Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Fantasy 2017/18

    Tema za novu sezonu, prvenstveno da odredimo hoćemo se dijeliti ili ne, evo vam anketa pa odlučite, imate do sutra naveče.
    2
    a:2:{i:1216;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1216;s:6:"nodeid";s:7:"2667114";s:5:"title";s:9:"Za podelu";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:4:"8331";i:1;s:5:"12654";}}i:1217;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1217;s:6:"nodeid";s:7:"2667114";s:5:"title";s:13:"Protiv podele";s:5:"votes";i:9;s:6:"voters";a:9:{i:0;s:4:"6266";i:1;s:5:"14096";i:2;s:4:"1207";i:3;s:5:"10497";i:4;s:4:"6045";i:5;s:5:"14963";i:6;s:5:"12124";i:7;s:5:"10179";i:8;s:5:"13295";}}}
    100.00%
    2

    The poll is expired.


  • #2
    Da bi uopšte mogla da se odradi podela, potreban je broj od bar 18 učesnika. Valjda trebamo prvo dobiti konačan broj učesnika da bi mogli da raspravljamo o tome? Plus što bi neko možda glasao za podelu ako nas je 20, a ne bi ako nas je 18 itd.

    Najbolje bi bilo naravno da smo svi u istoj, ali sve preko 16 se graniči sa ludilom. Nas je trenutno 17, ali ako izuzmemo Marka, koji je dečko pošteno rekao da ga cimamo ako zafali igrač, onda nas je tačno 16.
    Ako se nađe još neko i bude nas 20, onda već moramo da se delimo, hteli to ili ne.
    Trenutno spisak izgleda ovako:
    1. Урош94
    2. Dale
    3. srdjan_sl
    4. trigger
    5. Lord Aleksa
    6. Reise
    7. Bastia33
    8. MasHe
    9. Ricma
    10. mark it zero
    11. p4p1
    12. colke995
    13. madrid
    14. jevta1992
    15. Mrkela
    16. ACM Dejan
    Član "stewanoskipp" je izuzet sa liste, jer ima istoriju katastrofalnog ponašanja. Što se konkretno NBA fantazija tiče, pre dve godine je, kada je video da nema šansi za PO počeo da trejduje svoje najbolje igrače za kikiriki drugim timovima. Na svaki trade je naravno stavljen veto i ni jedan nije prošao. I pored velikog broja upozorenja, ovaj član nije želeo da stane u nameri da svima pokvari doživljaj igranja, pa je zatim iz čiste zlobe u tome i uspeo time što je izbacio sve igrače iz svog tima i zamenio ih nebitnim likovima. Do dana današnjeg nije pokazao nikakvo kajanje za svoje postupke i ne vidim da će se tu nešto u skorije vreme promeniti. Zbog toga je naravno izuzet i s prošlogodišnjeg fantazija, a sve dok ja budem igrao ovaj, neće biti ni na njemu.

    Comment


    • #3
      Slazem se, furajte sa 16, bolje je

      Comment


      • #4
        Tako je Papi. Oće Bastia svog pulena, stewu, da ubaci, pa da opet trejduje Tadiju Dragićevića za Milsapa.

        Ne znam ni što smo otvarali prijave, onih 14 od prošle godine je bilo nešto najbolje od fantazija, pa ako neko neće, pitali bi drugog da uskoči. Neka ovo bude u vidu za sledeći put, jer je 14 savršen broj za igranje fantazija, pa ako neko bude htio da pravi drugu ligu, neka je sam napravi.

        @Marko Praštaj brate, ovo je samo za one ljude koji prvenstveno posjećuju NBA podforum.
        Last edited by Reise; 12-10-17, 13:38.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Eto mi kad se ja založim da se pokrene na vrijeme, nemate komesara ja se dobrovoljno javim da planiram sve i bacam svoje vrijeme da bi se mogli igrati. Jutros sam Papiju javio da može da preuzme ovu moju ulogu a mene neka samo obavjesti o draftu, sada više ne mora ni to da radi. Od najobičnijeg fantazija, obične igre na internetu i ničega više, ste napravili stvar veću od nečega stvarnog, iskvarili ste ju. Ja vas pozdavljam, radite šta hoćete i kako hoćete.

          Izvinjavam se svim ljudima koji su zdravog mišljenja i koji su mislili da će se igrati, sad ne znam više šta će biti, a i nije moj problem.

          Comment


          • #6
            Sta se desilo?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • #7
              Nije Papi ništa protiv tebe rekao. Čak te je i oslobodio odluke o odstranjivanju nekoliko ljudi.

              Jedino ako te je ovo uvrijedilo: "Oće Bastia svog pulena, stewu, da ubaci, pa da opet trejduje Tadiju Dragićevića za Milsapa.". Ovo je sprdnja brate, moram malo da te taknem.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by Reise View Post
                Nije Papi ništa protiv tebe rekao. Čak te je i oslobodio odluke o odstranjivanju nekoliko ljudi.

                Jedino ako te je ovo uvrijedilo: "Oće Bastia svog pulena, stewu, da ubaci, pa da opet trejduje Tadiju Dragićevića za Milsapa.". Ovo je sprdnja brate, moram malo da te taknem.
                Javi se meni porukom Papi i vidio sam da ima potpuno pogrešno mišljenje o meni i o tome kako ja gledam na njega. Ja sam apsolutno zadnja osoba koja želi da nekom na forumu napiše "Ne možeš igrati ovu igru", jer stvarno ne vidim zašto toliko haosa i zbrke oko fantazija. Papi me stavio u situaciju gdje ja trebam to reći nekome ili on neće da igra, a ja ne želim ni jedno ni drugo, odluka je sada na njemu.

                Ovu tvoju sprdnju sam na trenutak vidio kao nešto ozbiljno, onda sam vidio ko je napisao pa mi je bilo jasno.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by p4p1 View Post
                  Da bi uopšte mogla da se odradi podela, potreban je broj od bar 18 učesnika. Valjda trebamo prvo dobiti konačan broj učesnika da bi mogli da raspravljamo o tome? Plus što bi neko možda glasao za podelu ako nas je 20, a ne bi ako nas je 18 itd.

                  Najbolje bi bilo naravno da smo svi u istoj, ali sve preko 16 se graniči sa ludilom. Nas je trenutno 17, ali ako izuzmemo Marka, koji je dečko pošteno rekao da ga cimamo ako zafali igrač, onda nas je tačno 16.
                  Ako se nađe još neko i bude nas 20, onda već moramo da se delimo, hteli to ili ne.
                  Trenutno spisak izgleda ovako:


                  Član "stewanoskipp" je izuzet sa liste, jer ima istoriju katastrofalnog ponašanja. Što se konkretno NBA fantazija tiče, pre dve godine je, kada je video da nema šansi za PO počeo da trejduje svoje najbolje igrače za kikiriki drugim timovima. Na svaki trade je naravno stavljen veto i ni jedan nije prošao. I pored velikog broja upozorenja, ovaj član nije želeo da stane u nameri da svima pokvari doživljaj igranja, pa je zatim iz čiste zlobe u tome i uspeo time što je izbacio sve igrače iz svog tima i zamenio ih nebitnim likovima. Do dana današnjeg nije pokazao nikakvo kajanje za svoje postupke i ne vidim da će se tu nešto u skorije vreme promeniti. Zbog toga je naravno izuzet i s prošlogodišnjeg fantazija, a sve dok ja budem igrao ovaj, neće biti ni na njemu.
                  Hahahaha kajajne zasto???
                  Jer svi ste napravili trjedove kad su poceli da se otkazuju ljudi i uzeli ste zvezde a ja kad sam hteo svi ste stavali veto na mom trejdu.. i sta ve vas briga ja sta dajem za nekog igraca to je moj problem idi gledaj svoj tim i igraj posteno do kraja...
                  Ja sam odustao kad vec niste mi dozvolili da uradim trejd i vecinu igraca od moju ekipu nisu igrali play off i nisam imao skim da skupljam bodove... I bas me briga kad ne dozvoljavate da igram nemam vremena da se dokazujem svima zbog jednu glupu igru
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • #10
                    Stewo nista ti nije sveto.

                    Stewo odlazi.
                    Last edited by Reise; 12-10-17, 17:11.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Reise View Post
                      Ne znam ni što smo otvarali prijave, onih 14 od prošle godine je bilo nešto najbolje od fantazija, pa ako neko neće, pitali bi drugog da uskoči. Neka ovo bude u vidu za sledeći put, jer je 14 savršen broj za igranje fantazija, pa ako neko bude htio da pravi drugu ligu, neka je sam napravi.
                      Ma sve je objašnjeno bilo odmah, ali džabe

                      Originally posted by Bastia33 View Post
                      Eto mi kad se ja založim da se pokrene na vrijeme, nemate komesara ja se dobrovoljno javim da planiram sve i bacam svoje vrijeme da bi se mogli igrati. Jutros sam Papiju javio da može da preuzme ovu moju ulogu a mene neka samo obavjesti o draftu, sada više ne mora ni to da radi. Od najobičnijeg fantazija, obične igre na internetu i ničega više, ste napravili stvar veću od nečega stvarnog, iskvarili ste ju. Ja vas pozdavljam, radite šta hoćete i kako hoćete.
                      Ja mislim da je najbolje da se nadurliš sad i napraviš žrtvu od sebe. Eto, mi bez tebe nismo ni razmišljali o fantaziju. Ne bi ga ni igrali, preskočili bi ovu sezonu. Hvala ti Bastia što si bio spreman da se žrtvuješ za nas i odvojiš 30 minuta svog vremena da napraviš ligu. Ali više nećeš, jer te je Papi zajebao. Sad on nek pravi pošto je tako pametan. Tako je brate. Iskvarili smo igru jer, ZAMISLI ne želimo da igramo s nekim ko istu namerno sabotira. Ej kakvi smo to ljudi kad ni običnu, nebitnu online igricu nećemo da igramo s takvim čovekom.

                      Originally posted by Bastia33 View Post
                      Javi se meni porukom Papi i vidio sam da ima potpuno pogrešno mišljenje o meni i o tome kako ja gledam na njega. Ja sam apsolutno zadnja osoba koja želi da nekom na forumu napiše "Ne možeš igrati ovu igru", jer stvarno ne vidim zašto toliko haosa i zbrke oko fantazija. Papi me stavio u situaciju gdje ja trebam to reći nekome ili on neće da igra, a ja ne želim ni jedno ni drugo, odluka je sada na njemu.
                      Je li se šališ? BUKVALNO sam ti napisao da ti nemaš potrebe nikom ništa da braniš. Je l trebam SS da udaram? I ti sad kažeš da sam ti ja rekao da biraš između njega i mene? I napisao sam da ću ja sve to javno izneti da pojasnim situaciju, kao što i jesam. Još ti i Reise kaže javno da sam tebe oslobodio te odluke.. a uopšte ne bi ni došli do toga da ti nisi insinuirao da:
                      1. Ja zelenim ljude bez da ih pitam
                      2. Crvenim ljude bez da ih pitam
                      3. Ne stavljam ljude na listu jer mi se tako prohte

                      I onda očekuješ da ja steknem neko drugo mišljenje, sem onog da ti misliš da sam ja retardiran?

                      I opet da ponovim, NIKAD nisi bio stavljen u tu situaciju. Rečeno ti je da on neće igrati, jer sabotira igru, da zato nije igrao ni prošle godine. Pošto nisi bio upućen. Ali i za to si me preispitivao, još mi kažeš da ti se čini da ja imam neki problem s njim Stvarno ne znam što sam pomislio da ti misliš da sam je nenormalan.

                      I ajde nemoj da se jebemo sad ovde, ovde niko nema ništa protiv da ti vodiš ligu, ja ponajmanje. Ja sam te i predložio pre nego što si se ti dobrovoljno javio, to može Dale da potvrdi. Ali ako hoćeš da od mene napraviš nekog zlog čoveka koji je tebi oduzeo vođenje lige, ok. Samo se nadam da ćeš igrati, jer ne bih želeo da zbog mene (ili bilo čega drugog) odustaneš.

                      Comment


                      • #12
                        Ja sam te i predložio pre nego što si se ti dobrovoljno javio
                        Evo i ja da ti potvrdim za ovaj deo, i ne znam sto pravite frku oko nicega.

                        Naravno da onaj stewo ne treba da igra, pogotovo posle ovog zadnjeg posta gde ne kaze jbg pogresio sam prosli put nego sta hocete mogu sa svojim timom da radim sta hocu, mozes stewo ali ne sa nama.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Realno pravite frku oko gluposti. Ja sam se prijavio da uskocim ako ima mesta, dakle ako se oslobodi, sto se mene tice ako je 14 igraca idealno, onda neka bude 14, ne morate zbog mene licno da menjate format, zato sam i napisao "igrao bih ako bude mesta".
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #14
                            Ma niko sa liste nije problem mark, svakako ni ti. Ti ionako upadaš u onih 14, tačnije 16 sad. Igrali smo i ranije sa 16

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Evo i ja da ti potvrdim za ovaj deo, i ne znam sto pravite frku oko nicega.

                              Naravno da onaj stewo ne treba da igra, pogotovo posle ovog zadnjeg posta gde ne kaze jbg pogresio sam prosli put nego sta hocete mogu sa svojim timom da radim sta hocu, mozes stewo ali ne sa nama.
                              A cekaj malo ti podrzavas i sve e ok sta su drugi radili a kad sam dosao ja na red tada to ne sme da se radi hah oo bozee nmv
                              Vidise da ste svi povrzani i da se radi diskriminacija... Nema sta dalje,
                              Last edited by stewanoskipp; 12-10-17, 18:25.
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment

                              Working...
                              X