Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mislim da je prepametan ali ima dosta istine, znam po ljudima sa kojima se susrecem, po komentarima...

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Shardonnay View Post
      Clanak je jednostavno preglup
      hocu da mi neko vrati minut zivota, zasto sam kliknula uopste
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Au kakve uvrede, pa niko nema pravo nekoga licno vredjati. Administratori su tu da bi sankcinonirali.
        A sada idem da se preobucem u novi roze avatar, pa ljeto je ili sta.

        Comment


        • Ja takodje srecem dosta likova koji u svakom mecu navijaju protiv Djokovica, vi sto mislite da je clanak preglup, mozete li vi onda da mi objasnite to?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Au kakve uvrede, pa niko nema pravo nekoga licno vredjati. Administratori su tu da bi sankcinonirali.
            A sada idem da se preobucem u novi roze avatar, pa ljeto je ili sta.
            Pink army.

            Comment


            • Zar ste od Telegrafa ocekivali nesto pametno ?

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Meni je preglup zato sto mi spusta na neki primitivni nivo pripadnost nekoj naciji, ovde konkretno srpskoj. Ja sam se takmicila za Srbiju, nosila zastavu na trenerci, slusala himnu, pa ne navijam za Djokovica, nije da ga mrzim, ali nebitan mi je i nisam njegov ljubitelj. I onda dodje neko i napise da je to zato sto sam frustrirana i nezadovoljna sobom, ljubomorna i zavidna, i da ako sam aista dobar covek i uzoran gradjanin, moram da navijam za Djokovica?
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Shardo, kojim sportom si se bavila ?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • da li je moguce da ne znas?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Shardo, kojim sportom si se bavila ?
                      Karate... ima crni pojas.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Valjda umetničko klizanje Na temi za ZOI sa Oljom dominirala

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          da li je moguce da ne znas?
                          Dosad nisam imao tu cast da me pretuce.



                          Opasna je Sharda, o-p-a-s-n-a
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Shardonnay View Post
                            Meni je preglup zato sto mi spusta na neki primitivni nivo pripadnost nekoj naciji, ovde konkretno srpskoj. Ja sam se takmicila za Srbiju, nosila zastavu na trenerci, slusala himnu, pa ne navijam za Djokovica, nije da ga mrzim, ali nebitan mi je i nisam njegov ljubitelj. I onda dodje neko i napise da je to zato sto sam frustrirana i nezadovoljna sobom, ljubomorna i zavidna, i da ako sam aista dobar covek i uzoran gradjanin, moram da navijam za Djokovica?
                            Naravno da ne treba da svi da navijamo za Djokovic, ni meni nije omiljeni teniser, ali ovde se ne govori o takvim ljudima, nego o ljudima koji apsolutno navijaju protiv Djokovica.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Naravno da ne treba da svi da navijamo za Djokovic, ni meni nije omiljeni teniser, ali ovde se ne govori o takvim ljudima, nego o ljudima koji apsolutno navijaju protiv Djokovica.
                              ti koji su apsolutno protiv Djokovica, ti ni ne navijaju. To su neku polu-ljudi koji mrze ceo svet, mrze i sebe, nemaju pojma koji se turnir igra, i slicno.
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Originally posted by chofy88 View Post
                                Naravno da ne treba da svi da navijamo za Djokovic, ni meni nije omiljeni teniser, ali ovde se ne govori o takvim ljudima, nego o ljudima koji apsolutno navijaju protiv Djokovica.
                                Po meni, bilo bi mnogo gore da ga svi vole, to bi bilo bas zabrinjavajuce
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X