali sve pa smo ako se lepo secam sa -9 otisli na poluvreme, a koliko su nam trojki dali moglo je lagano da bude i oko -20....Nama je u sustini Macvan davao trojke i one dve Guduric....

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Zasto stalno igra? Kako je Igor izvukao Dragica kad se vidjelo da je kontraproduktivan, kako mudat potez koji mu je donio pobjedu.
                    Zato sto nema ko da igra. Jednostavan - prost - razlog.
                    Ali u ranijim fazama prvenstva je trebao manje vremena da provodi na parketu svakako. I da se ostali malo vise razigraju i da se on odmori.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Zato sto nema ko da igra. Jednostavan - prost - razlog.
                      Ali u ranijim fazama prvenstva je trebao manje vremena da provodi na parketu svakako. I da se ostali malo vise razigraju i da se on odmori.
                      to je upravo ono sto sam pricao, rotiras sedam igraca ostali statiraju.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Slazem se apsolutno ja Vladane sa tobom, ali mislim da ti je Sandu lepo odgovorio.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Zato sto nema ko da igra. Jednostavan - prost - razlog.
                          Ali u ranijim fazama prvenstva je trebao manje vremena da provodi na parketu svakako. I da se ostali malo vise razigraju i da se on odmori.
                          Nema ni Sloveniji, ok imaju duzu klupu, ali ti likovi sto mijenjaju Dragica mu nisu ni do clanaka. Bircevic je dvije trojke pogodio, Macvan pogadjao za tri, ali sutiraj za tri kad si otvoren, ne siluj. Nije on Kari ili Tompson pa da moze da ljuljne trojku kad pozeli i preko tri ruke.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Srebro sija zlatnim sjajem i svaka cast Saletu - ali ovo finale je izgubljeno na nivou trenera, kao da je Sale dobio nicim izazvan komplex od Kokoskova. Sta reci kada se u trenutku kada se lomi rezultat nama na terenu rezervna postava sa samo Lucicem iz prve 5orke ( koji je decko i odigrao najbolje ). Toliko zadrzavanje Stimca u igri nije ni vredno komentara. Mislim da je generalno bilo previse izmena i kombinovanja i da zbog toga tim nije mogao da se poveze - kao i naravno zbog nedostatka Jovica.

                              Sent from my MI 4S using Tapatalk

                              Comment


                              • https://www.facebook.com/atamanzagli...3341225377631/



                                LOL

                                Comment

                                Working...
                                X