Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta sto su nam selektori amateri,Saponjic je kao stvoren da u tandemu sa Jovicem terorise Nemce,treba nam igrac koji je jak u vazduhu i zna da zadrzi loptu,pa i u Ajntrahtu Jovic je imao onog razbijaca Alera pored sebe u napadu. Jebote koji centarsut Bogosavca,ni u gol ne zna ovako jako da sutne.

    Comment


    • Ova generacija to svakako ima u sebi, samo da veceras igraju fudbal, ono u prvom kolu je sramota, ako cemo iskreno. Seljacki fudbal. Mada se plasim da je ova postavka preofanzivna, pogotovu sredina, moracemo da se uzdamo da ce Zivkovic i Radonjic biti disciplinovani.

      Ono sto je meni porazavajuce, imamo 4 igraca iz nase lige, s tim da su se Pantic, Babic i Gajic vratili. Dakle Bogosavac je jedini igrac koji nije otisao preko, a prvenstvo je za mlade igrace. To govori bukvalno sve. U Partizanu ponikli Milenkovic, Bogosavac, Pantic, Radonjic, Zivkovic, Lukic. Place mi se.

      P. S. Ne znam odakle je golman.
      Last edited by mark !t zer0; 20-06-19, 21:08.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • E do mojega, tutnuše ga Nemci.

        Comment


        • Kojim sportom se Racic bavi?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ma očajan vezni red, Lukić i Račić, ljudi neprimetni, uzeli ih ovi i naravno eto gola, ovaj pored Račića daje završni pas kao da je na treningu.

            Comment


            • Nemamo zadnjeg veznog, Maksimovic fali, on je stariji. Preti nam nestvaran debakl na ovom turniru.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ja sam Račića gotivio dok je bio u FK-u, branio ga pred celim ovim forumom....ali jbt....ne mogu da se otrgnem utisku da su i Lukić i on menadžerski igrači.

                Mada ruku na srce i nemamo bolje.

                Comment


                • Opet nam tutnuse loptu iza ledja stoperima,sto vreme vise prolazi sve mi se vise cini da je i ovaj Milenkovic izvikan novinarski igrac,mada on ni ne igra na svojoj poziciji ovde,u Fiorentini igra desnog beka celu sezonu,samo ga nasi cuveni selektori guraju tamo gde mu nije mesto.

                  Comment


                  • Smešni smo, da se naježiš.

                    Comment


                    • Meni se cini da mi nemamo ofanzivnog veznog,od ovog Pantica apsolutno nista ne ocekujem,on je igrac manje i ovde i u Partizanu.

                      Comment


                      • I još nešto Andrija Živković....ne pamtim igrača koji je toliko stagnirao, ostao isti kao da je ono SP kad smo osvojili, a prošlo 4 godine ako ne grešim.

                        Comment


                        • Priča o Saši Lukiću u rečenici sa hendikepiranim Račićem je naravno elementarno nepoznavanje fudbalske igre.

                          Poluproizvodi tipa Račić, Grujić ili Radonjić postoje samo zahvaljujući kriminalnoj okupaciji saveza. U nekim normalnim okolnostima zombiji tipa Račić, Radonjić bi nosali gajbice na Zelenom vencu, ne bi ni pomislili da mogu da se profesionalno bave sportom.

                          Račić i Radonjić su dva najobičnija fudbalska pajaca.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Za većinu igrača sa tog prvenstva može isto da se kaže, evo sad ovako bez previse mozganja, samo za Grujica i SMS-a ne bih to rekao.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Nije isti nego je gori postao,bio je jedan od najboljih igraca tog prvenstva,od transfera greje klupu u Benfici,valjda ce ga kupiti Everton da ga Silva malo vrati u zivot,on ima potencijala da bude vrhunsko krilo,tehnika,centarsut,dribling,sut,samo da vrati formu i da ojaca fizicki.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Za većinu igrača sa tog prvenstva može isto da se kaže, evo sad ovako bez previse mozganja, samo za Grujica i SMS-a ne bih to rekao.
                                Mijat Gaćinović, a meni se dopada i Maksimović mada nije se razvijao kako su se svi nadali.

                                Comment

                                Working...
                                X