Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2014 (Monaco)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Probaj na usagoals.com
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #32
      Originally posted by dzoni gp View Post
      Probaj na usagoals.com
      Hvala man!!!

      Comment


      • #33
        Originally posted by Adje View Post
        Ljudi dajte neki stream nemam SK na ovom sugavom IPTV
        http://www.vipboxeu.co/sports/formula-1.html

        Comment


        • #34
          Originally posted by Adje View Post
          Ljudi dajte neki stream nemam SK na ovom sugavom IPTV
          http://gofirstrow.eu/sport/motosport.html

          Izaberi ovde Sky Sports F1, koji počinje u 00:00, jer je to celodnevni stream njihovog kanala. Koji god pretraživač da koristiš, pobrini se da imaš sve pop-up blockere, blokere za reklame i sve što možeš da smisliš, jer ti sajtovi žive od tih reklama i prepuni su ih...

          Comment


          • #35
            Vanja jel mozes da postavis link gde Hamilton uporedjuje njegovu i Rosbergovu borbu sa Senna Prost...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #36
              http://www.autosport.com/news/report.php/id/114110

              Ovo je članak baziran na nekoliko njegovih rečenica, ali to što je rekao - rekao je kao odgovore na pitanja koja su glasila "Da li te je Nico namerno blokirao?", "Da li ovo prerasta u rivalstvo kao Senna-Prost?", "Da li ćete porazgovarati o tome?"... Tako da, bio je pitan, nije samoinicijativno ništa govorio o tome, ali ono "Sviđa mi se kako je Senna to rešio, tako da ću učiniti nešto slično." je sam dodao nakon jednog od pitanja... Verovatno je mislio na pobede u nekim kritičnim situacijama, ali kako ume da bude usijana glava, ništa me ne bi iznenadilo. Spremam kokice, u svakom slučaju...

              Ne znam baš zašto se toliko iznerirao oko svega ovoga, ne znam zašto je lupao one gluposti pred trku o njegovom i Nicovom detinjstvu i tome ko je gladniji, ali znam da mu je glava i dalje slaba tačka. Bolji je vozač od Rosberga, Nico će kad-tad imati peh kao Lewis u Australiji i kad se to desi Lewis će imati 25 poena, a Nico 0 i imaće komformnu prednost nakon toga...

              Comment


              • #37
                Ma slazem se potpuno bolji je vozac samo mislim da vodi psiholoski rat na pogresan nacin i meni licno se cini da je Mercedes malo vise njemu naklonjen mada sa druge strane Nico je nemac tako da ...polako se zahuktava jos ako Red Bull bude nastavio napredak a nevidim razlog da ne bude tako bice ovo jedna od uzbudljivijih sezona

                Hvala za link
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #38
                  Da, hoće da igra igrice, a ne ume... Mečka je dala poveće pare za njega i investicija im se isplaćuje, samo što im nije još uvek u interesu da blokiraju i jednog od njihovih vozača, jer obojica su jako blizu. Ali i Lauda i Wolff su najavili da će biti naredbi ako bude potrebe za time...

                  http://us19.chatzy.com/78502132850814

                  Ako neko hoće...

                  Comment


                  • #39
                    Bianchi će dobiti još 5 sekudni na vreme, ali i pored toga - 2 POENA!

                    Last edited by Vanja #66; 25-05-14, 16:01.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Bianchi će dobiti još 5 sekudni na vreme, ali i pored toga - 2 POENA!
                      MA TAKO JE. IDEMOOO
                      Kakav uspijeh
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Bravo za Bjankija,nisam ocekivao da ce uzeti bodove ali sticajem okolnosti i Kimijeve nesmotrenosti uzima lik 2 boda,postovanje.
                        Chilton usrao Kimiju trku i taman kad sam pomislio da Kimi moze do 5-6 mesta on pravi neverovatnu gresku.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Bilo je isuviše dobro i kratko da bi bilo istinito....
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by quard1aN View Post
                            MA TAKO JE. IDEMOOO
                            Kakav uspijeh
                            Neverovatan uspeh, to je tim koji ima manji budžet i od Caterhama (i pored 10 miliona koje su dobili jer su bili 10. tim prošle godine)! Najmanji na gridu, možda i 20 puta manji od najbolja tri tima... Bianchi, i pored zamene menjača i pada na 21. mesto na gridu i pored grešaka tima, prvo zbog toga što je dobio prvu kaznu 5s Stop/Go, potom jer su loše to odradili... Mislim da imaju lufta da se žale na drugih 5s, morali su to da odrade u trenutku kad jesu, a tad je izašao Safety Car i to je bila nesrećna okolnost, ali sve u svemu - !

                            Sve pohvale za organizaciju sudija i redara, Bottasa i Estebana su sklonili bez SC-a, čak su i Kimija i Magnussena sredili bez veće frke...

                            Comment


                            • #44
                              Trka 5/19:

                              1 - Mercedes - 125
                              2 - Red Bull - 54
                              3 - Ferrari - 49
                              4 - Force India - 43
                              5 - Williams - 38
                              6 - McLaren - 26
                              7 - Toro Rosso - 6

                              Dok sam skontao da nisam postavio u temi za Španiju, tema već beše zaključana...

                              Trka 6/19:

                              1 - Mercedes - 150
                              2 - Red Bull - 69
                              3 - Ferrari - 61
                              4 - Force India - 53
                              5 - Williams - 44
                              6 - McLaren - 34
                              7 - "Lotus" - 8
                              8 - Toro Rosso - 6
                              9 - Marussia - 2

                              Nadam se da mogu da ubede sudije da nisu mogli drugačije sa prvom kaznom, ali znajući FIA, ipak ću im dodeliti manje poena zbog kazne... Rado ću to prepraviti ako bude potrebe.

                              Force India i dalje pokazuje više od McLarena i Williamsa, Hulk i Checo rade jako dobar posao...

                              Šteta za Kvyata danas, kvar tako rano, a značilo bi mu mnogo makar i da je odvezao trku i završio poslednji... Sutil baš voli da ne završava trke u zadnje vreme, razočaran sam rezultatima. Kimija baš neće ove godine , a Alonso se nekom crnom magijom održava na trećem mestu u šampionatu...

                              Uh, ne mogu da dočekam Kanadu, baš želim da vidim koliko je ova trka uticala na Hamiltona i Rosberga, da vidim da li će Nico krenuti ponovo malo drskije da vozi, malo životnije (jer u Maleziji se nije ni trudio, bar takav utisak stičem) i da vidimo da li će ovo poremetiti Lewisa... Jer, znamo obojicu i znamo da sve od navedenog i sve sasvim suprotno može da se dogodi. Nico u svakom slučaju pokazuje mnogo više nego što sam očekivao, a ni Ricciardo ne zaostaje u tom pogledu...
                              Last edited by Vanja #66; 25-05-14, 17:22.

                              Comment


                              • #45
                                Lotus ima 8 poena to si izostavio
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X