Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prijelazni rok - Bundesliga (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ipak je pozajmica u pitanju i to do 2014. godine. Nije ga Real prodao.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #32
      Nadam se da nece uci u staru formu.Posle ce se ponovo ufurati da je kalibar za Real i nece zeleti da ostane u Dortmundu.Iskreno ne svidja mi se koliko traje ta pozajmica.Ko zna gde ce zavrsiti Sebastijan Rod iz Frankfurta.Sahin ce nositi dres sa brojem 18, posto je osmica zauzeta.Rekao sam i pre nekoliko dana da je realno da se dovede jedan igrac tokom zime i da bi to mogao biti Sahin.Samo sam mislio da dodje na sestomesecnu poziciju.

      Ne znam da li sam napisao, Smelcer je produzio ugobor do 2017 godine.Odlican je ove sezone, tokom prosle sezone sm pomisljao da treba dovesti nekog proverenog igraca na toj poziciji, ali me Smelonja lepo demantovao ove sezone.Treba mu samo jaci back-up.

      Sahin ce primati 3 miliona sto je za 2 manje u odnosu na onu u Realu, odbio je Milan pre neki dan, moze da igra LS i stvar koja je najbitnija BVB moze da otkupi ugovor i u pitanju je sedmocifrena brojka, sto znaci ispod 10 miliona.Mislim da Dortmund za pozajmicu placa 4,5 miliona evra.Znace se uskoro.

      Comment


      • #33
        Dortmund could buy Sahin for £5m

        Borussia Dortmund have the option to buy Nuri Sahin for £5m, according to reports in Germany. The former Liverpool loanee could make a permanent return to the Bundesliga in 2014.
        Source: Sport Bild
        Monday, 14 January 2013 10:30
        Sad koliko je istinito...

        Comment


        • #34
          Ovaj jedan je rekao da ce morati 9 miliona da plate. Posto je pozajmica 4.5, znaci oko 13.5 miliona..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #35
            Originally posted by D-Wade View Post
            Ovaj jedan je rekao da ce morati 9 miliona da plate. Posto je pozajmica 4.5, znaci oko 13.5 miliona..
            Wada a je'l piše nešto u tom tekstu da li je i koliko Liverpul platio pozajmicu?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #36
              Originally posted by Krle View Post
              Wada a je'l piše nešto u tom tekstu da li je i koliko Liverpul platio pozajmicu?
              3,5m funti po mojim izvorima...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #37
                Ja u ovo verujem.Nema sanse da je ispod 10 miliona evra.Sigurno je negde izmedju 10 i 13,5 miliona.

                Spoiler


                Hanover je za Franku platio 1,3 miliona evra.Kris Leve je napustio Dortmund i presao u Kajzerslautern.Moram priznati da sam malo zabrinut posto je trenutno jedina alternativa na toj poziciji Kevin Groskrojc kojem to nije prirodna pozicija.Trebalo bi da se dovede zamena za njega.Mislim da ce se to tek desiti na leto.Ne verujem da sada mogu da pronadju back-up za Smelcera.

                Salke je od svih klubova u Nemackoj najblizi pozajmici Rafaela sa pravom otkupa ugovora na kraju sezone.Rafael je do prosle sezone branio boje Herte.

                Hofenhajm je pokazao interes za stoperom Sevilje Faciom.

                Srdjan Lakic bi trebalo sutra da prodje medicinske preglede gde bi nakon toga trebao da potpise za Ajntraht.

                I za kraj, Menhengladbah dovovid Sararera iz Grojterfirta kojem ugovor istice na kraju sezone sto znaci da ga dovode za sicu.Igra na poziciji desnog krila, tamo gde najvise skripi, ali misljenja sam da on nije taj koji ce Borusiji doneti pomak.Nije se proslavio u prvom delu sezone, ali je u odnosu na Sulejmanija sigurnije resenje jer nije sklon povredama, a i jeftinija je opcija.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Krle View Post
                  Wada a je'l piše nešto u tom tekstu da li je i koliko Liverpul platio pozajmicu?
                  LFC 4 miliona..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by D-Wade View Post
                    LFC 4 miliona..
                    Evrića... I Real da zajebe nekog...

                    Svaka čast Nuriju koji je pristao da se vrati u voljeni klub za manju platu...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #40
                      To je sića bre što je Real nekog zajebao imajući u vidu koliko je on para uzalud bacio. Elem, nova prilika za Sahina da oživi karijeru igrajući za svoj voljeni tim. Pare po strani, nije Srbin (Kačar)
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • #41
                        Na kraju bi Nuri mogao doci 17.5 miliona.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #42
                          Official: Schalke sign Raffael on loan

                          The Brazilian forward has made the decision to return to Germany on a temporary basis after just six months at Dynamo Kiev, with the Gelsenkirchen side struggling with injuries
                          Bobic(SD Stuttgart-a) potvrdio da su zainteresovani za Duvier Riascos-a(26). U pitanju je napadaca koji igra za prvaka Meksika(Tijuana).

                          Takodje, spominje se i napadac Mallorce, Tomer Hemed(25).

                          Schalke poslao ponudu za Bastos-a.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #43
                            FC Bayern München ‏@FCBayern
                            Perfekt! PEP GUARDIOLA (41) ab Juli bis 2016 neuer Trainer des FC Bayern! / Heynckes beendet zum Saisonende seine Karriere. ^M.Hörwick
                            Ko ne zna nemacki...

                            Jack Widnell ‏@jackwidnell
                            Pep Guardiola to Bayern Munich
                            Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                            Bild and Kicker confirming that Guardiola will be next Bayern Munich manager until 2016


                            Sjajan posao Bavaraca...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #44
                              Ode brat u Nemacku i ode u potencijalno najjaci tim Evrope. Kakvo srceno g***o.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #45
                                Kakav sok za celu Premier ligu
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X