Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva utakmica, kakva atmosfera, ponosan sam sto sam navijac ovog kluba. Ne pamtim kad sam poslednji put pustio suzu gledajuci neki sport ali kad sam cuo YNWA plakao sam kao malo dete.

    Comment


    • Nikad duzih 90 minuta u mom zivotu.Na kraju sve kao iz filma,atmosfera na stadionu,pocetni YNWA,utakmica i kao slag na tortu suze i govor kapitena.Ovo bi mogla biti prekretnica zbog koje cemo uzeti titulu,na ovakvim utakmicama i situacijama se dokazuje jesi li sampion ili ne.Prvih 45 minuta standardno nasih,najboljih na svijetu.Drugo susta suprotnost,vidjelo se da je ogroman pritisak na njima sto i ne cudi,ali na kraju su pokazali to srce i zajednistvo.Samo se nadam da Stu nije ozbiljnije povrijedjen mada u zadnje vrijeme i on i Suarez dosta soliraju.



      "This does not fucking slip now, this does not fucking slip now.

      Listen. Listen. This is gone.

      We go to Norwich. Exactly the same.

      We go again. Come on."

      Ovaj covjek to zasluzuje vise nego iko.Kada sam ga vidio na kraju i meni je suza krenula.Predstavlja sve ono sto je Liverpool zaista i nadam se da ce momci igrati ove posljednje 4 utakmice za njega.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Cestitke na danasnjoj pobedi. Ovde u Engleskoj vas ljudi postuju gde god da odem. Veruju da uzimate titulu i da zasluzujete da je uzmete vise nego bilo koji drugi klub.

        Zasluzio je Liverpul ovo...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Ja cu verovatno plakati kad/ako ga budem video sa trofejom u ruci.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Сваки меч до краја ће бити као велика финала, ја верујем да уз увакве приступе, као у последњих 10ак мечева, нас ништа не може спречити у том походу ка титули. Још једном смо оставили срце на терену и доказали и показали оне праве заборављене вредности.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Samo da nas Lucas/Allen ne prodaju u narednim utakmicama, mada mislim da ne bi trebali budući da nas ove sezone poprilično ide, ne bi me čudilo da Lucas eksplodira. Ja još ne mogu da vjerujem da je Hendo napravio onakvu glupost u sudijskoj nadoknadi. On je zadnji igrač od koga sam ono očekivao, ali zaista, nakon jedne sjajne sezone koja je iza njega. No, šta je tu je, koga nema bez njega se mora. Sreća je i to što imamo 2 igrača na toj poziciji koji mogu uletiti u ekipu.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Zna li se nesto konkretnije za Staridza?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • detaljna analiza utakmice:

                  prvo poluvreme klasika, dva gola moglo je i vise u jakom tempu, to nam se u poslednjih 10 min obili o glavu jer je siti imao inicijativu pred kraj prvog poluvremena medjutim nisu dali gol. fantasticno je sterling izbacio sa gol linije a ne treba zaboraviti i fenomenalnu odbranu minjolea posle suta fernandinja. u drugom poluvremenu siti je jos jace napao i dao dva brza gola , drugi gol smesan i nismo trebali da primimo takav gol, tj. autogol ali sta je tu je. ulaskom allena siti je izgubio momentum i bila je egal tekma. imali smo srece sto siti nije dao treci gol, (sut dzeka i odbrana minjolea i silva kad je ostao kratak za centimetar bukvalno). dosao je kasnije i taj gol kutinja koji je sve samo ne zicer (na mozzartu sam procitao kako je kutinjo dao zicer) medjutim ono je teska majstorija na kojoj bi mu svi napadaci pozavideli.

                  igrac utakmice definitivno skrtel (i sterling ali ipak dajem prednost skrtelu) , ne zbog gola vec zbog fenomenalne odbrane. postavljanja odlicna covek je toliko lopti izbacio danas da sam se umorio gledajuci ga. svaka mu cast zaista, on i sakho mogu biti dugotrajno resenje na poziciji stopera sa agerom kao back up. sterling decko sa 19god da igra onako, to je fenomenalno, kako se oslobadja lopte, kako zadrzava istu, brzina fantasticna. a kod gola me je odusevio kako je smireno reagovao. kapiten takodje odlican, pogotovo u defanzivi. minjole solidan osim onog kiksa. flanagan takodje odigrao vrhunski, glen tu i tamo. medjutim moracu da iskritikujem staridza i suareza koji su danas pokazali svoju sebicnost, medjutim njima niko ne sme ama bas nista da kaze s obzirom da su dali 49golova i zbog NJIH smo tu gde jesmo. medjutim to ne menja cinjenicu da si danas bili ocajni (osim sto je suarez imao asistenciju za sterlinga). sturridge je secam se imao dva na jedan situaciju kad je mogao da doda loptu suarezu ali nije, zasto ? ne znam, ali to je jednostavno on. suarez je mogao sa svojim glupostima i simuliranjima skupo da nas kosta, zelja evidentna , ali ne ide. hvala bogu pa mu klatenburg nije dao drugi zuti. ne bi smeo to da radi vise. jos da pohvalim kutinja doktora i henda koji su danas bili odlicni.

                  sto se tice utiska o utakmici bila mi je jedna od najduzih 90 min pogotovo drugo poluvreme i kod rezultata 2-2. poslednjih 10min tekme najduzi ikada.
                  suze gerrarda na kraju i motivacioni govor govore sve, zbog njega bih voleo najvise da lfc uzme titulu, ako je neko zasluzio onda je to on.

                  sledece kolo norwich, tu se ne brinem mnogo, mislim da ih dobijamo, kapiram da oni nama ne mogu da daju vise od jednog gola. i to ako verovatno bude neki tezak kiks ali autogol. zeznuto je sto ce oni da se kidaju jer se bore za opstanak ali sta je tu je. Ne ocekujem da ih pregazimo kao plitak potok, ali komotna pobeda sa 2 gola razlike ce dobro doci.

                  Brine me cinjanica da henderson pauzira 3 utakmice, to nisam znao. Ako bi neko mogao da mi objasni zasto 3 a ne jednu ??? s obzirom da igramo 2 najbitnije utakmice bez njega, Chelsea i gostovanje CP u londonu koje je po meni veoma zajebano tj. tesko. Njuka na kraju je formalnost ako do toga dodje tako da to ne racunam.

                  sve u svemu nadam se da cemo i bez henda dobiti chelsea jer oni imaju jak tempo utakmica zbog lige sampiona tako da videcemo.

                  ynwa

                  Comment


                  • Originally posted by chofy88 View Post
                    Zna li se nesto konkretnije za Staridza?
                    Izgleda da nije ništa ozbiljno, te bi već u narednoj utakmici mogao zaigrati ukoliko dobije zeleno svjetlo od Rodgersa. To su one preliminarne informacije nakon meča.

                    @nikola

                    3 utakmice zbog toga što je bio direktni crveni. Prethodne sezone je čini mi se bilo 2 utakmice suspenzije, ali sada je 3 nažalost.
                    Last edited by Merlin; 14-04-14, 00:15.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Sturridge bi prema svemu sudeći trebao biti spreman za narednu utakmicu. Za par dana bi trebao krenuti sa treninzima, dok je do Rodgersa da li će ga ubaciti u sastav ili će ga ostaviti da odmara iz predstrožnosti. Iako je činjenica da ga je i protiv Cityja izveo zbog iste stvari jer je Sturridge osjetio blago stezanje zadnje lože pa nisu željeli da rizikuju.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • RODGERS: VI STE MOJA INSPIRACIJA !

                          "Kada vidite borbu tih porodica...bilo bi lako odustati, ali nemilosrdnost u kampanji koju su nastavili sada pruža nevjerovatnu inspiraciju za mene.

                          Ja ovdje vidim toliko životnih vrijednosti, toliko etike u njihovom radu i to nije nešto od čega se trebamo skloniti, naprotiv ja ću to prigrliti zato što je to njihovo životno djelo. Gledaću na to ne kao menadžer nego kao čovjek i pokušaću nešto naučiti iz toga.
                          To je ogromna privrženost za njih, samo da bi sebi za trunkicu uljepšali život.

                          Zato je za mene velika čast da predstavljam porodice žrtava Hillsborougha čitajući ovo. Mi ćemo uvijek nastojati da poštujemo porodice i sjećanje na 96 ljudi koje smo izgubili, i zato NIKADA NEĆETE HODATI SAMI"

                          Comment




                          • Kakvi govori Brendana i Martineza, kakva podrska navijaca treneru ljutog gradskog rivala...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Какве људске величине !!!!
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Ne znam da li je bilo

                                http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...m-iz-Liverpula

                                RESPECT
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X