Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Koliko bre traju ove gume..
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #32
      E ovo je vec najobicnija sprdacina!!! Bravo decko.. Profesor dostignut, idemo na Huana Manuela
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #33
        Kimi i Alonso, jbt kakvi su to vozaci... Batali sve ostale, ova dvojica su isli protiv svega i pobedili...

        1) Red Bull - 265
        2) Ferrari - 197
        3) Mercedes - 190
        4) Lotus - 159
        5) McLaren - 63
        6) Force India - 53
        7) Toro Rosso - 31
        8) Sauber - 19
        9) Williams - 1

        Comment


        • #34
          Ĺ to ih Kimi
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Bravo Kimi majstore!
            Svaka čast i Alonsu, koliko samo izvlače maksimum iz svojih firmi a Fetel i RB apsolutno dominantni, prosto im niko ništa ne može.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #36
              Ili sam nesto propustio,ili je Ferrari gadno zajebao Massu sa Super Soft posle SC-a.Da su ga stavili na Medium bio iza Alonsa na kraju verovatno...

              Comment


              • #37
                Gledali ste i sami trku, nemam puno da komentarišem, ali moram za sudije. Perez, opet Perez! Izgura Hulkenberga, Hulkenberg dobije kaznu. Da mi je znati otkud njemu toliko kredita kod sudija. Samo da je sledeće godine što dalje od Raikkonena.

                Fetel onaj tempo nije ostvarivao gumama, već viškom goriva. Što se tiče tempa samog Red Bulla, sada već nije samo u aerodinamici. Ovo je nešto dublje. Red Bull nije toliko dobar bio na dodavanju gasa na početku sezone. Ovo je već mehaničko prijanjanje. Singapur jeste staza sa velikim aerodinamičkim potiskom, ali te sporije krivine i ivičnjaci se prolaze brže uz pomoć mehanike.

                Alonso je imao majstorski start. Valjda će Ferrari moći da zadrži takve startove i za sledeću sezonu. Pogrešno bi bilo reći da su se izvukli strategijom. Jednostavno, dobro su postupili.

                Raikkonen, nije mi jasno odakle je on izvukao podium. Što se tiče njega, želja mi je da naniže trke do kraja sezone u poenima da bi mogao da krene u novi niz sledeće sezone. To verovatno ne bi bio podijum da Grožan nije odustao, ali Kimi ga je zaista zaslužio.

                Ono zviždanje... Pa dokle više?! Videli ste da je čak i Martin Brundle par puta progutao knedlu. Vidi se da mu se gade ti navijači (koji god da su i čiji god da su) i da je u poslednjem momentu ublažio emocije i fino im rekao da ne trebaju da zvižde. Po ko zna koji put je pečatirao da nije sve do bolida. Nije lako odrediti tačno gde je u top4 vozača, ali sigurno je vrhunski vozač. Meni je po svemu bolji od Šumahera. Pored Alonsa, Raikkonena i Hamiltona, Šumaher danas i nije neki pojam najiskreniji da budem.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Kada ti zvizde u svakom dijelu svijetu to mora da nesto govoriti.I treba,kakav bolid ima RB,da ne kazem da je ovo granici regularnosti

                  Mucna trka za gledanje,to je sve.

                  Comment


                  • #39
                    @ MarkedOne8
                    A ti nisi pristrasan? Svaki post ti je potcenjivacki uperen ka Alonsu a Kimi je, maltene, dusa od coveka. Videcemo sledece godine ko je bolji u istom bolidu. Normalno je da svako od vozaca pokusava da za sebe izboksuje najbolji moguci deal, ako je Kimiju toliko svejedno gde i sa kim vozi sto je napustao Meklaren, Ferari, pa sad i Lotus? Ja pratim F1 vise od dve decenije i priznajem, nije mi jasno toliko lozenje ljudi ovde na Raikonena. Nemam nista protiv coveka, svakako je jedan od najbolja 2-3 vozaca protekle decenije ali tu vrstu poluhisterije ne razumem - Kimi faca, Kimi vozi i pije, Kimi legenda, Kimiju nisu vazne pare( zasto je otisao iz Lotusa? ), Kimiju nije bitno sa kim je u timu, Kimiju ne trebaju timske naredbe (Interlagos 2007. i jadni Masa koga mu pomeraju da uzme titulu), itd... Inace moj savet svima koji mogu je da gledaju Sky Sport F1, ja sam odavno zavrsio sa ova dva Feteloljupca i Ferarimrzitelja sa SK, tuzno je koliko nista ni o cemu ne znaju a pokusavaju da budu kvaziobjektivni a ne ide im. Sad bas prebacim posle trke na SK i jedan nam objasnjava kako zvizduci Fetelu su ustvari od navijaca Ferarija kojih ima najvise na svetu i koji su strasno ljubomorni na Fetela i kako je to veoma neposteno i sad mi svi treba da mu skinemo kapu?!?!? Mislim, ionako su komentatori SK skinuli sve zbog Fetela, sta ce im i moja kapa ;) Steta sto SK nema podjednako dobre voditelje kao za tenis(Viskovic, Pralica) ili za NBA(Kovacic,Plavsic).

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Vibe View Post
                      Ili sam nesto propustio,ili je Ferrari gadno zajebao Massu sa Super Soft posle SC-a.Da su ga stavili na Medium bio iza Alonsa na kraju verovatno...
                      Mislim da je on hteo tako, ali nisam siguran. U svakom slucaju drago mi je sto je dobio jedan samar danas na stazi, mnogo se raskokodakao...

                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Gledali ste i sami trku, nemam puno da komentarišem, ali moram za sudije. Perez, opet Perez! Izgura Hulkenberga, Hulkenberg dobije kaznu. Da mi je znati otkud njemu toliko kredita kod sudija. Samo da je sledeće godine što dalje od Raikkonena.
                      Nista tu Perez nije skrivio, niti Hulk. Pokusali su da se bore na stazi koja to prakticno ne dozvoljava, sudije su napravile supacku odluku. Opet...

                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Fetel onaj tempo nije ostvarivao gumama, već viškom goriva. Što se tiče tempa samog Red Bulla, sada već nije samo u aerodinamici. Ovo je nešto dublje. Red Bull nije toliko dobar bio na dodavanju gasa na početku sezone. Ovo je već mehaničko prijanjanje. Singapur jeste staza sa velikim aerodinamičkim potiskom, ali te sporije krivine i ivičnjaci se prolaze brže uz pomoć mehanike.
                      Imali su 1000 km testa na bolidu iz 2011. odmah posle Monze u Barsi, za Pirelli. Yeah, bas verujem da ga nisu maksimalno izmenjali da bi podsecao na RB9... Sve sto treba da se od toga zadrzi je sasija, motor je prakticno isti, krila i kompletna oplata se daju zameniti. U celoj toj sprdnji sa testovima Ferrari je prosao najgore, odradili su 500 km i to sa de la Rosom i to u bolidu koji ni po cemu ne lici na F138. Ovaj test za RB su radili Vettel i Ricciardo, Mecku su vozili trenutni vozaci u trenutnom bolidu, McLaren ce isto ici na 1000 km i koristice Button i Pereza (za sad tako kazu)...

                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Alonso je imao majstorski start. Valjda će Ferrari moći da zadrži takve startove i za sledeću sezonu. Pogrešno bi bilo reći da su se izvukli strategijom. Jednostavno, dobro su postupili.
                      To je pre svega do programa i elektronike, videcemo sta ce i kako biti. Ali bilo bi odlicno kad bi ih napravili kvalitetnima, za sledecu sezonu makar poput 2011. Tad su imali solidne startove, ali su ih izbrusili tokom 2012/13...

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Veljko82 View Post
                        Inace moj savet svima koji mogu je da gledaju Sky Sport F1, ja sam odavno zavrsio sa ova dva Feteloljupca i Ferarimrzitelja sa SK, tuzno je koliko nista ni o cemu ne znaju a pokusavaju da budu kvaziobjektivni a ne ide im. Sad bas prebacim posle trke na SK i jedan nam objasnjava kako zvizduci Fetelu su ustvari od navijaca Ferarija kojih ima najvise na svetu i koji su strasno ljubomorni na Fetela i kako je to veoma neposteno i sad mi svi treba da mu skinemo kapu?!?!? Mislim, ionako su komentatori SK skinuli sve zbog Fetela, sta ce im i moja kapa ;) Steta sto SK nema podjednako dobre voditelje kao za tenis(Viskovic, Pralica) ili za NBA(Kovacic,Plavsic).
                        Like pre svega za ovaj deo, a ovo pre toga je sasvim tacno, mada nema potrebe da bude tako napadno. Dobrodosao, nadamo se da ces biti aktivan, fanova F1 sa duzim stazom nikad dosta...

                        Comment


                        • #42
                          Ja se izvinjavam ako je bilo napadno, nije mi bila namera. Hvala na dobrodoslici

                          Comment


                          • #43
                            Oni komentatori su debili.Bolje da su stavili onu dvojicu sa TV1 iz 2011
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #44
                              Mi sada kad nismo nesto ozbiljnije napravili, necemo definitivno nikad ove sezone. Ali okej, svidja mi se ideja, mora se rizikovati, nije se isplatilo, ali nije nas ni unazadilo. Ne znam samo do koje trke ce se pricati o zadnjoj sansi za Alonsa, ova sezona je odavno resena sto se sampiona tice. Nikako ih ne volim, ali ceo tim Red Bulla je besprekoran. Jednostavno nema greske kod njih..

                              Comment


                              • #45
                                Kad rekose Webberu na radiju da samo Sutil startuje na prime jedan od dvojice komentatora rece da mozda Webber startuje na prime..Nisam siguran da sam dobro razumeo,ako jesam strasno.

                                Inace prave dosta propusta,pogresno tumace situacije i s vremena na vreme pricaju nebuloze.Takodje su jako lose obavesteni.Mada lako je biti general posle bitke...

                                Comment

                                Working...
                                X