Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kelly je odigrao 12 utakmica ove sezone...

    Comment


    • The King nije uvideo i postovao njegov neograniceni talenat i potencijal Kao sto rece Fresh, ko ih sisa realno, ako se izvuku iz grupe treba da su presrecni.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Njima Rooney nece biti ni potreban posto treca utakmica nece imati nikakav znacaj za njih!

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Po meni bolje i da je pozvao Smalling-a umesto Kelly... ali mislim da njega cela Engleska trenutno ne shvata, pa i veci deo Evrope.
          Normalno je da bi zvao ali je ovaj povrijedjen. Povrijedio se dosta prije EURA i odma se znalo da ga propusta

          Comment


          • Provuci ce se Englezi u stilu Italijana do cetvrtfinala i svi cete biti u soku.

            Ko god da im se povredio, opet imaju alternativu na toj poziciji.Svedska ce da ih otrese, kako da ne...

            Cudno mi je sto je Volkot imao vrlo malu minutazu u ova dva prijateljska meca i verovatno nece puno igrati na EP.Kod mene bi Jang i on igrali krila.

            Sem Engleza i Portugalaca, da li ce po vama i Italijani ispasti iz grupne faze?Njihovi rezultati su najvise zabrinjavajuci.Vidi se da ih je potresao novi skandal oko namestanja i da je atmosfera u ekipi losa.
            Last edited by Ricma; 03-06-12, 22:39.

            Comment


            • Ja sam stvarno bio spreman da ne kritikujem Hodzsona dok ne vidimo rezultate reprezentacije ali ovo sto radi je najblaze receno sramno, ne zvati Ferdinanda je katastrofa.
              sigpic

              Comment


              • Nema nista od Engleza i Italijana...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Zabrinjavaju Italijani, ali oni ce se uvek provuci nekako, cuvena zabarska sreca...
                  A Englezi nisu te srece...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Meni se dopada kako sada igra Italija, (mada ne navijam za njih) i dalje mislim da ce oni daleko.Englezi su mi sda jos i simpaticni s obzirom koliko sam se gnusao njihove igre u JAR Ono je stvarno bilo kriminalno,a tada su imali (skoro) sve igrace na raspolaganju...

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Lik 'ladno nije zvao Miku Richardsa...
                      Mika je odbio da bude na onoj stand by listi, zato nije ni pozvan naknadno.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Што се тиче Италијана, видели су да је враг однео шалу у мечу са Русима, мада је реално исти био доста чудан, доста чудних голова, Де Сантис човек смех, није то толико лоше деловало у 1пп, сад иду на фору да исфорсирају игру Јуве-а са три штопера, и чврстом везом, избацује се Ђакерини у први план (мада бих ја ту пре Мађа), видећемо. Неки све то коментаришу позитивно, јер Јуве је одиграо сјајну сезону, док су неки скептици, ваљда Прандели зна шта ради, није да има лошу екипу. Погледајмо везни ред Маркизо-Пирло-Де Роси, свако ко каже да они као такви немају шансе за пролаз групе лупета, будимо разумни;)

                        Comment


                        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Olic povredjen , Kalinic ide na EURO umesto njega
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • I Balotelli zadobio povredu , napustio trening .

                              Ne zna se jos kakva je povreda u pitanju ..
                              Last edited by Dale; 04-06-12, 20:26.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Hm... nesto mi se mnogo povredjuju igraci!

                                Comment

                                Working...
                                X