Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Jebo Grizmana, skenirajte Svet i trazite nekog ko moze da bude kao Modric i pravite koncept i atmosferu da se stvori jedan Modric i nama.

      Ovo prvenstvo je pokazalo koliko je fudbal sa Maticima i obicnim trkacima prevazidjen.
      To cemu se mi nadamo, to neko vreme, ta era, nece to doci dok nam se ne pojavi neki Skols ili neki Modric.

      I ovo prvenstvo je pokazalo da je Pogba fenomenalan igrac iako nije sposoban da igra uvek fenomenalno uprkos ucmalom sistemu Uniteda.
      Uprkos. To je poenta.

      Nadam se da je Murinjo ovo leto dosta razmisljao o igri, konceptu. I da je znao kako da razmislja o tome.
      Pojacanja ko pojacanja, ako se sustinski nesto ne promeni, i naredna pojacanja ce kao i ova prethodnih godina da igraju ispod svojih mogucnosti, pljuvacemo ih sve od reda, iako nije u njima problem.

      Comment


      • Imao je Pogba vrhunskih partija kao zadnji vezni pa i DLP ali sjecam se price posle toga, nije on doveden ovo da igra, ne moze igrac od sto miliona da kvari igru, naravno da moze, igrac mora da igra za ekipu i evo vidimo da na poslednih pet utakmica za Francusku napokon igra za ekipu, ne za sebe, ne zanemaruje defanzivu i izuzetno je disciplinovan. Znaci moze, a oce li od njega zavisi. Kapiram da nece ipak, jer on puca na to da bude svjetska zvijezda, Kante nikad ne moze biti svjetska zvijezda u punom sjajnu, iako on to jeste. Nije Pogba spreman za takvu zrtvu. Ipak sad ima normalnu frizuru, normalnu igru, nenormalno je disciplinovan, ali to je mjesec dana samo, treba tako igrati godinu dana, pa onda jos jednu, pa jos jednu, i tako pet sest sezona dok je u najboljim danima, nema sanse, nije on iz te price.

        Tebi je Matic bas trn u oku, iako je taj Matic imao za klasu bolju sezonu i za klasu bolje igrao od Pogbe. Niko nije kriv Pogbi bez on. Zna se kako u fudbalu prolze fudbaleri koji zanemaruju obaveze. Matic ih nikad ne zanemaruje, koliko moze, moze, a moze dosta svakako.

        Meni je ovo jos sramotnije onda, znaci da moze ali nece. Goni ga u pm onda.
        sigpic

        Comment


        • Meni je Matic trn u oku jer je bolno limitiran igrac. Sa njima nema koncepta u igri.
          On je bolno pouzdan igrac u svakom smislu.
          Pouzdano ce da ti donese neke stvari u terenu da ne budes totalni krs od ekipe, da nemas neke rupe. Ali ce jos pouzdanije da ti limitira igru celog tima.

          Moja ideja o Unitedu i cemu se nadam, nije da budemo tim koji je pouzdano u vrhu i bez nekog ogromnog fejla, ali u istu vreme i pouzdano van samog vrha.
          Ne volim tu ideju "Uvek pri vrhu, nikad na vrhu, nikad totalno odron". To nije Manchester United.

          Ja bih pre podrzao United koji ce se odluciti da Pogbu stavi na nekog DPL-a i dinama igre, po cenu da godinu, godinu i po dana tu bude brdo losih stvari, propusta, ali sa nekom idejom da u jednom momentu postane igrac koji ce to pouzdano da radi i da bude uticajniji.
          Vise mi se svidja takav United, koji bi jednom bio i peti, sesti u ligi, a u dogledno vreme sa nekim konceptom opasan tim za najvece titule. Nego United koji je pouzdano drugi, treci u Engleskoj, a bolno ocigledno uvek van nekih top4,top5 timova u Evropi.

          Pogba nije smrad, nije govno od lika. On je samo ekstrovertan lik sa odredjenom dozom decaka u sebi koji voli zivot.
          Niti je prepotentan, nadobudan, arogantan. Evo sad je imao izjavu kako on nikad ni blizu nije bio talentovan kao Mbappe. Skoro je imao izjavu kad je reko ko je sve od igraca bolji od njega.
          Nije on ni idiot, tupan, egomanijak.

          Sa njim treba drugacije postupiti. Ne militantno i rigidno. Harizmom i toplim pristupom ga ubedi da veruje u tvoju ideju, sta treba da radi na terenu... Radice on to tada...
          Last edited by Busby Babe; 12-07-18, 16:25.

          Comment


          • Kako vam se svidio Maguire, mislite li da bi bio pojačanje za nas ?


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Bejl izgleda ostaje u Realu, ocekivano.

              Barsa poslala novu ponudu za Williana.



              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                Kako vam se svidio Maguire, mislite li da bi bio pojačanje za nas ?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Imamo Smolinga i Bailija tako da nam defanzivac Lestera nije preko potreban.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Imamo i Lindelofa, koji mi deluje sad kao igrac na kojeg moze da se racuna ozbiljno.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Imamo i Lindelofa, koji mi deluje sad kao igrac na kojeg moze da se racuna ozbiljno.
                    Ozbiljan si?

                    Comment


                    • Ne brate nije, Lindelof je Bonera.

                      Kao da je decko odigrao najkatastrofalnu mogucu prvu sezonu, pa eto sada ne moze da bude bolji. Ja ocekujem Lindelof-Baji da nam bude stoperski tandem u veci deo utakmica ove sezone.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Postavljanje katastrofalno, skok igra isto. Ako je to stoper sa kojim idete po trofeje, samo naprijed.

                        Comment


                        • Otamendi je 3 puta losiji stoper, a i Stouns. Da sljaka vezni red ne bi bilo problem u Lindelofa, mlad je, bice samo jos bolji, ima dobro SP iza sebe

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Ja sam njega gledao dok je igrao za Benficu. I nikada mi nece biti jasno na osnovu cega je on placen koliko je placen? Pojavile su se bile vijesti da ga je Ibra preporucio Mourinhu. Koliko ima istine u tome, zaista ne znam.

                            Comment


                            • Ma Mancester ide po novog stopera 100% a ne bi me cudilo da Lindelof ode negde na pozajmicu.

                              Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Ma Mancester ide po novog stopera 100% a ne bi me cudilo da Lindelof ode negde na pozajmicu.

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                                Pucas na Bonucija, a?

                                Comment

                                Working...
                                X