Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    Pa dobro, ja sam komparaciju jer su u istoj grupi, a zna se da si Zabar stari. Italija moze samo slabija po meni da bude nego tad, Englezi ne mogu losiji, stim da tu ide uvek ono koliko god da su losi ne moze ih niko rutinski pobediti, taj mec ti je najveci primer. Uostalom nisam rekao da ce ih Englezi nadigrati, ipak se na kraju rezultat gleda, penali su rulet.
    Ako misliš na EP, čista je sreća kako su Englezi u onakvom meču uspeli da izbore jedanesterce.

    Comment


    • Ova repka ima vise potencijala od bilo koje prethodne, od kako ja pratim fudbal, dosta raznovrsnijih, tehnicki jacih igraca, i vise kreativaca.

      Slican odabir bi imao kao KE7, samo bi ja bio radikalniji, Colea ne bi zvao jer covek nema formu, niti igra, dakle Shaw mora da bude u busu za Brazil 99%, Baines takodje normalno ide. Stoperi su problem. Otprilike Cahill mi je najsigurniji, Jagielka verovatno ide, nije teza povreda u pitanju koliko ja znam, Smalling koliko los na beku, on je meni odlican izbor za stopera AKO Jones ne bude citav. Dakle Caulker ili Smalling. Terry se oprostio, nisam znao da je zauvek, ali eto cuo sam od Nash-a.

      Sto se tice veze, Hendo i Stivi sigurica, Barkley, Lallana, Wilshere koji mora igrati ako bude zdrav. Lamps mi je veliki znak upitnika, i pre njega bi mi mozda isli Carrick i Barry. To je nekih 6 veznih igraca od kojih 3 ofanzivni i mogu pokrivati vise pozicija, narocito Lallana i Barkley. I dodajem samo Ox-a i Sterlinga.

      Napadaci isti, i to bi bila izuzetno respektabilna ekipa, sa vrlo neuracunljivim i izlapelim Hodgsonom.
      Nisam golmane rekao, ali nema tu mnogo price, cak Forester zasluzuje da bude prvi golman, formom vise odskace od Harta iako brani za Celtic. Ruddy bi svakako bio treci izbor.

      E sad, moja je zelja isto kao sto je neko napomenuo da se igra 4-3-3, nesto slicno kao u Liverpoolu, sa Stivijem pozadi i sa dva trkaca. Nmg da se otmem utisku i da budem malo subjektivan, ali po formi, Hendo ispred Jacka. Druga pozicija veznog, ja bi dao Lallani glat jer takvog kreativca i genijalca na klupi drzati nije fer. A opet Barkley moze umesto Hendersona, ali mi nesto sve govori da ce ipak Hendo morati biti ispred, iako je ovaj talentovaniji daleko.

      U napadu Rooney i Danny, po krilu birajte Sterlinga ili Ox-a, stvarno je svejedno. Sa Oxladeom, dobijas mozda i dozu kreativnosti, za nijansu kreativniji igrac, ali Sterling je za kontre.
      Last edited by Freshman; 07-04-14, 23:17.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Gledajte sta sve mozete da kombinujete.

        Recimo za Kostariku koja ce da se zabunkerise:

        Hart - Dzonson, Kejhil, Dzouns, Bejns - Dzerard, Vilsir, Lalana - Ox, Vejn, Danny

        Sa ovih 11 se najlakse stvara visak i probija bunker. Imas dvojicu koja mogu svuda da provuku loptu, Dzekovo navlacenje dvojice na sebe i direct run, dva 1 na 1 driblera u Daniju i Ox-u i Vejn koji je bogotac igre, sve zivo pomalo.

        Protiv Italije takticka borba i trka, 4-4-2 dijamant.

        Golman i odbrana ostaju isti. Dzerard povuceni plej, Hendo poludesno, Dzek polulevo a Barkli na 10-ku. Ova trojica i Runi trkom mogu da pariraju Zabarima i Dani naravno u spicu. Ako protiv one odbrane treba spic koji igra ledjima od gola a vrlo je moguce, imas Lamberta.

        Ako se igra na kontre onda obavezno Hendo, Barkli i Sterling da pocinju itd, itd.

        Ovo su samo neke od opcija, bukvalno da se igras FM-a sa raznovrsnocsu igraca. Steta sto Lambert nije selektor, on voli da miksuje.
        sigpic

        Comment


        • -------------Hart------------------
          Jonhson-Cahil-Jones(Smalling)-Shaw(Bains)
          -------------Gerrard------------------
          ---Henderson(Barkley)- Wilshare
          -------------Lallana
          ---------Rooney
          ---------------------Sturidge.

          Ovo bi bilo to kada bise igrao diamond. A moze lako da se rotira u 4-3-3 ali ponavljam nekako ne vidim Rooneya u toj formaciji. Umesto Lallane u 4-3-3 Steling ili Ox. Slazem se sa freshom za potencijal i dosta je tu mladih igraca, jedino u cemu se ne slazem je to da mislim da Wilshare ako bude zdrav jednostavno mora da igra.
          Last edited by mark !t zer0; 07-04-14, 23:29.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Jos da je Theo tu ihh
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ne znam sto se lozite, Carrick prva garantovano, Woy stara skola.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Carrick i Milner.

                Daj da mi ne primimo go, a onda lako cemo na kontre poslije, ako trkaci sa klupe budu u elementu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Carrick i Milner.

                  Daj da mi ne primimo go, a onda lako cemo na kontre poslije, ako trkaci sa klupe budu u elementu

                  Sto je najgore bice tako
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Jos da je Theo tu ihh
                    Theo i Rodrigez da su tu tek onda imas opcija. Neko poput Rodzersa bi sa takvom vezom i ofanzivnim opcijama ispratio sve u grupi 3-4 razlike.

                    Nece Kerik prvu Batice, ne voli Woy nesto Junajtedovce ali mora da ispostuje normu i da idu bar trojica-cetvorica na SP iako objektivno samo Fil i Vejn zasluzuju mesto trenutno, ajde mozda i Velbek zbog ove dve povrede. Apropo veze, ocekujem Stiva i Dzeka ali Kerik ce verovatno imati vecu minutazu od Lalane, Barklija i Henda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa naravno da ce biti. Roy je kreten svojevrsni.

                      Najbolji primjer njegovog kretenizma je bio na EP. Protiv Ukraine mu igra Milner 70 minuta ubaci Walcotta, ovaj uvali go i asistenciju i povrijedi se malo, a poslije protiv Italijana on pocinje Walcotta od prve minute, a vuce povredu. Ide na nulu i naravno izbaci Walcotta u zadnjoj cetvrtini tekme. Umjesto da je odradio suprotno. Cuvao Walcotta kao djokera s klupe, jer je povrijedjen. Ubacio ga u 75. minuti i imo bi brzinu i dinamicnost kad su svi umorni za zadnjih 45 minuta utakmice sa produzecima. Al djaba, Woj je kreten.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Mene najvise interesuje uloga Lamparda, i minuti njegovi...
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Carrick i Milner.

                          Daj da mi ne primimo go, a onda lako cemo na kontre poslije, ako trkaci sa klupe budu u elementu
                          Aki postao Englez ba

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Mene najvise interesuje uloga Lamparda, i minuti njegovi...
                            Mislim da ce zadnjih 15 minuta igrati. Stigle godine, moze pred kraj da udje da se ubacuje iz drugog plana ili da sa Stivom iskusno sacuva loptu, zavisi od rezultata. Ipak, klasa je to, neko rece da ne treba da ide na SP sto meni veze s mozgom nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Theo i Rodrigez da su tu tek onda imas opcija. Neko poput Rodzersa bi sa takvom vezom i ofanzivnim opcijama ispratio sve u grupi 3-4 razlike.

                              Nece Kerik prvu Batice, ne voli Woy nesto Junajtedovce ali mora da ispostuje normu i da idu bar trojica-cetvorica na SP iako objektivno samo Fil i Vejn zasluzuju mesto trenutno, ajde mozda i Velbek zbog ove dve povrede. Apropo veze, ocekujem Stiva i Dzeka ali Kerik ce verovatno imati vecu minutazu od Lalane, Barklija i Henda.
                              Imace i od Lampsa vise minuta i ulazice cim povedu 1-0. Ako povedu protiv bilo koga.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Meni je presmijesno koliko mocna ova repka je na papiru, a ljudi ne mogu da se sastave na terenu pod onim mamlazom.

                                Obrana im je granitna. Sve stjene i takticki potkovani i iskusni igraci.

                                Veza nikad kreativnija, dinamicnija i brza. Napad nikad u boljoj formi napadaci nisu bili prije prvenstva kod Engleza.

                                Umjesto da iskoristi dinamicnost i kreativnost, Woj ce da napravi jednu sporu, mlohavu i antikrativnu ekipu, koja ce da igra na misice
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X