Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajd barem vi po titulu kad vec oni moji levati ne mogu.

    Ako osvojite titulu, bit ce ponovo potvrdjeno pravilo, da tim sa najboljim napadacem lige osvaja titulu, ako se ne raspadne tim prije toga.

    EDIT: Evo me prvi na hiljadarki
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Šef je sa pogođenom izmenom stabilizovao ekipu, pogotovo u defanzivi, pa su mi se onda i napadi u 2. poluvremenu činili organizovaniji.
      Odmah se na početku videlo da danas nema šanse za neki spektakl, ali je to još jedna vrlina ovog novog Liverpula, da se i tu uzimaju bodovi, baš dugo pratim ovaj klub, ali se ne mogu setiti kada su zadnji put uzimali redom 6 bodova ekipamma kao što su: Sanderlend, WHU, Fulam, Stouk, Kardif, T'ham, WB....., tu su se prosipali bodovi kao na traci.
      Ova sezona je već svakako odlična, sledi rasplet, pa ko zna, možda bude i više od toga.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Hajd barem vi po titulu kad vec oni moji levati ne mogu.

        Ako osvojite titulu, bit ce ponovo potvrdjeno pravilo, da tim sa najboljim napadacem lige osvaja titulu, ako se ne raspadne tim prije toga.

        EDIT: Evo me prvi na hiljadarki
        Ovo za napadace veze s mozgom nema. Najbolji napadaci su uzimali titulu 1995, 2002, 2003, 2004 i 2013. U ostalim sezonama si uvek imao boljeg napadaca koji je ostao bez pehara.
        sigpic

        Comment


        • Iskren da budem i očekivao sam (pre)tešku utakmicu, a pribojavao sam se mogućeg kiksa. Ipak je teško održavati ovakvu formu i ovakav tempo + je WH tradicionalno nezgodna ekipa. Još onaj današnji prilično grub pristup igri je donio veliku dozu nervoze i neprisebnosti, ali se na kraju sve dobro završilo. Kako su tukli dobro smo prošli bez povreda, još se Gerrard sačuvao kartona.

          Odbrana je dobro funkcionisala bez Aggera, čistili su koliko su mogli sa obzirom koliko je WH opasan iz prekida što su i danas pokazali. Toure kada je ušao tada je nastala mala nesigurnost, ispadao je olako, kasnio i uz to se loše postavljao, sva sreća pa nije napravio veći kiks. Očigledno da je klupa imala ogroman uticaj na njega, nije to onaj igrač sa početka prvenstva kada je držao odbranu. Vezni red se "tukao" isto koliko je mogao, teško je pozatvarati sve sa "nježnim" Gerrardom, ipak se on morao dodatno čuvati. Ispadalo se i tu dosta, ali WH nije taj kalibar da bi kaznio to. Što se napada tiče ganjali su dobro, tražili i otvarali se, no nije bilo mnogo upotrebljivih lopti pa je tako i realizacija izostala. Suarez igrao sa dosta nonšalancije, što nisam očekivao jer on juri rekord, a znamo da je u jednu ruku ljubitelj tih stvari, pa je bilo za očekivati da će hajde da kažemo ozbiljnije ili profesionalnije igrati. Sturridge je već bio dobro zatvoren i pokriven tako da nije imao prostora da napravi nešto više. Ostaje žal za onim sjajnim prodorom Sterlinga kada je između par protivničkih igrača uspio napraviti biciklo čime je jednog igrača baš izbacio iz takta i onda odličan udarac, ali i odlična odbrana golmana WHa.

          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Do poda ih ima kapiten,do poda!

            Kako izvodi hladnokrvno penale kao da igra u ulici sa djecom.Protiv Fulham-a u zadnjoj minuti,sada oba nevjerovatno bitna,bez greske.Zasluzio je Stevie vise nego iko da uzme prvenstvo.Sljedece kolo protiv City-a ako dobijemo definitivno uzimamo pole position.

            Veceras dobar dokumentarac na Sky-u poslije utakmice o Carragheru,ako ko nadje neka skine.



            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
              sigpic

              Comment


              • To je ta porodica, ili kako Brendo to naziva "the group".
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Lukas danas promenio tok utakmice. Dobili na cvrstini u veznom redu, dao onaj pas Flanaganu, posle toga usledio penal i onu povratnu Suarezu kad je promasio loptu. Odlicna utakmica za njega, nisam ni znao da je sposoban za nesto od onoga sto je prikazao danas.

                  Comment


                  • Steven Gerrard je u interview poslije utakmice potvrdio kako su West Ham i Sam Allydarce raznim trikovima pokusali omesti igrace Liverpoola.
                    "U West Ham-u nas je docekalo nekoliko iznenadjenja. Prvo smo autobus morali parkirati citavu milju udaljenu od stadiona i onda smo pjesice nastavili prema stadionu. U svlacionici nas je zatim docekala nesnosna vrucina, jer je bilo ukljuceno grijanje. Na kraju, teren je bio potpuno suh, nenakvasen pred utakmicu, sto nam je umnogome otezalo igrati." rekao je Gerrard.

                    Comment




                    • Kakva je ovo legenda.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • mnogo bitna i vazna pobeda. wh je sramotno igrao, pokusavao dugim loptama da nam zapreti, ispred gola su parkirali sleper. zasluzena pobeda, bili smo bolji. oba penala su cista, drugi je mozda kompenzazcija sudija za prvi gol wh-a. sturridge mora da nadje sut za city. steta sto suarez nije postigaoo gol iz barem jedne od one dve precke.

                            sledeca tekma city, na anfieldu sam ubedjen da ce tim dati sve od sebe. ocekujem pobedu. vise sam se plasio za wh nego za siti

                            Comment


                            • divim se ovoj deci, kapiram da bih ja skocio na staridza i ne bih ga pustao 3 sata

                              no homo

                              Comment




                              • Brat crni,presjeklo me sinoc kad sam ga vidio da ulazi
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X