Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ko je za trade, mozemo da se dogovaramo..od mayfield-a nikad igraca, obicna paljevina

    Comment


    • Dajem Riversa za nekog dobrog WR..

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Dajem Riversa za nekog dobrog WR..
        pa sad, drugog qb za 20+ poena igraca nije trade nego hustle

        Comment


        • Neko nema ni jednog dobrog QB koji će donositi dvadesetak poena pa će mu koristiti a naprimer neko ima tri solidna WR pa mu neće biti teško da prosledi nekom u trejdu..
          Last edited by Lord Aleksoni; 10-09-19, 02:40.

          Comment


          • Kako me zakopaše Broncosi, ovo nisu istine. Trebao mi 1 poen od odbrane samo, ma daj Izgubio sam 109.74 : 109.24

            Jebenih 0 poena su uzeli..

            Comment


            • Lutz doneo prvu pobedu

              Imao sam dosta srece

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Lutz doneo prvu pobedu

                Imao sam dosta srece
                cekam revans, u play off-u

                Comment


                • Meni je Cam Newton svojom usranom partijom donio poraz. Ostavicu ga kao startera samo jos jedan put. Ako usere ponovo, mrs iz tima...

                  Comment


                  • Koliko je McAfrey prošle nedelje bio dobar toliko sada ne može ništa
                    Last edited by Lord Aleksoni; 13-09-19, 05:33.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Meni je Cam Newton svojom usranom partijom donio poraz. Ostavicu ga kao startera samo jos jedan put. Ako usere ponovo, mrs iz tima...
                      Ipak sam se dozvao pameti i ostavio ga na klupi ovo kolo. Tacno cu ga izbaciti iz tima.

                      Comment


                      • Dobro bre Powerslave uspori malo sa ovim tvojima, ubi me k'o zeca

                        Comment


                        • Pravo da ti kazem, ja nesto i nisam zadovoljan. Engram nista do sad a od njega sam ocekivao 100 jardi i TD zbog svih povreda u timu Giantsa.. onda Maher nista do sad... mada mislim da sam se zajebao ja sa njim zbog nacina na koji Dallas igra... Ekeler mora jos jedan TD da mi donese, pa da mogu malo da se opustim.

                          Comment


                          • Konačno Td Gurley, jebemu mater

                            Comment


                            • Ugrabio sam 3-4 igraca da zamijenim u zadnjih nekoliko dana i bas sam zadovoljan kako tim sad izgleda. Dobro je sto sam odma ukapirao da od Cama nema nista.. jos kad sam vidio da su Jackson i Prescott slobodni odma Cam i Garoppolo sut karta Zamijenio Vinatieria za Mahera... jos jedan igrac kojeg nisam ocekivao medju slobodnima. Bilo mi je malo krivo sto se odricem Chris Kirka, jer ima potencijala(sto se danas vidjelo) ali isto tako ima potencijala i TE Raidersa, Waller sad kad vise nema one ljige u timu.. i onako mi vise treba backup TE nego WR koji ce uglavnom da bude na klupi.

                              Evo danas startna postava i klupa pata-pata.. svi su imali solidne ili dobre utakmice.

                              Comment


                              • E hvala Bogu da ću dobiti ovu, da vratim onu sramotno izgubljenu prošle nedelje.. A vala nemam sreće da izaberem pravog WR, prošle nedelje Ginn bio odličan i ja ga pokupim on nula poena sada

                                Comment

                                Working...
                                X