Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by crni View Post
    Ti ne navijas za Markeza! Ti samo zelis da postoji neko ko je bolji od Rosija.


    da li je potrebno da posle ove provokacije iz ocaja, nesto kazem. ali evo da ne ostanem duzan. motogp nikada nisam voleo kao F1, nikada nisam pomno pratio, nikada nisam navijao za nekog, ali sam cenio Rosija jer je bio najbolji jedinstven. i ako bi za nekog navijo to bi bio on. ali onda ne znam tacno koje godine sam zavoleo Hondu i pogledo koga oni imaju i vidim MM koji je bio dobar. i od tada krecem da ga bodrim. posle sam svedocio onoj trci pred kraj 2015 kad me Rosi koga sam cenio, onim sutiranjem sada mog MM, razocaro. to sebi nije smela da dopusti jedna legenda ovog sporta. i zasluzeno je kaznjen. posle MM nastavlja sa uspesima i ja uzivam, sto se mene tice 'deka' moze vec sutra u penziju jer ovakav deka nikom nije potreban, dok cete vi MM-a mrzeti jos 20 godina kolko bude vozio i VI cete navijati protiv njega jer ga ne volite i ne zelite da srusi Rosijeve rekorde (i Agostinijeve i bude GOAT) jer tad Rosi nece biti tu i nikog necete voleti kao sto ste voleli Rosija a ovog cete i dalje mrzeti tako da vi ste ti koji cete navijati protiv.

    Ti se radujes svakoj Markezovoj pobedi, jer mislis da je tako bolji od Rosija, potrebno ti je nesto kao dokaz, veci od najveceg, jer nisi siguran u Markezov kvalitet, jer realno i ne navijas za njega.

    Inace trka je bila jadna. Pobeda je zasluzena, ne sporim nista, samo glupo je za gledanje. Zao mi je svakog ko ne zavrsi trku zbog tudje greske. Pogledajte Sachsenring 2002, bice vam jasno o cemu govorim...
    niko ne spori da je trka bila jadna nije o tome rec, i ja sam posle karambola prebacio na drugi kanal pa vratio 2 kruga pre kraja da odgledam slavlje i proglasenje mog pobednika. da se bilo koji drugi vozac naso na njegovom mestu nikad ne bi vratio kanal eto toliko ja ne navijam za njega. (ustvari lazem vratio bi da je Rosi jer nije pobedio 100 godina pa bi me zanimalo kako bi proslavio i sta bi reko)

    i cuj ga nisam siguran u MM kvalitet. jok ti si! kao sto sam pre znao da je Rosi najbolji (a ko nije) isto to znam i sada za MM. nego postavlja se pitanje: ko to ne zna?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #47
      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      i cuj ga nisam siguran u MM kvalitet. jok ti si! kao sto sam pre znao da je Rosi najbolji (a ko nije) isto to znam i sada za MM. nego postavlja se pitanje: ko to ne zna?
      Sto ne napisa, kao sto si i pre znao da je Doohan najbolji?

      Prosto, samo Rosi ti je reper za Markezove uspehe. Kao Markezov navijac, napisi po cemu je Markez poseban, ali nemoj daa ubacujes Rosija u bilo kakav kontekst...

      Comment


      • #48
        Radi se verovatno o najboljem vozacu svih vremena a ti pitas po cemu je on poseban?!
        Zalutao si ovde??
        https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

        http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

        Comment


        • #49
          Originally posted by crni View Post
          Sto ne napisa, kao sto si i pre znao da je Doohan najbolji?
          o cemu ti, tad nisam ni pratio trke.

          Prosto, samo Rosi ti je reper za Markezove uspehe. Kao Markezov navijac, napisi po cemu je Markez poseban, ali nemoj daa ubacujes Rosija u bilo kakav kontekst...
          po cemu je poseban? pa zato sto je najbolji, najbrzi, najsnalazljiviji (kolko puta se "sejvovo" sa motora to pre nikad niko nije video). ima staze na kojima je klasa za sebe (COTA, Sachsenring).

          a normalno da je i samom MM sada reper Rosi i Agostini jer su oni ostali jedini uspesniji od njega. i Rosiju je reper Agostini i to je i reko Rosi.


          evo po cemu je jos MM poseban kad me vuces za jezik



          After round number 2 in Argentina of the 2019 season, Marc Márquez holds the following records:

          MotoGP

          Youngest rider to win the title in the Premier Class (20 years, 266 days)
          Youngest rider to win 5 World Championship Titles in the Premier Class (25 years, 246 days)
          Youngest race winner in the Premier Class (20 years, 63 days)
          Youngest rider to claim a pole position in the Premier Class (20 years, 62 days)
          Youngest rider to take successive podium positions in the Premier Class (20 years, 63 days)
          Youngest rider to record a fastest lap in the Premier Class (20 years, 49 days)
          Most Races won in a single season in the Premier Class: 13
          Youngest rider to take 12 Pole positions in a single season in Premier Class: 21 years, 243 days
          Only rider to claim 13 Pole positions in a single season in the Premier Class
          4 successive podium positions in first 4 Premier Class Grand Prix starts (shared with Max Biaggi)
          Most podium finishes in a single season in the Premier Class: 16 (Shared with Valentino Rossi, Casey Stoner & Jorge Lorenzo)
          First rider to win Intermediate Class and Premier Class titles back to back
          Most Fastest laps in a MotoGP season: 12 (shared with Valentino Rossi)
          Youngest rider to win 12 races in a single season: 21 years, 251 days
          Youngest rider to take four pole positions in a row in the Premier Class (Silverstone-Misano-Aragon-Malaysia 2013)
          Youngest rider to lead the Premier Class championship (20 years, 63 days)
          Youngest rider to win 4 races back to back in Premier Class (20 years, 189 days)
          Youngest Rider to win 5 races in a row in the Premier Class (21 years, 90 days)
          Youngest Rider to win 6 races in a row in the Premier Class (21 years, 104 days)
          Youngest Rider to win 7 races in a row in the Premier Class (21 years, 118 days)
          Youngest Rider to win 8 races in a row in the Premier Class (21 years, 131 days)
          Youngest Rider to win 9 races in a row in the Premier Class (21 years, 146 days)
          Youngest Rider to win 10 races in a row in the Premier Class (21 years, 174 days)
          Youngest Rider to win 11 races in a single season in the Premier Class (21 years, 205 days)
          Most Consecutive race wins in the Premier Class in 4 Stroke MotoGP (2002–) era: 10
          Most Consecutive race wins in a single Premier Class season (1949–) era: 10 (Shared with Mick Doohan and Giacomo Agostini)
          Youngest rider to win back to back championships in the Premier Class (21 years, 237 days)
          Most Pole Positions from Start Of Season in 4 Stroke MotoGP (2002–) era: 6
          First rookie to win 4 races back to back in the Premier Class: (Germany-USA-Indianapolis-Czech Republic 2013)
          Most wins as a rookie in the Premier Class: 6
          Most pole positions as a rookie in the Premier Class: 9
          Most podium finishes as a rookie in the Premier Class: 16
          Most points scored as a rookie in Premier Class: 334
          Youngest rider to take back to back pole positions in the Premier Class (Silverstone-Misano 2013)
          First rookie to claim 4 consecutive pole positions in the Premier Class
          Only Spanish rider to win 2 titles back to back in the Premier Class

          Moto2

          Most wins in the Moto2 Class: 16
          Most podium finishes in a single season in the Moto2 Class: 14
          Most wins in a single season in the Moto2 Class: 9

          125cc

          Most pole positions in a season of 125cc World Championship: 12

          All Categories

          Youngest rider to win 3 World Championship Titles in the Premier Class (23 years and 242 days)
          Youngest rider to win 4 World Championship Titles in the Premier Class (24 years, 268 days)
          Youngest rider to win 5 World Championship Titles (23 years and 242 days)
          Youngest rider to win 6 World Championship Titles (24 years, 268 days)
          Youngest rider to win 7 World Championship Titles (25 years, 246 days)
          Youngest rider in the history of world motorcycling to achieve 50 wins (22 years, 243 days)
          Youngest rider in the history of world motorcycling to achieve 60 wins (24 years, 219 days)
          Youngest rider in the history of world motorcycling to achieve 70 wins (25 years, 260 days)
          Most Pole Positions in history of world motorcycling ever: 82
          Youngest rider to win 5 successive Grands Prix (Mugello, Silverstone, Assen, Barcelona, Sachsenring 2010)
          Most wins as a teenager in all classes: 26
          Youngest rider to win at least 1 race in 3 classes of GP Racing
          Youngest Spanish rider to take a pole position (16 years, 88 days)
          First rider to claim pole position having taken part in Qualifying 1 (Thailand 2018)
          One of only pair of brothers to win Grand Prix motorcycle racing world championships, with Álex Márquez
          All-time wins leader (consecutive from 2013 to 2018 ) at the Circuit of the Americas: 6
          Most consecutive pole positions at the Circuit of the Americas : 7
          First/Only Rider in history to win 8 times consecutively at the same circuit: Sachsenring
          Most consecutive wins at Sachsenring Circuit: 9
          Most consecutive pole positions at Sachsenring Circuit: 9
          First/Only rider in history to win 9 times consecutively at the same circuit: Sachsenring
          Most consecutive wins at Indianapolis Motor Speedway: 5
          First/Only rider in history to win 5 times at the Misano Circuit


          to be continued...
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #50
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            o cemu ti, tad nisam ni pratio trke.
            Pa nisi ni pratio kada je Rosi bio brz

            A sto se tice uspesnosti, bice on najuspesniji, statisticki gledano, ali statistika nije pravi pokazatelj. Npr, Sumaher ima vise titula od Sene, Fetele ima vise, Hamilton ima vise, Prost...
            Last edited by crni; 20-06-19, 17:21.

            Comment


            • #51
              Originally posted by crni View Post
              Pa nisi ni pratio kada je Rosi bio brz

              A sto se tice uspesnosti, bice on najuspesniji, statisticki gledano, ali statistika nije pravi pokazatelj. Npr, Sumaher ima vise titula od Sene, Fetele ima vise, Hamilton ima vise, Prost...
              i sta hoces reci? pa Hamilton je sam rekao da je Sumi GOAT.

              a ne znam sta je tebi onda pokazatelj, onda se trebaju gledati njihove zajednicke godine a tu stoji ovako: Markez-Rosi (5:1)
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #52
                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                a ne znam sta je tebi onda pokazatelj, onda se trebaju gledati njihove zajednicke godine a tu stoji ovako: Markez-Rosi (5:1)
                Po toj logici Fetel je odvalio Sumahera 2010 i 2011, znaci Fetel je bolji od najboljeg

                Comment


                • #53
                  Sumi se vratio posle 3 godine pauze sa 41 punih godina.

                  Rosi nije pravio nikakvu pauzu i danas ima 40 godina. a hvalite se da ne stari i da je brz kao pre. kakvi su to sad dvostruki arsini


                  i po kojem ti onda sistemu Rosija stavljas ispred MM osim po navijackom jer ne mozes da se pomiris da je dosao neko bolji od samoprozvanog 'Doktora' koji je promenio sport.
                  Last edited by Sam Hornish Jr.; 21-06-19, 01:50.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    po kojem ti onda sistemu Rosija stavljas ispred MM osim po navijackom jer ne mozes da se pomiris da je dosao neko bolji od samoprozvanog 'Doktora' koji je promenio sport.
                    Nemam nameru da stavljam ili poredim bilo koga sa MM. Oni(Agostini, Doohan, Rossi...) su sampioni koji su obelezili jedan period svojom dominacijom, uzastopnim titulama. Ako nekog mogu da osporim, to je Lorenco, koji je sve tri titule osvojio tako sto su njegovi konkurenti doziveli peh, on sam nije uspeo da odbrani nijednu titulu. Vise puta sam to rekao, on je bio taj koji je trebalo da zaustavi MM, a bilo je zalosno gledati sta mu je sve MM radio.

                    MotoGP ne gledam zbog Rosija, vec zato sto volim moto sport. Zato sam i komentarisao da je trka bila sranje, jer sam siguran da bi Dovi i Vinjales, pa mozda i Rosi mogli da imaju duele za pobedu sa MM. Ako mislite da ce jedan Rosijev navijac i obozavalac motogp, da trosi energiju na mrznju prema MM, u velikoj ste zabludi

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by crni View Post
                      Nemam nameru da stavljam ili poredim bilo koga sa MM.
                      osim u svom avataru
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment

                      Working...
                      X