Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neockivano majke mi ... najbolja napadacka spoljna linija u istoriji.

    Durant je odabrao kosarkarski najbolju destinaciju da se ne lazemo, ali neke stvari se ne rade jednostavno...

    Comment


    • Ajde barem Lakersi imaju Mozgova u svemu ovome...

      Sent from my LG-H815 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        To za CP3 u Lakerse nije prošlo jer je valjda u tom trenutku NBA bio vlasnik Hornetsa, delimični vlasnik ili tako neko sranje, pa su zato mogli da zaustave trejd. Inače ništa ne bi mogli, a tek sad ne postoji ništa što NBA može da uradi povodom ove situacije
        Ne postoji, slazem se, ali isto tako mislim da je bas jako glupo to sto ne postoji. I trejd i FA moze dovesti do istog tipa situacije. Sta sledece godine da rade ostalih 28 timova?
        Last edited by colke995; 04-07-16, 19:09.
        sigpic

        Comment


        • @colke

          Realno situacija je takva da ovi ostali mogu da se slikaju.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Ne postoji, slazem se, ali isto tako mislim da je bas jako glupo to sto ne postoji. I trejd i FA moze dovesti do istog tipa situacije. Sta sledece godine da rade ostalih 28 timova?
            Pa slažem se ja s tim

            Originally posted by p4p1 View Post
            Potpis, sezona samo što se završila a 28 tima već mogu da se slikaju u boji. Osećaj tipa daj odmah neka igraju finale, a to je baš loše za sport. Mislim okej, sve je moguće i to, ali nezamislivo je baš da će neko zaustaviti to finale ako svi budu zdravi.
            S prethodne strane

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Je li istina ovo da su iz OKC rekli da ce trejdovati Russa ako ovaj ode ?
              Moguće, ali sigurno neće prije februara, kad bude prelazni rok. Ko zna što će se iz svega ovoga izroditi. Najlakše je pretpostaviti da će Ras isto da im ode. Vjerovatno Oklahoma neće rizikovati s njim i uzeti bar nešto od njega, jer ima vrijednost, pa da se krene odma u rebuilding.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Nisam verovao da ce otici i mogu da razumem njegovo razmisljanje, ali mi se ipak ne svidja sto je to uradio. Hoce prsten, i Golden State ce mu pruziti najbolju sansu za to, ali ce taj prsten biti given, a ne earned.

                  Steph-Klay-Iggy-Durant-Green to je HoF petorka. Je l' se to ikad desilo ?
                  A kako je Lebron došao do prstena? Otišao kod Vejda i Boša. Što nije ostao u Klivlendu i tamo ga uzeo. Ono je nešto najogavnije što sam ja ikada video. Boš i Lebron se dogovorili da dođu kod Vejda. Fuj.

                  Majkl Džordan je krvario dok ga sa Čikagom nije uzeo, sačekao ja da dođe Pipen, nije nigde išao.

                  A onda se Lebron vraća u Klivlend kada je tamo Kajri i imaju četiri prva pika u timu, od kojih dva trejduju za Lava. Opet po drugi put Fuj.

                  Ne veličajte Lebrona, muka mi je od toga. I ovu zadnju titulu nikad ne bi uzeo da Kajri nije proigrao, plus pogodio ključnu trojku. Lebron nije mogao vola ubosti u završnici. Da, dobro, udario je rampu Iguadali, lepo od njega.

                  Lebron brdo mišića, jbt. koji je to košarkaš, ko da je dizač tegova, video bih ga sa građom Stefa Karija. O veštini Stefa Karija može samo da sanja

                  Nemoj neko ni da je pomislio da Lebrona spominje kao najvećeg ikada i da pravi budalu od sebe.

                  Comment


                  • @goku, objasnio vam covek sve, nemam sta vise da dodam, kao ja da sam pisao...

                    Apsolutno ista stvar kao lbj, otisao iz ekipe koja je vecito blizu ali uvek joj to nesto fali ipak za prsten... u ekipu koja sa njim postaje #1 favorit.

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      @goku, objasnio vam covek sve, nemam sta vise da dodam, kao ja da sam pisao...

                      Apsolutno ista stvar kao lbj, otisao iz ekipe koja je vecito blizu ali uvek joj to nesto fali ipak za prsten... u ekipu koja sa njim postaje #1 favorit.

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      S tim da je Lebron to uradio dva puta, kao šatro vratio se u rodnu državu da donese prsten, kad je Majami postao ispušena lula, a Klivlend najpoželjnija destinacija. Ljigavština najveća.

                      Comment


                      • Sto ljudi se zale na to sto ce sledece godine 80% biti finale GSW-Clevland, a govore da pre tako nije bilo, a Bullsi vladali 90. godina. Isto tako kad Green ili Delavedova naprave prljavi faul pocnu govoriti "fuj, kakva je ovo kosarka, zgadilo mi se", a isti ti se zale kako nema cvrstine i kako su ostali sisice, foliranti, itd... u odnosu na devedesete.

                        Comment


                        • Sigurno je da ce izgubiti na popularnosti KD, imao je sjajnu reputaciju skromnog decka koji se bavi dosta i humanitarnim radom, sada ce to otici u senku ove odluke... Ali ako mu to doprinese rezultatima u karijeri bas ga briga, i MJ je na kraju krajeva bio djubre pa ga svi pamte i pamtice zauvek kao najveceg ikada

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • КД ми је био симпатичан али освим је изгубио поштовање многих. Да пређе у Ривалски тим који га је избацио у плејофу, не само избацио него окрено са 3 1 на 3 4. Страшно. Желим му да опет сломи ногу.


                            https://gyazo.com/26e5b77d6bf4b02cbeb91fb71fba928b

                            Comment


                            • Samo vise guraju LBJ-a da bude sve bolji i bolji...jedva cekam narednu sezonu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                S tim da je Lebron to uradio dva puta, kao šatro vratio se u rodnu državu da donese prsten, kad je Majami postao ispušena lula, a Klivlend najpoželjnija destinacija. Ljigavština najveća.
                                Не може то да се пореди. Ово је много љигавије. Мајами тад није био уопште ривалски тим а Бош и Вејд нису били шампионски тим, нису чак ни били на нивоу Карија и Томсона. Вејда су и тада зезале повреде. Отишао је тамо јер је кливленд био рупа (Делонте Вест, Варежао, Паркер, Џеј Џеј хиксон, факинг Биг Зи Зидрунас Илгаускас) Си ват ајм сејинг ?


                                Што би волео сад да буразер PG24 или Мело дођу у кливленд, охајо (хипотетички наравно)

                                Comment

                                Working...
                                X