Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka, treba oba, ima onih koji ne cuju...treba za sve naravno, lepo uradjeno. Pravi dokumentarac, kako ga duze gledas, sve je bolji
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Laki, ja bih za sledecu kompilaciju samo ubacio statistiku njegovog ucinka u EC prisle sezone, da se malo razbije mit o njegovom ucinku koji su toliko potencirali
      Last edited by Antona; 09-10-19, 12:15.

      Comment


      • Ja se sve nadam da neće biti potrebe za sledećim uratkom...
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Neka, treba oba, ima onih koji ne cuju...treba za sve naravno, lepo uradjeno. Pravi dokumentarac, kako ga duze gledas, sve je bolji
          Sa tekstom se Laki ofira da je ostrascen, sto mu i ne zameram, ali mislim da bi bolji efekat za ubuduce bio da se postavi kao neutralan.. samo da okaci kompilaciju poteza, u fazonu pogledajte sami, ako koza laze rog ne laze

          Comment


          • Sarac na aparate.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Sarac na aparate.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              Ima ih jos

              Comment


              • Sve je to kako treba. Dokaziprste na sve strane. Jbs i napad, dodace nkad nekome loptu i u no look pasu ali ta odbrana je ono dno dna...Da se zove bilo kako drugo..terali bi ga ti isti motikama...

                Neki, ga brane iz ubedjenjea, neki samo zato da bi drugima isao na onu stvar, dok ima onih iz interesa...Ima onih koji misle da je on legit, ali ti prate fudbal, kosarka im je stran sport..itd..dali bi krv za Covica sto userevaa partizan i samo to im je vazno..

                Felipe nije samo teret i zlo KKCZ, vec cele Srbije. Takvih kao on je puna drzava..i to na visokim pozicijama u drzavnim firmama itd...vladi itd..Eno ti mali Danilo..on je doduse u privatnom sektoru Seselj i Ivicin..vidim i Zokin je tu itd...to ovako sto se vidi...Pa ima tu i starih slucajeva iz Lucana onaj debeli trener itd..

                Puna je Srbija ovoga...ako se ne izborimo na vreme, sesce nam i ovo ''nova'' generacija na vrat!!! Neki to i zele ocigledno, super im je...dok nisu gladni!!!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • I šta oteracete ga ovako? Još nisam negde video da neko omalovažava igrača kluba za koji navija. Još nisam video da se na ovakav način radi na štetu svog kluba. Ako toliko želite da ga oterate, što se ljudi bar jednom ne pojavite u Pioniru i izviždite ga? Lako je ovo raditi sa foruma i sa mreža. Smejaće vam se neko za ovo, vredjate sopstvenog igrača u svom klubu a toliko bitnijih stvari sa strane.

                  Da se razumemo, Filip nema kvalitet za ovu Zvezdu to stoji.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    el mu ga to Milan dao malo i po Vesni kod prvog bidermajera?

                    Comment


                    • Obavezno staviti u sledeci klip njegovu organizaciju napada, cak i kad ne preda lopte u ruke protivniku jer je svaki njegov potez za ovu kompilaciju.
                      Ja ne znam kako ce on da organizuje napad protiv Fenera?
                      Moze samo da istrosi 10-15 sekundi i da preda loptu prvim do sebe, Djenki ili Beronu

                      Comment


                      • Originally posted by Marchisio View Post
                        I šta oteracete ga ovako? Još nisam negde video da neko omalovažava igrača kluba za koji navija. Još nisam video da se na ovakav način radi na štetu svog kluba. Ako toliko želite da ga oterate, što se ljudi bar jednom ne pojavite u Pioniru i izviždite ga? Lako je ovo raditi sa foruma i sa mreža. Smejaće vam se neko za ovo, vredjate sopstvenog igrača u svom klubu a toliko bitnijih stvari sa strane.

                        Da se razumemo, Filip nema kvalitet za ovu Zvezdu to stoji.
                        Mislis da je veca steta ovaj klip od njegove pojave u Zvezdinom dresu? Ok..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Sarac na aparate.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Moj stav o njegovom igranju u nasem klubu je odavno poznat ali da je i najgori na svetu ne bih svoje vreme trosio da bih pravio klip o Filipu Covicu, a mene da stavljas na aparate ne mozes nikako jer sam srecom dobrog zdravlja i gledam da u ovim godinama koje imam i to i odrzim sto i tebi isto tako zelim a ne da ti pozelim aparate niti sam ikada svojim nekim upisom tebi to ikada pozeleo.

                          Svaka ti cast i uzivajte u svom humoru, ne bih dalje bilo sta komentarisao ako bas zelim da ostanem zdrav.
                          Last edited by Šarac; 09-10-19, 14:07.

                          Comment


                          • Ovaj klip bi nazvao Masterpeace of art. Nema tu sta.

                            Nadam se da ce navijaci u Areni pozdraviti Nikolu Kalinica!!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nadam se da ce navijaci u Areni pozdraviti Nikolu Kalinica!!!!
                              Ako dođeš , možeš da se pridružiš onima koji vole Zvezdu i cene lični doprinos uspehu kkcz .Koliko nas je ? Nemam pojma , videćemo sutra

                              Bar je kod nas uvek zanimljivo ...možda bude i neka nova grupa "Filipe jebemo ti sve "

                              Delije će mu sigurno prirediti "doček" Oni su ionako tu radi sebe i svojih stavova ...Zvezda je onako usput
                              Last edited by Samo Zvezda; 09-10-19, 15:12.

                              Comment


                              • Pregledao sam Lakijev klip i prosto je nevjerovatno koliko je uzasan u odbrani. Strasno.

                                Comment

                                Working...
                                X