Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesi pretrcao 1.5 km vise od Pinta
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Mesi pretrcao 1.5 km vise od Pinta
      Kod Barselone Xavi je najviše pretrčao, oko 11,5 km. To je skoro duplo više nego Mesi.

      Comment


      • 11.8 koliko vidim, a Nejmar oko 9 i po, a Mesi 6.8.

        Na drugoj strani Koke 11.7
        sigpic

        Comment


        • Mnogo jaka priča da čim izgubi Barsa svi postavljaju upitnik gde je Mesi ? A gde je Nejmar milijarde ogromne plaćen, gde je Inijesta najlošija njegova partija od kada znam za njega, gde je Buskets poluograničeni, pa ovi bekovi nijednom nisu probili gore a bekovi sa druge planete odlično u oba smera ne staju, pa Aleksis Sančez, pa redom....pa odbrana šuplja na sve strane ispade ovaj sa kikom na kraju golman uz malu pomoć stative i prečke.

          Potrošen je ovaj tim Barse, pre ili kasnije je to moralo da se desi, Ćavi igra parije na nivou 55% od onih kakve je pružao u zenitu, Inijesta isto daleko od najboljeg mogućeg, pa redom....plus sa ovim Argentincem na klupi čini mi se da su izgubili i hemiju, plus čudna dešavanja oko kluba sa ovim transferima prvo brazilskog maga pa sada i ova zabrana zbog ove dece i to je to. Ništa njima ne ide ove godine.

          Comment


          • Juventus - Olympique Lyonnais
            #Juventus starting XI: Buffon, Caceres, Bonucci, Chiellini, Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah, Tevez, Vucinic.
            la compo lyonnaise : A.Lopes, Tolisso, B.Koné, Umtiti, Bedimo, Gonalons, Ferri, Malbranque, Mvuemba, Lacazette
            Valencia CF - FC Basel
            #reAMUNTada #VCFsentiment ¡Hoy jugamos con Guaita; Joao, J. Fuego, Mathieu, Bernat; Keita, d. Parejo; Feghouli, Vargas, Fede; Alcácer
            FCB: Sommer; Xhaka, Schär, Sauro, Safari; Elneny, Frei, Serey Die; Delgado; David Degen, Diaz.
            Benfica - AZ
            Opstelling Benfica vs. AZ: Artur; Silvio, Luisao, Garay, Siqueira; Sulejmani, Gomes, Fejsa, Salvio; Cardozo, Rodrigo
            Opstelling AZ vs Benfica: Esteban; Johansson, Gouweleeuw, Wuytens, Viergever; Gudelj, Ortiz, Elm; Berghuis, Jóhannsson, Beerens
            Sevilla FC - FC Porto
            Once del @SevillaFC: Beto; Coke, Pareja, Fazio, F.Navarro; Carriço, Mbia; Reyes, Rakitić, Vitolo; Bacca
            Porto FC XI : Fabiano, @daaniloluiz, @Diego_Reyes13, @Elia22Mangala, Alex Sandro; @Steven_Defour35, Herrera, C. Eduardo; Varela, @07RQuaresma, Ghilas

            Comment


            • Pa tako je bre, Grande Mirko i Apač u napadu, pa tako je bre !

              Comment


              • 1/2 LS
                Chelsea-Real
                Bayern-Atletico Madrid

                1/2 LE
                Juventus-Valencia
                Sevilla-Benfica
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Oduševljavaju se ljudi prolazu Valensije, ok teško bilo stići 3 gola deficita, ali meni je bilo očekivano da Valensija ovako odigra jer su ovi ljudi došli desetkovani, plus par igrača koja su i igrala večeras bili pod upitnikom.

                  Lepe ekipice u 1/2, mogu da se rode tu 2 zanimljiva dvomeča.

                  EDIT:
                  Originally posted by Topdzija View Post
                  Sevilla-Benfica
                  Au kakav je ovo par sa druge planete !!! Prefinjen, dopadljiv fudbal sa dosta polivalentnih igrača, srce da ti peva dok gledaš.
                  Last edited by Brajkula; 10-04-14, 22:42.

                  Comment


                  • Morace Conte malo to da postroji kako valja, idu sada ozbiljnije ekipe, do sada sve nekako uz muku se prolazi.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Evo trostruki strelac za Valensiju Paco Alcacer kaže da bi volio Juve u polufinalu.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Morace Conte malo to da postroji kako valja, idu sada ozbiljnije ekipe, do sada sve nekako uz muku se prolazi.
                        Misliš da se nije išlo po principu "koliko nam treba" ?

                        Originally posted by conviction11 View Post
                        Evo trostruki strelac za Valensiju Paco Alcacer kaže da bi volio Juve u polufinalu.
                        Pa dooooooooooooođi na gedoru

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Misliš da se nije išlo po principu "koliko nam treba" ?
                          Nije da se nije islo, videli smo postave, fali tu neki prvotimac, ali sve nekako uz muku golovi padaju.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Nije da se nije islo, videli smo postave, fali tu neki prvotimac, ali sve nekako uz muku golovi padaju.
                            Znaš šta ja mislim ? Ja mislim da bi Juve već u prvoj rundi ispao da se ovo ne igra u Torinu. ;)

                            Comment


                            • Ja mislim da Isli treba dozivotno zabraniti igranje fudbal osim kao rekreativac,jer je tesko govedo.Takodje podeliti par samara Bonuciju i Vidalu da malo dodju sebi i baciti negu magiju na Teveza kako bi konacno dao gol.(najvise bih voleo da odem u finale i pobedimo 1-0 urpravo tevez da gol)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Vidal je stvarno van forme, a sa njim i Pogba.

                                Comment

                                Working...
                                X