Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Novak i prodje (nekim slucajem u sta takodje sumnjam) sanse u finalu, pa makar bilo i u ponedeljak , nakon svog cimanja koje je imao i imace jos su minimalne. A opstepoznato samo titula se vazi.

    Misljenja sam da treba da uzme WC za Queens, koju kako sam citala organizatori cuvaju za njega
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Sutra u 12 ce i dalje duvati vetar za nijansu slabiji nego juce,Novak siguran sam moze dobiti po vetru,samo da se smiri i ne isfrusttrira kao danas,cim se smirio malo krenuo je rezultat nabolje
      Trebao je reci ok mozda nemam srece ali dacu sve od sebe u ovim uslovima
      Prvi set je prelako dao
      Da je rafa preko puta a ne tim i da duva vetar onda stvarno ne bi imao nikakve sanse
      U nedelju nece biti vetra

      Comment


      • Neka dočekah i to da Noliša pokaže zube.
        Bravo rode!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Sutra u 12 ce i dalje duvati vetar za nijansu slabiji nego juce,Novak siguran sam moze dobiti po vetru,samo da se smiri i ne isfrusttrira kao danas,cim se smirio malo krenuo je rezultat nabolje
          Trebao je reci ok mozda nemam srece ali dacu sve od sebe u ovim uslovima
          Prvi set je prelako dao
          Da je rafa preko puta a ne tim i da duva vetar onda stvarno ne bi imao nikakve sanse
          U nedelju nece biti vetra
          Najavljuju vjetar jacini do 20 km/sat. To je bitno slabije nego danas.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Najavljuju vjetar jacini do 20 km/sat. To je bitno slabije nego danas.
            Yr.no norveski kaze da ce biti izmedju 8-9m/s u toku Novakovog meca,to je oko 30km/h,slabije nego danas u mecu Novak Tim,otprilike kao u Rafinom i Rogerovom mecu

            Comment


            • Onda nema poente da se piše kako je Novak uticao da se prekine. Ako finale ostaje u nedelju onda ovaj današnji prekid ne odgovara Novaku. Da bi pobedio sutra ima dosta posla da uradi.

              Mozda veruje da moze da se suprotstavi Nadalu uprkos svemu.

              Comment


              • Da,ovaj prekid Novaku po meni i ne znaci previse,trebali su da ga pomere posle zenskog finala,tada bi vetar bio dosta slabiji pa ne bi uticao na igru
                Sutra ne sme previse na terenu da provede,preko 2h nikako ako zeli titulu

                Comment


                • Nemoguce da su ova sranja vezano za ime Novaka Djokovica na svakom fakin GS slucajna. Ovo neko tendeciozno i namerno svaki put podmece razne bljuvotine, od toga da je na AO trazio da igra na 40 stepeni, da je na W ugnjetivac ballboyeva i da stalno ima coaching, preko njegovog predsenikovanja Savetom igraca, do vise ne znam kakvih budalastina koje se danima vrte i vrse pritisak po medijima i fakin (drugi put) drustvenim mrezama (sreca ovde je kraj blizu).
                  Je bo te!


                  Gde je ona tema zavere?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Za nepovoljan polozaj moze da zahvali geografskom mestu gde je rodjen... Nazalost. I pored toga, malo li je rekorda oborio... Sta god da bude do kraja turnira covek je legenda i je*ace im mater do kraja se sezone za ovo. U to sam siguran.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Onda nema poente da se piše kako je Novak uticao da se prekine. Ako finale ostaje u nedelju onda ovaj današnji prekid ne odgovara Novaku. Da bi pobedio sutra ima dosta posla da uradi.

                      Mozda veruje da moze da se suprotstavi Nadalu uprkos svemu.
                      Forže je rekao da će finale biti u nedelju ako se oba SF završe danas. Pošto se nisu završila, finale treba da bude u ponedeljak. Ako ga budu zakazali za nedelju, onda treba da kaže, jebte se, ja igram u ponedeljak ili ne igram uopšte.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Forže je rekao da će finale biti u nedelju ako se oba SF završe danas. Pošto se nisu završila, finale treba da bude u ponedeljak. Ako ga budu zakazali za nedelju, onda treba da kaže, jebte se, ja igram u ponedeljak ili ne igram uopšte.
                        Ako je tako, onda vredi igrati i boriti se. Sa danom odmora imamo dobre sanse + se uzdam da ce da se naljuti kao ris za ovo.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nemoguce da su ova sranja vezano za ime Novaka Djokovica na svakom fakin GS slucajna. Ovo neko tendeciozno i namerno svaki put podmece razne bljuvotine, od toga da je na AO trazio da igra na 40 stepeni, da je na W ugnjetivac ballboyeva i da stalno ima coaching, preko njegovog predsenikovanja Savetom igraca, do vise ne znam kakvih budalastina koje se danima vrte i vrse pritisak po medijima i fakin (drugi put) drustvenim mrezama (sreca ovde je kraj blizu).
                          Je bo te!


                          Gde je ona tema zavere?
                          Bolje i to nego da zavrsi kao Monika Seles, metode su danas suptilnije -ipak, a to nije teorija zavere.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nemoguce da su ova sranja vezano za ime Novaka Djokovica na svakom fakin GS slucajna. Ovo neko tendeciozno i namerno svaki put podmece razne bljuvotine, od toga da je na AO trazio da igra na 40 stepeni, da je na W ugnjetivac ballboyeva i da stalno ima coaching, preko njegovog predsenikovanja Savetom igraca, do vise ne znam kakvih budalastina koje se danima vrte i vrse pritisak po medijima i fakin (drugi put) drustvenim mrezama (sreca ovde je kraj blizu).
                            Je bo te!


                            Gde je ona tema zavere?
                            Naravno da nisu slucajna podmetanja i bljuvotine kad gomile zaludjenika jedva docekaju da u iste poveruju i zapene da dokazuju kako je eto Novak losa osoba, valjda im je lakse da podnesu poraze njihovih ljubimaca.

                            Comment


                            • Ma mene ne zanimaju navijaci. Na kraju svako od nas ima mogucnost (net, drustvene mreze) da pljuje po svakom, voli koga hoce.

                              Ali ovi kobajagi novinari i mediji..pa to je strasno, kakav je to olos pokvareni i zlonamerni, naravno, svaka cast izuzecima.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Problem sto je izgleda novinarima posao da budu "navijaci".
                                Jasno je bilo da ovaj put ka drugom NYGS ne moze proci bez medijskog pritiska.

                                Koliko god daleko izgleda mozete li zamisliti monument ako bi se ostvarilo?
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X