Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gledah. Kako je uspio? Tako nam i treba kad ga čudom proglasismo

    Prle, Stefko, kad ste već gledali meč, kako vam se čini ovaj mladi Španac? On tek treba da napuni 16 godina.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Htedoh da pogledam malo ovaj CH u Nici ucestvuje zanimljiva ekipa , konkrentno veceras me zanimao mec Brown Hasse ,a ono cvrc… nigde streamova izgleda..
      Vidim Krajinovic sa Cacicem igra u dublu, sudeci po LS gube lagano.. Sutra igra singl protiv Fredereica Silve .
      Muratogluou dosta hvalio novog pulena Mussetia , izgubio od Popiryna koji nije neki sljakas koliko znam ..

      U Monterteyu Tipsarevic se plasirao u drugo kolo , nocas igra protiv Polanskog..
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Uh, Musettija sam gledao u finalu juniorskog Australian Opena. Malo je reći da sam razočaran viđenim. Baš ne očekujem ništa od njega.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Originally posted by amnesiac View Post
          Ne gledah. Kako je uspio? Tako nam i treba kad ga čudom proglasismo

          Prle, Stefko, kad ste već gledali meč, kako vam se čini ovaj mladi Španac? On tek treba da napuni 16 godina.
          Iskreno, gledao sam čitav prvi set, periodično drugi, a treći samo prva dva gema. Možda ne mogu dati neku realnu sliku jer nisam gledao cijeli meč, ali mene je podjednako, ako ne i više dojmio od Sinnera. Mislim da mu je tehnika na forhendu ispravnija, a ni bekend mu nije rupa uopšte. Prvi set je opasno mlatio iz tog krila, ali se vidi da je 'zelen' i da ne može predugo igrati na visokom ritmu, što bi trebalo tek nadoći u narednim godinama.

          No, svejedno su ovo njihovi početni paketi i rano je suditi, jer je uvijek teško pretpostaviti koliki neko prostor za napredak ima.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Originally posted by amnesiac View Post
            Ne gledah. Kako je uspio? Tako nam i treba kad ga čudom proglasismo

            Prle, Stefko, kad ste već gledali meč, kako vam se čini ovaj mladi Španac? On tek treba da napuni 16 godina.
            Nasljednik Radu Albota

            Comment


            • spisak prvih u generaciji koji su ostvarili pobedu na challengeru, neka poznata imena, a neka za koja nikad nisam cula...i to je to, uspeh u tim godinama moze a i ne mora nista da znaci

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by amnesiac View Post
                Ne gledah. Kako je uspio? Tako nam i treba kad ga čudom proglasismo

                Prle, Stefko, kad ste već gledali meč, kako vam se čini ovaj mladi Španac? On tek treba da napuni 16 godina.
                U prvog seta je 3 puta zijanio servis, jednom nakon 40-0, drugi put nakon 40-15, treci nebitno. Delovao je jako usporeno u prvog seta, u drugog je samleo Spanca, u trecem nastavio i kod 3 0 se skroz ugasio s tim sto je kod 3 1 popio brejk od 40-15, opet

                Mislim da ga i umor stigao, bar ono sto sam mogao videti po kretanjem i stava na terenu.

                Ovaj mladi Spanac me nije ocarao previse osim sto je jako borben, nema servis, fh je ok lupao nema sta al sta znam, Siner je za njega Roger Federer sto se talenta tice.
                Mada prerano je suditi, mozda i Siner nece nista uraditi, mozda ce ovaj postati faktor, ko zna i ko moze predvideti.
                OVAKO

                Comment


                • CH u Nici , gde izgleda imaju silnih problema u organizaciji turnira zbog kise , prava konfuzija. Izgleda da su se neki mecevi igrali i na zavorenom terenu.

                  Krajinovic bez borbe prosao u QF posto se Hanfman povukao zbog povrede. Ceka pobedika meca PHH/Mager koji se takodje vec nekoliko puta pomera ..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Lepo ide BH paralela Krajinovicu danas, ali drugi servis slabost za koju verovatno nema resenja

                    Brown u finalu ceka pobednika ovog meca
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Nakon prvog seta zbog obilne kise ciji se prestanak nije ocekivao do kraja dana , ipak je rano prolece u Evropi, mec je premesten da se dovrsi u indoors uslovima kako su organizaori nazvali konstrukciju koja nije ni balon a ni klasicna zavorena hala.

                      Zanimljivo


                      Prostor za gledaoce mastovito i originalno osmisljen u nedostatku klasicnih tribina



                      Filip je istim skorom kao i u prvom ,6 2 , dobio i drugi set i plasirao se u svoje prvo CH finale od oktobra 2017 , kada je sve i kreulo na bolje za njega.
                      Nije bilo streama , po LS vidim da je iskoristio tek 6 ML.
                      Protiv Browna ce mu trebati bolji servis i return, spremnost da trci na Dustinove skracenje lopte, lobove i ostale akrobacije ..da proba uci u razmene gde je ocekivano da je spremniji teniser..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Bravo za post Max

                        Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Bolji Dustin, dobio prvi set. Igra agresivno,iskoristio svoju jedinu BL, Filip nijednu od tri u gemu u kome je proivnik servirao za set.Poene osvaja uglavnom na Dustinove greske,ili iz pasinga.. u sustini nedostaje u igri po malo od svega sto sam juce pisala..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Bizarna povreda Nikole Milojevica u trecem setu F CH u Barlleti.
                            Pokusao je da sitigne ds Magera i u prolizavanju udari u sudijsku stolicu.. Zbog kamere koja je fiksirana nije se videlo da li je samo rasekao ruku ili se i ozbiljnije povredio . Nakon medicala gubi svoj sg a zatim predaje mec..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Sinner sa novo challenger 1/2 finale, danas je dobio Veselog u dva seta. Odlicno je odigrao, odgovaraju mu ocito malo brzi uslovi iako se radi za sljaku, ipak u Ostravi je malo brze nego inace.

                              Sutra sa Diezom, moze i mora dobiti to pa nadamo se na nove titule.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Dakle, brzi su uslovi u Ostravi? Znao sam da ima neka caka . Momak baš ne umije da se kreće na šljaci, niti zna kako proklizati i kako se braniti.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X