Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne mogu da vjerujem sta se desava Bostonu. Odmah na otvaranju sezone izgubise Haywarda, a evo sad i Irvinga za PO.

    Gori sve na zapadu!

    Comment


    • #17
      Originally posted by Rossonero View Post
      Ne mogu da vjerujem sta se desava Bostonu. Odmah na otvaranju sezone izgubise Haywarda, a evo sad i Irvinga za PO.

      Gori sve na zapadu!
      Da, baš su maleri, a realno najkvalitetniji tim Istoka. [emoji17]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #18
        Ova sekvenca je melem na ranu za sve koji mrze Hardena:


        Čoek je sinoć dobio osam slobodnih bacanja pogledom na sudije i ovi mu dali slobodna bacanja, ne znam kako ljudi više ne provale da flopuje i da mu je glavni cilj da iznudi slobodna bacanja. Zato mu se ovo vraća svaki put u PO kad sudije zažmure na jaku igru u odbrani, pa onda Soften pokaže svoje pravo lice. A i ne vjerujem da sudije neće da mu sviraju korake kod njegovog step back-a, koji koristi minimum pet puta na utakmici, to polako postaje komedija. Nije ni čudo da je to jedan od najefikasnijih šuteva u NBA kad mu to dozvoljavaju.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ocigledno su u Bostonu uvidelida nemaju sansi za titulu/finale, odlucili da tankuju PO i sledece sezone udju od samog starta jako i do samog kraja

          Tibodu treba zabraniti da se bavi trenerskim poslom.

          Comment


          • #20
            Džaba i 44 poena kad si choker [emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #21
              Jokara novi TD [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #22
                Originally posted by dekkard View Post
                Jokara novi TD [emoji41]
                Da, da... A Marjanović za 10 min zamalo DD

                Comment


                • #23
                  Mič Kupček, novi predsednik i generalni menadžer Šarlot Hornetsa.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #24
                    Sto se zakuvala prica za rukija godine, komedija
                    Inace podrzavam Donavana za ROY, decko igra na zapadu sa Jutom koja je bila 18-29 u jednom trenutku, i ostala bez najboljeg igraca proslog leta

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by LejkerBoy View Post
                      Sto se zakuvala prica za rukija godine, komedija
                      Inace podrzavam Donavana za ROY, decko igra na zapadu sa Jutom koja je bila 18-29 u jednom trenutku, i ostala bez najboljeg igraca proslog leta
                      Potpisujem. Plus ne mogu da skontam igrace koji ce trojku pre dati nogom nego rukom a igra pleja. Uz duzno postovanje prema ostalim njegovim kvalitetima koji su izvrsni.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by colke995 View Post
                        Potpisujem. Plus ne mogu da skontam igrace koji ce trojku pre dati nogom nego rukom a igra pleja. Uz duzno postovanje prema ostalim njegovim kvalitetima koji su izvrsni.
                        Simmons ce biti zverina od igraca, ali em nije pravi ruki, mnogo znaci kada treniras godinu dana sa pravim NBA igracima, em ima jaci supporting cast u odnosu na Donavana, i brate ko je jos rekao da ce Juta, j**ena Juta biti u top 5 ekipa na zapadu, dok se za Filu znalo da ce biti u plej of trci na istoku lagano

                        Comment


                        • #27
                          Ne bih ja rekao ni da Donovan ima slab supporting cast, sve su to iskusni igrači, potcenjuju se kvaliteti Rubia, ne daje se dovoljan značaj ni twin toweru Gobert-Favors, a ni Inglesu koji je postao izvrstan all round igrač.

                          Mitchell se pokazao kao pun pogodak i kao neko ko je u potpunosti iskoristio prostor koji se otvorio odlaskom već spominjanih igrača u uklopio se savršeno kao volume scorer. Da ne zaboravimo Snydera, top3 trener u ligi. Naravno top3 pozicija na Zapadu je veliko dostignuće, ali pre treba reći koliko timova je odigralo sezonu ispod očekivanja.

                          Phila je baš mlad tim tako da je opet iznenadjenje top3 pozicija na Istoku. Zrelost Simmonsa je ono što po meni odvaja njega od ostalih rukija, pa bogami i od velike većine igrača. Ostaje mi samo da vidim kako će izgledati u PO pa da ga polako krenemo porediti sa Medžikom, ali ozbiljno.

                          Mada naravno, ne želim ništa da oduzmem Mitchellu, po meni obojica zaslužuju nagradu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #28
                            Veceras smo dobili potvrdu onoga sto se uglavnom znalo. Ocekivana mada teza nego sto sam mislio pobeda minesote. Jasno je, ono stk sam vise puta pisao, da milsap jednostavno nije all star igrac. Od starta ponavljam da je njegovo fovodjenje greska, ali na zalost on je jedina zvezda koju je denver kao market mogao da privuce

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Freshman View Post
                              Ne bih ja rekao ni da Donovan ima slab supporting cast, sve su to iskusni igrači, potcenjuju se kvaliteti Rubia, ne daje se dovoljan značaj ni twin toweru Gobert-Favors, a ni Inglesu koji je postao izvrstan all round igrač.

                              Mitchell se pokazao kao pun pogodak i kao neko ko je u potpunosti iskoristio prostor koji se otvorio odlaskom već spominjanih igrača u uklopio se savršeno kao volume scorer. Da ne zaboravimo Snydera, top3 trener u ligi. Naravno top3 pozicija na Zapadu je veliko dostignuće, ali pre treba reći koliko timova je odigralo sezonu ispod očekivanja.

                              Phila je baš mlad tim tako da je opet iznenadjenje top3 pozicija na Istoku. Zrelost Simmonsa je ono što po meni odvaja njega od ostalih rukija, pa bogami i od velike većine igrača. Ostaje mi samo da vidim kako će izgledati u PO pa da ga polako krenemo porediti sa Medžikom, ali ozbiljno.

                              Mada naravno, ne želim ništa da oduzmem Mitchellu, po meni obojica zaslužuju nagradu.
                              Najrealnija je ta co-nagrada kao kad su je zajedno J-Kidd i Grant Hill dobili.

                              Jokicu podhitno nov klub, po mogucnosti na istoku i tamo ce lagano PO, mozda i home court u prvoj rundi

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by aquaria View Post
                                Denver neka zahvali velikom magu MM na porazima od Dalasa i Memfisa ranije u sezoni. Tu se izgubio plejof, ne nocas.
                                Realno, ako se iko isprosipao protiv tih bottom timova onda je to Minesota, kakve su oni poraze imali, to je katastrofa bilo..

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X