Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Vidi iznad komentare i videces da ga je Reise vec spomenuo u diskusiji oko Sunsa.
    Bukvalno post-dva iznad

    Comment


    • Priznajem da ni ja nisam mogao da odolim a da ne pogledam malo Embiida, ali sve preko toga je vec zabrinjavajuce
      Last edited by Rondo9; 10-10-16, 20:24.
      sigpic

      Comment




      • Comment


        • Tek sad videh Embiid sinoc za 13 minuta double double.

          [VINE]5XQVz1ZP0e9[/VINE]

          Posle onakve povrede, igrac ove visine i gradje ima ovakav rad nogu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Podsjeti me s ovom odbranom na Deandrea, s tim što je Embid još brži lateralno. Što će tek da radi kad mu maknu ovu restrikciju sa minutaže, samo 15 minuta smije da igra za sad.
            sigpic

            Comment


            • Pa jedino sto limitira Jordana da bude apsolutna perfekcija od defanzivca jeste lateralna kretnja po meni. Jos ovako kad kazes, a i vidi se, da je Embiid brzi je meni apsolutno neverovatno kada znamo koliko je Jordan agilan i eksplozivan igrac, jos ga poredimo sa likom koji ko zna koliko nije video teren, to izgleda zaista zastrasujuce.

              Ne znam vazi li mu restrikcija samo za preseason, ali svakako bih voleo vise da ga gledam kada sezona zapravo pocne.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Важи му и за регуларни део сезоне. Имаће мању минутажу и неће играти оне утакмице дан за дан.

                По мени је ово још јаче.

                Last edited by Урош94; 14-10-16, 22:09.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Svakako Phila nece nista napadati ove sezone, pa tako imaju dosta vremena da vide sta i kako za sledecu sezonu.
                  Sto znaci da ce Okafor opet dobiti dosta prostora, jako me zanima sta ce sa njim biti sledece sezone.

                  KAT svakako spada u onaj red big men-a koji ce dominirati u ligi dugi niz godina i koji uvodi Wolvse u PO ove sezone.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Upalio sinoć Finiks i Dalas, da ubijem vrijeme. Na parketu Bender, Dadli i Kris. Bender igra trojku i krstim se, šta li rade ovi treneri kad ga guraju na ovu poziciju. Kad dođe do preuzimanja i ostade sa Dirkom na postu i Dirk poče da ga ugurava kao da je Dvajt lično, tad mi je sve bilo jasno. A sjećam se prošle sezone, Dirk ne može MekKoluma i Lilarda na postu da ugura.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakav lik

                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.nba.com/gmsurvey/2016

                        Stigla GM anketa

                        Comment


                        • Da li je prerano reci, da Nuggetsi mogu da odrade push za PO ?

                          Jako jako potentna ekipa puna potencijala, zaista mi se svidja kakav nukleus imaju, mozda fali lider, nema tog all star igraca, ali zato puno ovih koji su tu nivo ispod. Nurkic ako bude zdrav, moze izdominirati ligu doduse. Barton me je odusevio prosle godine, a izgleda da ce i ove da prangija. Od Jokare standardno svi ocekujemo napredak. Galinari kao napadacka opcija i Faried kao jedan od boljih hustle igraca u ligi dodaje jos na kvalitetu. Denver je pokupio neke sjajne talente na dratfu, prvo ovaj mali Hernangomez kojeg sam pomesao sa bratom koji je u Realu igrao (mislio sam da je to taj), ovaj mali je daleko veci potencijal i vec sad pokazuje drskost, hrabrost da ide na obruc, poprilicno eksplozivan igrac sa onom visinom, duge ruke i po onome sto sam video dobar range, deadly kombinacija. Murray je mozda vec u najavi vrhunski pure scorer. Kada sam citao DX report, opisali su njegove mane kao najvise fizikalije i lenja odbrana, ali ja od svega toga nista nisam zapazio, stavise ima sasvim finu lateralnu kretnju i poprilicno je skocan, a pogadja iz driblinga, kontatka, ide na obruc bez problema. Sad samo treba videti gde njega vidi Malone, jer i kao play uopste nema lose segmente, ume da doda poprilicno odlicno iz picka, sto je, kad imate Jokica i Nurkica, vrlo bitna stavka. A na istoj poziciji, Malone ima potpuno suprotnog igraca u Mudiayu, koji se meni licno ne svidja.

                          Gotivna ekipica u svakom slucaju.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Teško. Ja ne vidim ni ovu Oklahomu u plej ofu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mislim da ovaj Denver može izbaciti Memphis iz playoffa. Mada tu se nameće i pitanje Minnesote, mogu li oni u PO. U tom slučaju ispadaju i Memphis i Denver.

                              Comment


                              • Ja mislim da Timbervulvsi ulaze u plej of. KAT i Vigins ce da izdominiraju, a i da budem iskren ocekujem od Bjelice dobru sezonu. Tu su Lavin, Rubio, Sabaz, ovaj s drafta Dan i najvece pojacanje Tom Tibodo.

                                Comment

                                Working...
                                X