Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balo i Đovinko šalju Hrvate kući

    Za Holandjane se nadam da će imati dobro prvenstvo... A Nemci su glavni favoriti za trofej!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Grupa A je grupa skuvanog fudbala, to ce biti patnja za gledanje, ali zato su ostale grupe spektakularne.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Prva grupa
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Jao, grupe su odlicne, jedva cekam da ovo pocne

          Comment


          • Ovaj zreb je tako namesten da je smesno. Vec xti put domacin dobija najlaksu grupu.

            Edit: Naravoucenije: Organizuj EP i mozda imas srece u zrebu ;)
            Last edited by Nebojsa; 02-12-11, 21:32.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ovaj zreb je tako namesten da je smesno. Vec xti put domacin dobija najlaksu grupu.
              Ukrajina dobila ocajnu grupu, pa je onda moralo biti laksa grupa u kojoj je Poljska.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Grupa A - Koga boli briga
                Grupa B - Grupa smrti , mislim da Holandjani i Nemci prolaze
                Grupa C - Irci bi mogli nekog izbaciti tako sto bi mu bod otkinuli , ma Hrvatska i Spanija prolaze , Talijani ce tradicionalno ocajni biti na EURU a Hrvati tradicionalno dobri.
                Grupa D - Francuska i Engleska
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Grupa A - Koga boli briga
                  Grupa B - Grupa smrti , mislim da Holandjani i Nemci prolaze
                  Grupa C - Irci bi mogli nekog izbaciti tako sto bi mu bod otkinuli , ma Hrvatska i Spanija prolaze , Talijani ce tradicionalno ocajni biti na EURU a Hrvati tradicionalno dobri.
                  Grupa D - Francuska i Engleska
                  Na Evru 2008 nadigrana Spanija i nesrecni poraz na penale, da Spanija kasnije sampion Evrope i sveta.

                  Comment


                  • Koliko se secam Holandjani su ih nabili 3,4-0 a ni Rumune nisu dobili ... Ispali su ... Nikako nemaju SF od 2000 tako da ... 2004 mi se cini da nisu prosli grupu a bili su sa Svedjanima,Bugarima i cini mi se da su tu jos Danci bili
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Koliko se secam Holandjani su ih nabili 3,4-0 a ni Rumune nisu dobili ... Ispali su ... Nikako nemaju SF od 2000 tako da ... 2004 mi se cini da nisu prosli grupu a bili su sa Svedjanima,Bugarima i cini mi se da su tu jos Danci bili
                      Svejedno je najbolju ekipu danasnjice usralo da ih prodju kao i Francuze 2000. Osvojili 68. jos dva puta polufinale ja ne znam ko sem Nemaca ima takav ucinak mozda Francuzi i to je to.

                      Comment


                      • Samo da se ne sastanu Engleska i Italija u cetvrtfinalu, onda necu znati za koga da navijam.
                        Odmah prvo kolo tri derbija(jes da smo znali da je jedan neizbezan): Engleska- Francuska, Spanija-Italija i Nemacka-Portugal.

                        Comment


                        • Vreme odigravanja utakmica je britansko, znači +1



                          Last edited by miloolja; 02-12-11, 23:47.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ova prva grupa ce biti "evribadi na livadi",nece se znati ko koga... Timovi su bas izjednaceni.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Kako su retardirani termini Boze sacuvaj
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Ništa pod reflektorima... Štednja...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X