Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga Djomla, sve smo to na chat-u analizirali

    Da se ja nesto pitam i da je to moguce napravio bih da forum sam prepozna ako navijac Zvezde ili Partizana pominje protivnika u kontekstu namestenog prvenstva i da se za to licemerje dobije automatski ban od 25 dana (simbolicno za broj osvojenih titula). Znaci nista admini da ne rade nego odmah automatski.

    Ako cemo realno mozda je tokom istorije kad se podvuce crta Zvezdi malo vise pomagano (kao sto bi se slozili stariji poznavaoci fudbala uz opasku da su i jedni i drugi govna) onda se prethodnih godina za nijansu vise pomagalo Partizanu. Ove sezone (tacnije da se ispravim ovog proleca) sve duva na crvenu stranu ali Boze moj bice tu u buducnosti mnogih obrta. Sto bi rekao jednom jedan pametan momak sa ovog foruma imena Asprilja ,,bilo bi lepo kad bi spremili ekipe i idemo u regularno kidanje pa ko osvoji nema ljutnje'' ali toga nece biti u skorije doba tako da cuvajte zivce za buducnost kad deca pocnu da brljave u skoli i kako cete na roditeljskom da opravdate casove jeb'o titulu.
    Last edited by Condition23; 06-04-14, 22:54.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • A da se ja nesto pitam, sada bi brat Šara bio na slobodi. Pravda za Šarića!

      Sva sreca pa se kondicija nije metnuo u naucnike i pronalazace, u suprotnom bi sa ovim automatskim banovima na forumu opstali jedino ovi sto prate samo tenis
      Last edited by Lion; 07-04-14, 02:45.

      Comment


      • Mnogo meni lepo ovako kad smo svi drugari, kad je ljubav i harmonija iako sam ja često taj koji talasa

        Comment


        • Deo atmosfere sto sam snimio Spartak- Zvezda

          GIFSoup

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Sva sreca pa se kondicija nije metnuo u naucnike i pronalazace, u suprotnom bi sa ovim automatskim banovima na forumu opstali jedino ovi sto prate samo tenis
            Pa jbg 25 dana jednom odmoris, pa nisi lud da opet pominjes isto... sve se stoka nauci

            I za ove sa tenisa, obrati paznju kad pocne grend slem pa krene Nadal, Federer i Djokovic ludilo prozivanje... i njima bi banove ali na sitno da ne padnu ljudi u depresiju...to moram da popricam sa Prskalicom izaci ce on u susret dobar covek taj prskaj.

            Originally posted by Brajkula View Post
            Mnogo meni lepo ovako kad smo svi drugari, kad je ljubav i harmonija iako sam ja često taj koji talasa
            Cekaj da prodje derbi 26.aprila, da vidis drugarstvo na delu <3
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Pa jbg 25 dana jednom odmoris, pa nisi lud da opet pominjes isto... sve se stoka nauci

              I za ove sa tenisa, obrati paznju kad pocne grend slem pa krene Nadal, Federer i Djokovic ludilo prozivanje... i njima bi banove ali na sitno da ne padnu ljudi u depresiju...to moram da popricam sa Prskalicom izaci ce on u susret dobar covek taj prskaj.
              Gori si od Hitlera

              Comment


              • Vojvodina i Jagodina ponovo u finalu kupa. Pešić ponovo strelac za Ćurane.

                http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...+Купа.html

                Comment


                • Šta kaže komisija ?

                  http://www.sportske.net/vest/domaci-...du-174184.html

                  Comment


                  • Pa šta si ti očekivao Duško drugo ?
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ja sam onog sto kaci sportske blokirao na fejsu ali tebe nemam srca. Oprastam ti zlatiborske zore.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Pa šta si ti očekivao Duško drugo ?
                        Samo da se navede da je i Zvezda oštećena, klub koji krade titulu pred očima cele države

                        Originally posted by Condition23 View Post
                        Ja sam onog sto kaci sportske blokirao na fejsu ali tebe nemam srca. Oprastam ti zlatiborske zore.
                        Ima i sportal, blic, verovartno će i ŽURNAL sutra da piše o ovome

                        Comment


                        • Brate, to je potpuno nebitno, kad nije ta odluka sudije imala uticaj na krajnji ishod meča. Malo je glupo da pričaš o tome kad i sam znaš. Sve i da nije oštećena naravno da će reći da jeste, da ne bude posle, evo Zvezda ko po loju, a Partizan oštećen. Foraaaaa...
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Brate, to je potpuno nebitno, kad nije ta odluka sudije imala uticaj na krajnji ishod meča. Malo je glupo da pričaš o tome kad i sam znaš. Sve i da nije oštećena naravno da će reći da jeste, da ne bude posle, evo Zvezda ko po loju, a Partizan oštećen. Foraaaaa...
                            Otimaj.

                            Ma ludi stvarno bio penal, sad što nije štetio extra, bolje po nas.

                            Comment


                            • A Spartak nije ostecen za penal? Poserem se na tu komisiju, 1. kolo gol Skuletica navodno neregularan, posle toga nije bio penal na Ilicu. Ovo je sramota koliko se sere po nama.

                              Ako moze neko neka okaci tu situaciju nad Pecnikom, to nisam video.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Otimaj.

                                Ma ludi stvarno bio penal, sad što nije štetio extra, bolje po nas.
                                Ne ubacuj me u tu priču najljubaznije te molim
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X