Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Tiodor je cirkuzant koji u sebi sjedinjuje otprilike sve ono što nama ne treba.
    To sto nama treba kao first PG mi ne mozemo da platimo. Moracemo malo da spustimo kriterijume i shvatimo da vise ne igramo EL
    Edit:Nama na ovaj roster treba Stefan Jovic, ali taj voz je za nas odavno otisao.Drugi Stefan je ipak van nase platezne moci
    Last edited by Gudura; 04-08-18, 12:50.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Tiodor je cirkuzant koji u sebi sjedinjuje otprilike sve ono što nama ne treba.
      Ima li neko da tebi valja? Ozbiljno te sad pitam, molio bih bez pošalica. Baš me zanima tvoje mišljenje da mi napišeš kako ti zamišljaš kkcz? Kreni od predsednika i sportskog direktora, trenera, preskoči tim menadžera, fizio i kondicionog, pređi odmah na tim.

      Comment


      • ako kod odabira pleja pokažemo i malo hrabrosti osim da jedini filter bude ,,value-for-money,,
        imaćemo prilike da zaigramo atraktivnu košarku pa gde god nas to dovede...ali biće bar zanatski.

        a za Borišu i Jovanovića ovde jednostavno nema vidljivih minuta koji bi im pomogli da ne zjane još jednu sezonu.

        ne spominje se Pero već par dana...da nije otišo da rifrešuje tetove.

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Ima li neko da tebi valja? Ozbiljno te sad pitam, molio bih bez pošalica. Baš me zanima tvoje mišljenje da mi napišeš kako ti zamišljaš kkcz? Kreni od predsednika i sportskog direktora, trenera, preskoči tim menadžera, fizio i kondicionog, pređi odmah na tim.
          A proserava sdm lik nemoj ga ni komentarisati. . .nema svrhe

          Comment


          • Tiodor je brutalan igrac. Njegovo dovodjenje bio bi pun pogodak. Verijem da vecina za njega zna samo iz Armanija a to nista ne pokazuje. Covek je pokidao u Banvitu.
            Ako uklopimo igraca sa poenima u rukama, asistencijama, kontrolom tempa, odbranom Tiodor je pun pogodak.
            Videcemo dal I dostupan nama.

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              ako kod odabira pleja pokažemo i malo hrabrosti osim da jedini filter bude ,,value-for-money,,
              imaćemo prilike da zaigramo atraktivnu košarku pa gde god nas to dovede...ali biće bar zanatski.

              a za Borišu i Jovanovića ovde jednostavno nema vidljivih minuta koji bi im pomogli da ne zjane još jednu sezonu.

              ne spominje se Pero već par dana...da nije otišo da rifrešuje tetove.
              Pero je misterija svima! Ja sam ubedjen da ga Tomic hoce po svaku cenu! Da igra Ec,teze duele u Aba. . .

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Tiodor je brutalan igrac. Njegovo dovodjenje bio bi pun pogodak. Verijem da vecina za njega zna samo iz Armanija a to nista ne pokazuje. Covek je pokidao u Banvitu.
                Ako uklopimo igraca sa poenima u rukama, asistencijama, kontrolom tempa, odbranom Tiodor je pun pogodak.
                Videcemo dal I dostupan nama.
                A drugi plej? ČOVKINS?

                Comment


                • Za predsednika bih voleo čoveka koji će se baviti svojim poslom a neće biti attention whore. Prvi i osnovni zadatak; namicanje para za funkcionisanje kluba.

                  Sportski direktor - čovek sa poznanstvima i vezama u svetu košarke, ali NE SAMO MEĐU MENADŽERIMA.

                  Skauting služba - tim koji će se profesionalno baviti skautiranjem mogućih pojačanja, pre svega u manje poznatim ligama i takmičenjima, kao s one strane okeana.

                  Stručni štab - ovom (za sada) nemam šta da zamerim.

                  Tim - sastavljen sa težištem da može da funkcioniše kao snažna odbrambena celina. Selekcija se vrši prvenstveno po tome šta je igrač u mogćnosti da iznese u odbrani, kakav je karakterno, je li sposoban da se prilagodi timskoj igri i žrtvuje statistiku na osnovu iste, pa tek onda prema toma šta može u napadu.

                  Na to se dodaje jedani ili dva igrača ekstra klase - plej i centar ili plej i 4/5 igrač, s tim što plej prvenstveno ima ulogu razigravanja tima pa tek onda poentiranja. Prototip Jović. Forsira se prvenstveno pik igra od koje sve počinje.

                  To je to u najkraćim crtama, nemam vremena za duže pisanije.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • ako vec pominjemo karakter, tiodor je jos jedan od tih "kvalitetnih" karaktera, poznat po "dobrom" ponasanju. s druge strane ja mislim da se takve stvari malo preuvelicavaju. kad su rezultati dobri i kad je dobra atmosfera, mozes imati i pet ludaka koji ce mahati pistoljima i to ne moze narusiti tim, problem je kad krenu porazi.

                    sto se tice igrackih kvaliteta, vidim da mnogi imaju zamerke na njegov racun, ali kao i za feldina, ukoliko ne zelimo da rizikujemo sa nekim mladim igracem iz g lige mislim da boljeg i kvalitetnijeg tesko mozemo dovesti. niti imamo para, niti imamo tu kompetitivnu prednost da igramo EL tako da to nam je sto nam je. tiodor je igrac kome trebaju kljucevi tima da bi pokazao sav svoj kvalitet. mislim da se zato nije ni snasao u armaniju u kojem je bilo previse zvezda. mislim da je nas roster, nivo takmicenja njemu potpuno odgovarajuci i da bi sigurno bio prvi strelac i asistent tima
                    Last edited by NateHuffman; 04-08-18, 14:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      A drugi plej? ČOVKINS?
                      Ma ne zajebavajte vise sa Covicem.
                      NECE OSTATI U ZVEZDI.

                      Comment


                      • Daj bre Tiodora.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ako uklopimo igraca sa poenima u rukama, asistencijama, kontrolom tempa, odbranom Tiodor je pun pogodak.
                          Otprilike mu fali sve navedeno, sem prvog, kada nije pritisnut odbranom. No i to prvo ide na štetu drugog. Što se kontrole tempa utakmice tiče, operisan je od toga, kao i od odbrane bilo koje vrste.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Otprilike mu fali sve navedeno, sem prvog, kada nije pritisnut odbranom. No i to prvo ide na štetu drugog. Što se kontrole tempa utakmice tiče, operisan je od toga, kao i od odbrane bilo koje vrste.
                            Gresis.
                            Ja sam ga pratio u Banvitu I covek je biobrutalan. U Armaniju je skroz ,,pao,, ali ko nije.
                            To sto je Tiodor kako je izjavio najbolji plej u Evropi drugi je par opanaka[emoji3]

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Za predsednika bih voleo čoveka koji će se baviti svojim poslom a neće biti attention whore. Prvi i osnovni zadatak; namicanje para za funkcionisanje kluba.

                              Sportski direktor - čovek sa poznanstvima i vezama u svetu košarke, ali NE SAMO MEĐU MENADŽERIMA.

                              Skauting služba - tim koji će se profesionalno baviti skautiranjem mogućih pojačanja, pre svega u manje poznatim ligama i takmičenjima, kao s one strane okeana.

                              Stručni štab - ovom (za sada) nemam šta da zamerim.

                              Tim - sastavljen sa težištem da može da funkcioniše kao snažna odbrambena celina. Selekcija se vrši prvenstveno po tome šta je igrač u mogćnosti da iznese u odbrani, kakav je karakterno, je li sposoban da se prilagodi timskoj igri i žrtvuje statistiku na osnovu iste, pa tek onda prema toma šta može u napadu.

                              Na to se dodaje jedani ili dva igrača ekstra klase - plej i centar ili plej i 4/5 igrač, s tim što plej prvenstveno ima ulogu razigravanja tima pa tek onda poentiranja. Prototip Jović. Forsira se prvenstveno pik igra od koje sve počinje.

                              To je to u najkraćim crtama, nemam vremena za duže pisanije.
                              nisi nam dao ime i prezime igraca kojeg bi zeleo na kecu

                              Comment


                              • Neki od Menijevih predloga s one strane bare kao prvi, a Admiral kao sekundarni plej.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X