Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    #1: Hhahgahghaghaghahhghgajagkajsghajkgdsjkhsjaghajkgh ............od Andersona ahgahghaghakgjakgahgagkjhagjkshgkaghahgkhaghgahksg ........nakon 2:0 u setovima, covek gubi tri seta zaredom.........od Andersona gahghaghajkgaghagjahgjhgjghhaghgahghaghgah. Ne smes da dozvolis ovako nesto, prosto ne smes. No dobro, i da ga je nekako prosao, svakako titulu video ne bi. Nek radi sta mu je volja, ali na kraju sezone bi mu bilo najbolje da se povuce.
    Sa jedne strane penzija, sa druge 0 GS titula koliko god da igra, pa nek bira.

    #2: Nike sjajan posao odradio, videle su glavonje da je to to od Rodzera, a onda demonstrirali silu tako sto je prvi put nakon 20 uzastopnih meceva na CC igrao mec na No1.
    Nike masinerija, nema s njima zajebavanja

    #3: Nadal ocekivano rutinski sa Esencijom.

    #4: Novak ce manje-vise rutinski da dobije Rafu.

    #5: Anderson - Isner.........koga boli uvo, ionako Novak osvaja ovo.

    EDIT:

    #6: Uvek postoji velika sansa da ce Rodzer, kada protivnik ima mec loptu, zakucati u mrezu. Nije ni sada izneverio.
    Ti mi uopste nisi jasan, kao Rogerov si fan, a uvek ga ismejavas, pljujes, nikad nikakvu veru u pobedu da pokazes.
    Ovi sto ga otvoreno hejtuju su mi skroz jasni, njima je drago sto je izgubio, ne skrivaju to, ali su makar 100% iskreni i nemam sta da im prebacim.

    Da si se ti pitao, on nije ni trebao da se vraca posle 2016., a on je osvojio jos 3 slema, odigrao neke neverovatne meceve, preokretao meceve...nemoj vise da se predstavljas kao Fedov navijac jer je ocigledno da to nisi.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sta se ljutis na ocveka kada se sprda stalno. Ne misli uopste ozbiljno to sto pise (ili mozda misli) .....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Sta se ljutis na ocveka kada se sprda stalno. Ne misli uopste ozbiljno to sto pise (ili mozda misli) .....
        Pa ne znam kakav je to navijac koji se stalno smeje igracu i stalno priziva poraz i penziju...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa ne znam kakav je to navijac koji se stalno smeje igracu i stalno priziva poraz i penziju...
          Zajebant
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Zajebant
            Ne, nego nije navijac
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • 38 година је много, свака година одузима много... тешко се одлучити за пензију кад је још увек магнет за публику, а кад је тако онда многи зарађују на њему....
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ti mi uopste nisi jasan, kao Rogerov si fan, a uvek ga ismejavas, pljujes, nikad nikakvu veru u pobedu da pokazes.
                Ovi sto ga otvoreno hejtuju su mi skroz jasni, njima je drago sto je izgubio, ne skrivaju to, ali su makar 100% iskreni i nemam sta da im prebacim.

                Da si se ti pitao, on nije ni trebao da se vraca posle 2016., a on je osvojio jos 3 slema, odigrao neke neverovatne meceve, preokretao meceve...nemoj vise da se predstavljas kao Fedov navijac jer je ocigledno da to nisi.
                Zavisi ciji lobi me u datom trenutku vise placa takvi su mi i postovi

                E, sad, ako ce postovi, u kojima je ocigledna doza sprdnje, da odrede da li sam stvarno njegov navijac ili ne, onda okej, mogu da zivim sa tim
                Ne primam vise odavno poraze tako tesko, za poraze van GS me bukvalno u ovom periodu njegove karijere boli uvo, i to je sve. Okrenem malo na sprdnju, mada neke stvari i ozbiljno mislim, tipa da ne bi smeo da dozvoljava sebi da mu Anderson napravi 3:0 u njegovoj kuci.

                Sto se penzije tice, priznajem da me je prevario zesce oko toga, nije da nisam gajio nadu, ali svakako nisam ocekivao 3 GS , na tome mu skidam kapu. Medjutim, mislim da je to to od njega, to sto na ovaj malo agresivan nacin "idi u penziju vise" kazem to, ne znaci da sam ja sad prestao da navijam za njega, prosto i tu ima malo sprdnje, naravno da ce mi biti krivo kad ode, ali bolje i da ode uskoro, nego da ga gledam bez najvecih titula, prosto je neprirodno za takvog sampiona.
                A veruj mi, stalo mi je vise da osvoji USO jos jednom nego bilo koji drugi Slem, znas i sama koliko sam puta u fan temi spominjao prokleti USO Ako ga ove godine ne osvoji......jbg.

                Originally posted by Sandugp View Post
                Sta se ljutis na coveka kada se sprda stalno. Ne misli uopste ozbiljno to sto pise (ili mozda misli) .....
                Delovi gde nema trunke sprdnje su #5 i #6


                p.s. avatar nije provokacija, samo izgubljena opklada
                Last edited by Mr. Wolf; 12-07-18, 12:50.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Zavisi ciji lobi me u datom trenutku vise placa takvi su mi i postovi

                  E, sad, ako ce postovi, u kojima je ocigledna doza sprdnje, da odrede da li sam stvarno njegov navijac ili ne, onda okej, mogu da zivim sa tim
                  Ne primam vise odavno poraze tako tesko, za poraze van GS me bukvalno u ovom periodu njegove karijere boli uvo, i to je sve. Okrenem malo na sprdnju, mada neke stvari i ozbiljno mislim, tipa da ne bi smeo da dozvoljava sebi da mu Anderson napravi 3:0 u njegovoj kuci.

                  Sto se penzije tice, priznajem da me je prevario zesce oko toga, nije da nisam gajio nadu, ali svakako nisam ocekivao 3 GS , na tome mu skidam kapu. Medjutim, mislim da je to to od njega, to sto na ovaj malo agresivan nacin "idi u penziju vise" kazem to, ne znaci da sam ja sad prestao da navijam za njega, prosto i tu ima malo sprdnje, naravno da ce mi biti krivo kad ode, ali bolje i da ode uskoro, nego da ga gledam bez najvecih titula, prosto je neprirodno za takvog sampiona.
                  A verujem mi, stalo mi je vise da osvoji USO jos jednom nego bilo koji drugi Slem, znas i sama koliko sam puta u fan temi spominjao prokleti USO Ako ga ove godine ne osvoji......jbg.



                  Delovi gde nema trunke sprdnje su #5 i #6


                  p.s. avatar nije provokacija, samo izgubljena opklada
                  Meni je glupo ismejavati takvog sampiona posle svakog poraza, posebno u ovim godinama, gde su porazi sve cesci i to je normalno, poslednjih 18 meseci nisu bili normalni.

                  Ovde se bas razlikujemo, ja zelim da igra dokle god on misli da moze da igra i da osvaja velike titule, a ne dokle ja mislim da treba da igra, a posebno ne zato sto ce mu se desavati neki wtf porazi. Uostalom, ovakav isti poraz mu se desio 2011. protiv Conge, vodio 2:0 i na kraju izgubio 3:2, desava se, jbg

                  A za USO se skroz slazemo, bilo bi lepo da mu se konacno na tom turniru sklope sve kockice
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sutra, prvo Izner-Anderson, pa onda Djokovic-Nadal
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Cestitke Nadalovim navijacima na 18. Slemu i zvanicnoj tituli najbolji svih vremena.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni je glupo ismejavati takvog sampiona posle svakog poraza, posebno u ovim godinama, gde su porazi sve cesci i to je normalno, poslednjih 18 meseci nisu bili normalni.

                          Ovde se bas razlikujemo, ja zelim da igra dokle god on misli da moze da igra i da osvaja velike titule, a ne dokle ja mislim da treba da igra, a posebno ne zato sto ce mu se desavati neki wtf porazi. Uostalom, ovakav isti poraz mu se desio 2011. protiv Conge, vodio 2:0 i na kraju izgubio 3:2, desava se, jbg

                          A za USO se skroz slazemo, bilo bi lepo da mu se konacno na tom turniru sklope sve kockice
                          Polako ljudi dajte malo i nek gubi, "smorili" ste, pa "juce" ste slavili punoletstvo sad vec 20. Covek je uzeo 3 od zadnja 4 GS koja je igrao. Daj i da mi proslavimo punoletstvo, dosta je Fedu ovo do daljnjeg ne mora bas po USO

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Polako ljudi dajte malo i nek gubi, "smorili" ste, pa "juce" ste slavili punoletstvo sad vec 20. Covek je uzeo 3 od zadnja 4 GS koja je igrao. Daj i da mi proslavimo punoletstvo, dosta je Fedu ovo do daljnjeg ne mora bas po USO
                            Pa i Nadal je osvojio 3 slema u poslednjih godinu dana, zar ne bi trebalo i on da prikoci?
                            neka Djokovic osvoji, on se muci vec 2 godine, red je da se on raduje i njegovi navijaci
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Cestitke Nadalovim navijacima na 18. Slemu i zvanicnoj tituli najbolji svih vremena.
                              Da se pridružim čestitkama. Ova titula mu je sigurnija nego u RG, prosto je nezaustavljiv. Možda s ovih 18 još nije najbolji, ali će ga vrlo brzo stići, najkasnije do RG i tad će se moći reći da je najbolji svih vremena.

                              Comment


                              • Ne mora da se izjednaci sa Slemovima, on sa ovim osvajanjem Vimbldona jasno stavlja do znanja da ne bjezi od svoje najslabije podloge kao sto to Federer radi od sljake, vec je tu i osvaja jos jednu titulu, cak trecu na Vimbldonu, deset godina nakon sto je upravo na Vimbldonu skinuo Federera sa trona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X