Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ajmo filmofili da vas vidim...
    Pre neki 5 ili 6 godina gledao sam jedan film, radi se o putovanju u srediste zemlje...
    Znaci neki likovi nadju neku knjigu i spuste se u neki krater na Novom Zelandu i tamo nadju dinosauruse itakoto i neki lik se zapuca u neku crvenokosu devojku.... Jel zna neko koji je to film...
    I dajte neke misterije, zavere i tako to.... preporuku...
    Evo ti film kojji trazis...Journey To The Center of the Earth.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ares View Post
      Evo ti film kojji trazis...Journey To The Center of the Earth.
      Znam na koji ti mislis na onaj sa Brandanom Fraiserom ali nije taj, ovaj je ranije izasao i mnogo je bolji od ovog novog
      Cak nisam ni siguran da li je Zil Vern napisao to, nzm...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Cek malo,jel to onaj film kad idu sa onom masinom do jezgra zemlje da ga pokrenu?Ima gomilu slicnih filmova.
        sigpic

        Comment


        • Evo ti taj stariji,inace Vern je napisao put u srediste zemlje.

          Last edited by Ares; 16-10-11, 20:22.
          sigpic

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=p6o-Fzg4d0Y

            deluje zanimljivo

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt0482571/

              Sjajan film o dvojici iluzionista, tj. njhovom rivalstvu. U filmu je jedan od glavnih sporednih likova i Nikola Tesla.
              Glavne uloge Hju Dzekman, Kristian Bejl, Majk Kejn, Skarlet Johanson i Dejvid Boui.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Gandalf View Post
                http://www.imdb.com/title/tt0482571/

                Sjajan film o dvojici iluzionista, tj. njhovom rivalstvu. U filmu je jedan od glavnih sporednih likova i Nikola Tesla.
                Glavne uloge Hju Dzekman, Kristian Bejl, Majk Kejn, Skarlet Johanson i Dejvid Boui.
                Definitivno jedan od najboljih filmova svih vremena

                P.S. Ja sam odgledao veceras ovaj-http://www.imdb.com/title/tt0174856/ i odusevljen sam

                Comment


                • Konacno Mamurluk 2 DVDRip...

                  http://www.wupload.com/file/50870087...D-MAXSPEED.rar
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    I ja nasao pre par minuta

                    Comment


                    • Ko nije, neka obavezno pogleda "A Prophet", remek delo Audiard-a...
                      Takodje, "The Experiment", ali ne americku nego nemacku verziju... Neverovatna prica o mucenju i eksperimentima nad ljudima koje je svojevremeno vrsio doktor Zimbardo, a koje je kasnije i americka vojska praktikovala nad zatvorenicima u Gvantanamu i Abu Graibu...
                      I naravno "The Man from Earth"... Neverovanto sta sve moze da se postigne snimajuci film u jednoj prostoriji i jednom kamerom... Pre svega recima tesko opisivom pricom...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Ko nije, neka obavezno pogleda "A Prophet", remek delo Audiard-a...
                        Takodje, "The Experiment", ali ne americku nego nemacku verziju... Neverovatna prica o mucenju i eksperimentima nad ljudima koje je svojevremeno vrsio doktor Zimbardo, a koje je kasnije i americka vojska praktikovala nad zatvorenicima u Gvantanamu i Abu Graibu...
                        I naravno "The Man from Earth"... Neverovanto sta sve moze da se postigne snimajuci film u jednoj prostoriji i jednom kamerom... Pre svega recima tesko opisivom pricom...


                        Jedan od najboljih filmova,sa odlicnom pricom i jos boljim "twistom" .

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post


                          Jedan od najboljih filmova,sa odlicnom pricom i jos boljim "twistom" .
                          Ma ono je neverovatno... Koji um moras da budes da bi osmislio onakvu pricu...
                          Secam se da sam s ortacima gledao film... koji je to sok i neverica bila na kraju filma...
                          Verovatno film koji je ostavio najjaci utisak na mene...
                          A Bixby-u mogu samo da se poklonim.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Apsolutno sam istu reakciju imao...

                            Top10 definitivno

                            Comment


                            • Ja vam toplo preporucujem da gledate film Ironclad.Jedan od boljih filmova koje sam gledao u skorije vrijeme.Film je iz ove godine,a radnja se desava u dalekoj proslosti.Ako volite ratne-istorijske filmove pogledajte obavezno Ironclad-a ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Jedini film cijem se izlasku radujem do kraja ove godine.NPH strikes again!

                                There's more.
                                Spoiler
                                Oprez...
                                Spoiler
                                ...ovo nije za sve uzraste...
                                Spoiler
                                ...kada pogledate trejler...
                                Spoiler
                                shvaticete zasto!
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X