Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva pobeda...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Idemoo bre!!!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Краааааааааааааааааааааај
        Каква утакмица и каква победа. Јао види га Стиви расплака се мица. Сан и даље живи. Свака част момци, и свака част Брендане. Ајмооо бреее!!!
        Last edited by Nightbird; 13-04-14, 15:35.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • skrtel legenda hahahah

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Hahahaha šta je ovo Škrtel rukom izbio loptu? Kakva budala, ne vjerujem...
            Vidim i ja sad na usporenom, koji je kralj

            Comment


            • Nema citijevih navijaca ovde sto je i logicno da kunu sudiju sad a ima razloga posteno
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Jack 10 View Post
                Nema citijevih navijaca ovde sto je i logicno da kunu sudiju sad a ima razloga posteno
                ma kojih sad razloga bgt ????????????

                Comment


                • Nije sudija mogao videti onu ruku, ali Skrtel je jos jednom kao idiot postupio, najvise je reagovao rukom, jer je opet "obgrlio" jednog igraca Citya.
                  Mada nije problem, mogao je sudija dodeliti penal i za ono gurkanje Kompanya u 16, ali nije. Sve su to sudijske procene. I mi smo osteceni na Etihadu debelo, pa sta sad da se radi, fudbal je to.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Uh kakva utakmica i kakva pobjeda. Potpuni kontrast 1. i 2. poluvrijeme kod obje ekipe, ali su 3 boda tu što je najvažnije. Rodgers jedinu grešku danas napravio kada je previše povukao ekipu u 2. poluvremenu, doslovno je to bio bunker, a bilo je evidentno koliko je šuplja odbrana Cityja i da se može zabiti još neki gol. Suarez rezervisan cijelo 2. poluvrijeme, ne znam šta se dešava sa njega, ali je danas mogao popiti crveni karton, bilo je prilike za to. Sad je sve u našim rukama i treba ići utakmicu po utakmicu, sve do kraja će biti ovako kao danas. Nema lake utakmice i nema opuštanja jer ovo je najbolji primjer šta se dešava kad se ekipa iole opusti.

                    Kakve emocije kod kapitena na kraju, zaslužila je legenda titulu, zaslužila!
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • https://vine.co/v/MJe0zX5mgnH



                      Yebeno je ovo ljudi, yebeno.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Најача ми је била она ситуација после корнера неког када је Шкртел једном руком обгрлио Фернандиња, а другом вуче Компанија. Какав је то ас.


                        Лепо лепо, свиђа ми се.
                        Last edited by Nightbird; 13-04-14, 15:50.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Originally posted by Nightbird View Post
                          Најача ми је била она ситуација после корнера неког када је Шкртел једном руком обгрлио Фернандиња, а другом вуче Компанија. Какав је то ас.
                          Meni je smiješnije bilo kako Kompany gura Fernandinha prema Škrtelu. Ono veli "dobij ti batine, ja vala neću".
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Nije sudija mogao videti onu ruku, ali Skrtel je jos jednom kao idiot postupio, najvise je reagovao rukom, jer je opet "obgrlio" jednog igraca Citya.
                            Mada nije problem, mogao je sudija dodeliti penal i za ono gurkanje Kompanya u 16, ali nije. Sve su to sudijske procene. I mi smo osteceni na Etihadu debelo, pa sta sad da se radi, fudbal je to.
                            Na žalost u ovako jakoj ligi moraju ti i sudijske greške ići na mlin da bi bio prvak, pa dosta su drugi imali taj vetar, neki i košavu, pa šta!?
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • fernandinho pravio blok kompanyu a skrtel mu nije dao da pobegne pa je obojcu zagrlio u fazonu "dodjite malo momci ne idete vi nigde"

                              Comment


                              • Ja još ne vjerujem da je onako lud da loptu izbija rukom.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X