Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Mercedesova reklama za Superbowl XLIX sa modelom AMG GT u glavnoj ulozi Preterali su malo
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #17

      Comment


      • #18


        po meni najlepsi Mercedesov model, CLS, ovaj mat crni 63 AMG uhvacen na ulicama Londona
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #19


          opis suvisan
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • #20
            Odlična epizoda, i stvarno su mi se svidjela sva tri automobila, pogotovo onaj Nissan.

            Comment


            • #21
              Imamo novi Ferrari

              Rec je o nasledniku popularnog modela 458 Italia, pod nazivom 488 GTB, koji, kao sto je pretpostavljano i ocekivano ima turbo motor, i to je prvi Ferrari sa turbo motorom smestenim u zadnji deo vozila jos od 1987. i legendarnog modela F40.





              Sto se tice dizajna, odmah je primetna slicnost sa postojecim modelom 458, samo sto sve izgleda nadogradjeno na visi nivo, misicavije, mocnije... Vrlo mudar potez Ferrarija sto se tice dizajna jer se 458 smatra jednim od lepsih i atraktivnijih primeraka ne samo u okviru brenda vec i generalno u svetu superautomobila, dakle zasto menjati u potpunosti nesto sto je sjajno
              Ono sto odmah upada u oci gledajuci dizajn ovog modela jeste ogroman usisnik za vazduh smesten iza vrata, razume se radi boljeg hladjenja motora.
              Prednji deo, narocito prednja maska i svetlosna grupa cini mi se pomalo vuku inspiraciju od LaFerrarija, dok zadnji kraj izgleda kao poboljsana i vise naglasena verzija 458 Italia, sa dizajnom zadnjeg difuzora i izduva definitivno preuzetim sa modela 458 Speciale.



              Enterijer modela 488 umnogome podseca na kabinu 458, sa neznatnim promenama, dakle uglavnom sveden i jednostavan dizajn, podredjen uzitku u voznji vise nego luksuzu, ipak izradjen od najkvalitetnijih materijala.





              Naravno, najveca promena i poboljsanje nalazi se "ispod haube". Agregat modela 488 GTB je twin-turbo V8 zapremine 3900ccm i proizvodi impresivnih 660 konjskih snaga sto je poboljsanje od preko 90 konjskih snaga u odnosu na model 458 Italia i citavih 60 u odnosu na njegovu jacu verziju Speciale. Kombinovan sa poboljsanim sedmostepenim menjacem sa dvostrukim kvacilom, ovaj agregat zaista obecava vrhunske performanse. Podaci iz fabrike govore da novom modelu ubrzanje od 0-100 km/h traje svega 3 sekunde dok mu do 200 km/h treba svega 8.4 sekunde. Maksimalna brzina je 330 km/h.







              Pocetak proizvodnje najavljen je za septembar 2015. dok ce sada vec prethodnik, 458 prestati da se proizvodi tokom leta.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #22




                S63 AMG na Beogradskim ulicama
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #23
                  1956 Maserati A6G 2000 Gran Sport Berlinetta


                  Last edited by jovan; 05-02-15, 07:55.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #24
                    Bice divan nakon restauracije
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #25
                      Opa, jedva čekam nedjelju.



                      Spoiler

                      Comment


                      • #26
                        Novi aerokit za 911 Turbo








                        fino izgleda mada nisam neki fan Porschea generalno
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Miletić View Post




                          S63 AMG na Beogradskim ulicama
                          Ovo Slonce bi trebalo da je vlasnistvo osobe koja je jednu drugu osobu onomad izbacila iz svog objekta. U pitanju je AMG izgled (branici, felne, izduv, sajtne), a model je ustvari S350.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by tantuz View Post
                            Ovo Slonce bi trebalo da je vlasnistvo osobe koja je jednu drugu osobu onomad izbacila iz svog objekta. U pitanju je AMG izgled (branici, felne, izduv, sajtne), a model je ustvari S350.
                            ne znam stvarno ni ciji je ni da li je samo AMG optika ili prava stvar, znam samo da je mocan i u najslabijoj verziji mogucoj

                            ovo je kod mene u NS, nisam ja slikao ali sam ga takodje video i cuo i ovo je provereno 63AMG



                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Miletić View Post
                              ne znam stvarno ni ciji je ni da li je samo AMG optika ili prava stvar, znam samo da je mocan i u najslabijoj verziji mogucoj

                              Ima tu materijala da se piski firnajz kada se vozis u takvom...

                              Comment


                              • #30


                                Sta cu kada volim ove punoletne...

                                Comment

                                Working...
                                X