Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledeći su Zekini twitovi.
    AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa!!! Filip je najbolji,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa!!!!
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Nas View Post
      Ali Pavijevi klipovi kao krunski dokaz... Desperate times call for desperate measures.
      Nemoj tako. Lik je skolovani kosarkaski trener.. Goginama radi kao sportski yutuber, poznat po tome sto ga svi rado gledaju i partizanovci i zvezdasi. Uravnotezen momak

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Miki, za mene pre prvog klipa...
        Ma klipovi su uredu... ovaj "sukob" u Pioniru nije . Ovo su tvoji postovi i red je bio da si ih i na ovaj forum preneo , zajedno sa klipovima .Ok , nisi ali drago mi je da i sam shvataš da to nije uredu

        Iskreno, pamtim fragmentalno (afekat jbg). Prvo sam nešto eksplicitno rekao Filipu, ne sećam se konkretno šta. A onda sam se drao ko magarac "Sram da te bude", "Mrš iz kluba" i/ili nešto slično. Kad se Laza umešao ono čega se sećam da sam vikao "Duže sam tu od tebe, sram te bilo". U stvari, ja Lazu nisam čuo uopšte jer je bila velika buka, video sam samo da pokazuje na sebe i busa se u prsa, pa sam pretpostavio da govori o sebi kao o kapitenu.
        Međutim, moram jednu stvar da isteknem - ja se posle sinoćnih dešavanja baš ne osećam sjajno. U stvari, više mi je nego gorak ukus u ustima. Što sam, na neki način, od strane voljenog kluba doteran do jedne takve reakcije. Ništa od toga nisam planirao, već je splet okolnosti (naravno, vođen svime što se dešava kroz dugi niz godina) doveo do reakcije kakva se desila. Inače, niti sam neki huligan niti kroz život konfliktna ličnost. Hoću reći, to baš i nije u skladu sa mojom prirodom. Ali jbg, očajničke situacije valjda uzrokuju i očajničke poteze. Istina je takođe da nikada u životu nisam ćutao, pa i kada sam znao da će mi se to obiti o glavu, no, uprkos tome, nikakvih herojskih tendencija tu zaista nije bilo. Jednostavno jedan običan čovek kome je prekurčilo i dogorelo do duvara.



        Da skratim, hoću reći, nije ovo od sinoć nešto čime se posebno ponosim, hvalim i što ću isticati negde u svom CV-u, pa molim i sve ostale da se shodno tome i odnose prema čitavom slučaju.

        Comment


        • "Sukob" u Pioniru je jos bolji od klipova, svaka cast Lakiju.

          Comment


          • Laki je ljudina i znam ga licno.Sve je lepo napisao pa i ovaj drugi deo. Naravno da nije ponosan sto mora da sebe dovodi u takvu situaciju da se dere na igraca svog kluba i da se napusava sa kapitenom istog. Posebno sta ova bezuba javnost ne konta uopste kosarku, stvarnost itd...Meni je to i onako lose izgledalo..bio je sam, svi ostali su gledali...to je danasnja Srbija...cuti, moze i gore...xD

            Biti danas manjina u Srbiji je stvar kulture i inteligencije, danasnje vreme je rodilo takvu bagru da ce se ovo izucavati na fakultetima za 30-50-100 godina...Bukvalno dno dna smo dotakli.

            Neko se kune u Deja, drugi u Cokija!!! Nismo isti!!!
            Last edited by LosmiSK; 26-10-19, 21:38.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • 4661.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • -44.

                Comment


                • Dekki je Bog, misli da se neko nervira za ove njegove brojeve..Napisao sam, biti manjina u Srbiji danas je stvar licne higijene, inteligencije i obraza
                  Last edited by LosmiSK; 26-10-19, 21:44.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne znam EL ste znali da YT I'ma algoritam da beleži pojedinačne posete (unique viewers), odnosno ako neko više puta gleda isti snimak to se beleži kao jedan gledalac, sa jedne IP adrese.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      "Sukob" u Pioniru je jos bolji od klipova, svaka cast Lakiju.
                      Koliko sam video do tunela je sedeo i NČ . "Eksplicitno" i "ne sećam konkretno šta" prema igračima kkcz ,ne mogu da razumem i opravdam

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Koliko sam video do tunela je sedeo i NČ . "Eksplicitno" i "ne sećam konkretno šta" prema igračima kkcz ,ne mogu da razumem i opravdam
                        Jel mozes malo da mi pojasnis ovo, sta je Cova radio?

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Koliko sam video do tunela je sedeo i NČ . "Eksplicitno" i "ne sećam konkretno šta" prema igračima kkcz ,ne mogu da razumem i opravdam
                          Filip Covic ne igra kod nas na osnovu sportskih kriterijuma, nego zahvaljujuci tome sto mu je otac prvi covek kluba. Dakle, da je Laki nesto eksplicitno porucio recimo Odzu, to bi svakako bilo za osudu, ovako ne vidim zaista nikakav problem u tome sto je uradio, stavise. Zasto bi bilo koji navijac postovao igraca koji je preko veze tu gde jeste?

                          Comment


                          • Originally posted by Nas;2049547[B
                            ]Filip Covic ne igra kod nas na osnovu sportskih kriterijuma, nego zahvaljujuci tome sto mu je otac prvi covek kluba.[/B] Dakle, da je Laki nesto eksplicitno porucio recimo Odzu, to bi svakako bilo za osudu, ovako ne vidim zaista nikakav problem u tome sto je uradio, stavise. Zasto bi bilo koji navijac postovao igraca koji je preko veze tu gde jeste?
                            Zato i kažem da je i Filipov otac sedeo pored tunela

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Koliko sam video do tunela je sedeo i NČ . "Eksplicitno" i "ne sećam konkretno šta" prema igračima kkcz ,ne mogu da razumem i opravdam
                              Odlično, onda je i on čuo iz prve ruke ono što je davno trebao da čuje. Koliko mene pamćenje služi, čini mi se da se inkriminisana osoba znana i kao Laki obraćala Filipu a da je onda kumara tu uleteo da zaštiti saigrača i takovog sinka pozivajući Lakija na objašnjavanje van hale (dobiće još jedan trogodišnji ugovor, zaradio ga je).
                              Neko je i ovde (Šarac pre svih) govorio (parafraziram) "dođite u halu i iskažite nezadovoljstvo Filipovim igrama, nepotizmom, etc" takođe je govorio "sutra(prekosutra) je skupština, dođite pa mu recite u lice" (otprilike je tako pisao, da ne vadim beleške).
                              Sada, kada je jednom od nas prekipelo i kada je frustriran zbog nemoći da kao navijač utiče na to, pod nabojem istresao i manje nego što je trebao ti ne razumeš. Tvoje pravo i zato će se desiti i da od ovih 4500 sezonskih do kupa bude kao Spartanaca protiv Persijanaca, čuće se opet Zeka i škripa patika.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Zato i kažem da je i Filipov otac sedeo pored tunela
                                Cekaj, kakve veze ima gde je Nebojsa Covic sedeo kada je Laki prozivao Filipa?

                                EDIT: Sto kaze Ganac, jos bolje ako je bio tu i cuo sve.
                                Last edited by Nas; 26-10-19, 22:13.

                                Comment

                                Working...
                                X