Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva trka bi trebalo da je u 20 h po nasem vremenu.

    Comment


    • u 22:44 vjerovatno ce biti snimak a ne live prenos
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • Prva trka je pocela u 20h a druga pocinje oko 23 i 30.Nigde nema da se gleda online zbog glupavog tenisa.
        sigpic

        Comment


        • Ocemo da kazemo ko je pobedio ili posle snimka?

          Comment


          • Ma necu da znam ko je pobedio,mogu da se prate rezultati na oficialnom sajtu ali necu da ih gledam.
            sigpic

            Comment


            • pa da,u 22:44 je snimak prve trke i odma posle toga ide druga live
              i nemojte slucajno da pisete ko je pobedio
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Tako je,prva snimak a druga odmah posle live

                Comment


                • e ovo nema nigde,toliko cekam trku da uzivam u njoj,a onda se iznerviram kao nikadau ionako kratku trku oni ubace toliko reklama joooooojnisam se ni poradovala kada je ceka pretekao melandrija,jer nisam to ni videlaovi na eurosportu su stvarno za posmatranje,ako ne mogu da puste to kako treba,onda neka i ne pustajuovako kao gledam,a pola i ne vidim
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AleksandarD View Post
                    Tako je,prva snimak a druga odmah posle live
                    ma jestei ja sam se poradovala kada sam videla da idu jedna za drugom,a sad bih svasta nesto ruzno imala da kazem o toj njihovoj organizacijii na sve to jos i sajks..aj sad na drugu..mozda budemo bolje srece..
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • ovo novo pravilo od naredne sezone,da se startuje iz lera..kakvu ce to promenu doneti?


                      a ovi ameri kao da prave stazu
                      Last edited by denia_el; 29-05-12, 00:43. Reason: zaspala sam........
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Prvo ovaj eurosport je smesan,vise od pola trke ne vidis kada daju snimak,sve bitne stvari,preticanja i padove ne pustaju ponovo ni usporeno,i sad se pitam pa zasto onda ja to i gledam kada kao sto Daca rece ne vidim nista od onoga sto zelim da vidim,drugo reklame u sred trke u par navrata,strasno,i kao trece ova trka u Americi i ovi Amerikanci nemaju pojma,2h ne mogu da ociste mrlju sa staze da se trka nastavi a nijednom nisu pustili taj Ajamin pad sto se desilo da se vidi sta je bilo,namam reci za organizaciju trke i tu reziju!Na trku nije dosao ni jedan motorista,kazu komentatori oko cele staze ni jedan motor parkiran!Al su zato tu debeli Ameri koji samo nesto jedu i valjaju se po onoj travi i tribinama,pola od njih spava i sunca se,nemaju pojma ko je taj Bjadji ili Ceha,bojkotujem ovu trku i necu je gledati sada i od sada.

                        Comment


                        • Originally posted by AleksandarD View Post
                          Prvo ovaj eurosport je smesan,vise od pola trke ne vidis kada daju snimak,sve bitne stvari,preticanja i padove ne pustaju ponovo ni usporeno,i sad se pitam pa zasto onda ja to i gledam kada kao sto Daca rece ne vidim nista od onoga sto zelim da vidim,drugo reklame u sred trke u par navrata,strasno,i kao trece ova trka u Americi i ovi Amerikanci nemaju pojma,2h ne mogu da ociste mrlju sa staze da se trka nastavi a nijednom nisu pustili taj Ajamin pad sto se desilo da se vidi sta je bilo,namam reci za organizaciju trke i tu reziju!Na trku nije dosao ni jedan motorista,kazu komentatori oko cele staze ni jedan motor parkiran!Al su zato tu debeli Ameri koji samo nesto jedu i valjaju se po onoj travi i tribinama,pola od njih spava i sunca se,nemaju pojma ko je taj Bjadji ili Ceha,bojkotujem ovu trku i necu je gledati sada i od sada.
                          od sve muke da se malo i nasmejemja se vracam na internet (dok sk ne otkupi prava)
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • sajks ponovo prvijos kada bi tako i zavrsavao trke

                            1. Tom Sykes GBR Kawasaki Racing ZX-10R 1m 35.375s
                            2. Jonathan Rea GBR Honda WSBK CBR1000RR 1m 35.991s
                            3. Ayrton Badovini ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 36.083s
                            4. Davide Giugliano ITA Althea Ducati 1098R 1m 36.147s
                            5. Jakub Smrz CZE Liberty Effenbert Ducati 1098R 1m 36.183s
                            6. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 1m 36.283s
                            7. Eugene Laverty IRL Aprilia Racing RSV-4 1m 37.365s
                            8. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 36.559s

                            9. Matteo Baiocco ITA Barni Ducati 1098R 1m 37.509s
                            10. Max Biaggi ITA Aprilia Racing RSV-4 1m 37.686s
                            11. Loris Baz FRA Kawasaki Racing ZX-10R 1m 37.704s
                            12. Michel Fabrizio ITA BMW Italia Goldbet S1000RR 1m 37.796s
                            13. Marco Melandri ITA BMW Motorrad S1000RR 1m 37.806s
                            14. Leon Camier GBR FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 37.985s
                            15. Lorenzo Zanetti ITA PATA Ducati 1098R 1m 38.078s
                            16. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1m 38.977s

                            Did not progress to Superpole

                            17. Maxime Berger FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1m 36.934s
                            18. John Hopkins USA FIXI Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 37.168s
                            19. Niccolo Canepa ITA Red Devils Ducati 1098R 1m 37.202s
                            20. Hiroshi Aoyama JPN Honda WSBK CBR1000RR 1m 37.250s
                            21. Chaz Davies GBR ParkinGO MTC Aprilia RSV-4 1m 37.312s
                            22. David Salom ESP Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 37.688s
                            23. Leandro Mercado ARG Pedercini Kawasaki ZX-10R 1m 38.674s
                            24. Federico Sandi ITA Grillini Progea BMW S1000RR 1m 40.251s
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • i za sajksa i za reu,kao dva izgubljena ludaka,onako krenuti,a onda potop,ne znam ni kako su zavrsili na 4-tom i 5-tom mestune mogu da hvalim bjadjija,zasluzuje on svako postovanje i pohvalu,ali ga ne vo limbar onaj melandri nije zavrsio trkua sajksa prebaciti direkt u motogp,mnogo mi je fin i pristojan,jos malo i pocece da se sklanja,a one male bezobraznike iz moto2 baciti ovamo da se laktajusve pohvale za ceku
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Marko ce u drugoj trci izabrati druge gume i pobediti.

                                Comment

                                Working...
                                X