Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Lynch prakticno igra kod kuce.

    Comment


    • Izabraše baksuzi Gereta, a nešto mi se javljalo da će ga propustiti na kraju.

      Bersi trejdovaše pun k**** pikova da izaberu "zelenog" kvoterbeka. Pa jebemu miša.
      Last edited by Crni Đorđe; 28-04-17, 02:31.
      sigpic

      Comment


      • Берси

        За сада доста интересантних ствари, од одласка Рома у пензију, преко враћања Линча итд.

        Герет очекивано први пик.

        Comment


        • Veceras od 2:00h Arizona-Dalas

          Comment


          • Elliot suspendovan prvih 6 mečeva sezone.

            Comment


            • Sammy Watkins u Ramsima, Jordan Matthews u Billsima

              http://www.nfl.com/news/story/0ap300...quire-matthews

              Comment


              • Барем ћемо видети да ли може Дак да изнесе ових 6 утакмица..

                Comment


                • Nije to jos gotovo, ima pravo zalbe, mozda bude manje.

                  Comment


                  • Pozdrav svima. Nadam se da primate jos jednog ljubitelja NFL-a na forum...

                    Za Eliota,tesko ce doci do promene,u najboljem slucaju po Dalas,smanjenje na 4 utakmice suspenzije,mada tesko. Tezak udarac za Dalas,dobro ofanzivno oruzje koje je davalo Daku mirnocu,ali pored njihove OL i Alfred Morris ce izgledati sasvim dobro, ne sumnjam u to. Sigurno je jedno,NYG trljaju ruke

                    Inace,kao navijac Rams-a,vest dana mi je Watkins... Mozda malo skuplje placen,( pick 2 runde 2018) ali konacno imamo no1 risivera i veliki potencijal u njemu... samo zdravlje da ga posluzi.Jos samo da Goff pokaze svoj talenat,definitivno sa ovim trejdom mu daju mogucnost da to i uradi,ekipa WR izgleda sasvim pristojno sa odlicni RB pored sebe. ...Coaching staff u timu je po mom misljenju konacno na nivou,tako da se nadam boljim danima za fransizu..

                    Comment


                    • Mislim da se nedostatak Elliota nece bas mnogo osecati, ko god od trojca McFadden, Morris, Hillman bude nosio bice dobar iza one OL. Mozda ne vrhunski ali dovoljno dobar.

                      Comment


                      • Originally posted by #mobsquad View Post
                        Pozdrav svima. Nadam se da primate jos jednog ljubitelja NFL-a na forum...
                        Dobrodosao, budi aktivan

                        Comment


                        • Moris je do nedavno bio legitiman starter.

                          Comment


                          • Originally posted by #mobsquad View Post
                            Pozdrav svima. Nadam se da primate jos jednog ljubitelja NFL-a na forum...

                            Za Eliota,tesko ce doci do promene,u najboljem slucaju po Dalas,smanjenje na 4 utakmice suspenzije,mada tesko. Tezak udarac za Dalas,dobro ofanzivno oruzje koje je davalo Daku mirnocu,ali pored njihove OL i Alfred Morris ce izgledati sasvim dobro, ne sumnjam u to. Sigurno je jedno,NYG trljaju ruke

                            Inace,kao navijac Rams-a,vest dana mi je Watkins... Mozda malo skuplje placen,( pick 2 runde 2018) ali konacno imamo no1 risivera i veliki potencijal u njemu... samo zdravlje da ga posluzi.Jos samo da Goff pokaze svoj talenat,definitivno sa ovim trejdom mu daju mogucnost da to i uradi,ekipa WR izgleda sasvim pristojno sa odlicni RB pored sebe. ...Coaching staff u timu je po mom misljenju konacno na nivou,tako da se nadam boljim danima za fransizu..
                            Mislim da je Giantsima manje ili više svejedno. Oni su ekipa čija je DL napravljena da zaustavi trčanje i to su radili jako dobro protiv Dalasa prošle sezone sa EE u ekipi. Naravno, znači Giantsima ako Dalas kiksne negde sa strane zahvaljujući neigranju EE, ali u samom meču, više bi im značilo neigranje Deza ili Vitena recimo.

                            Comment


                            • Obožavam ova loženja u predsezoni da Palmer "namješta ruku", "baca bolje nego ikada", i slične gluposti sa kampa, kad znaš da će u sezoni biti dedica sa slabim nogama i lošim vidom i refleksima... Morali smo da jurimo nekog mladog QB-a, ili barem nekog ko još uvijek može sastaviti solidnu sezonu. Znam da nema nekog velikog garanta na za Tonya, ali iskreno se nadam da je svaki atom snage utrošen da se uvjeri Romo da mu je mjesto u Tempeu. Šteta i što se preskače Kaepernick, ali jbg Amerika je to.

                              Comment


                              • Šta se dešava oko Bela u mojim omiljenim Pitsburg Stilersima? I može mali info ili link gde bi mogao da pratim situaciju ko će gde i slično?

                                I Pobeda, jesi pre imao drugi nick? Ne sećam te se ovde, niti bilo gde, a poslednjih par meseci ima te svuda.

                                Comment

                                Working...
                                X