Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    ja mislim da fiksni misli na Shapovalova, a ti mislis na Zvereva, a mozda i nisma u pravu
    Da mislim na tog plavusana,jedino sto se slazem da ce u evetualnom mecu Niskori dobiti plavusana NO2

    Nego Boksi kako ti cenis lutkicu,misljenje ,kako ti se svidja i sta mislis dokle i sta moze najvise u karijeri
    Last edited by 61563; 01-09-18, 15:21.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      U pravu si, samo se ja nisam nadovezao na fiksnog [emoji6] Gledam žreb malopre pa mi deluje da će se ukrstiti. [emoji4]
      pa on pricao o plavusanu, ti isto, pa zato
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        pa on pricao o plavusanu, ti isto, pa zato
        Previše plavušana ugrožava dobrobit tenisa, pogotovo ako su razmaženi. [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Da mislim na tog plavusana,jedino sto se slazem da ce u evetualnom mecu Niskori dobiti plavusana NO2

          Nego Boksi kako ti cenis lutkicu,misljenje ,kako ti se svidja i sta mislis dokle i sta moze najvise u karijeri
          Meni je ok Shapo, samo mislim da mora da vise kontrolise emocije jer se puno trosi na to.
          Ima odlican stav na terenu, bori se, ne odustaje tako lako, to mu je jedna od najvecih vrlina. A sad, da li ce biti no.1, da li ce da osvoji slem, to zaista nemam pojma
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment




          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • što serena po imenu,drugi/e po prezimenu
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post


                Eto, stigosmo do cetvrte runde, do najboljih 16, a tamo ni jednog klinca nema. Ni Sapovalova ni Cicipasa, ni Zvereva, ni Frica ni.... Ma nikog.
                Mnogo je tenis skocio na visi nivo. Sada je bukvalno nemoguce da neko ponovi usleh Cenga, Bekera i slicno... I da tako mlad uzme slem. Ma ni u samoj zavrsnici ih nema a titula je misaona imenica. A nije da nisu imali sance, ali umesto njih su tu Carevi, Andersoni, Kolsrajberi...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nextgen čabar što se Slemova tiče.
                  sigpic

                  Comment


                  • I zaboravih da napomenem koliko mi je drago sto je Endzi Kerber ispala. Ulepsala mi je dan.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Eto, stigosmo do cetvrte runde, do najboljih 16, a tamo ni jednog klinca nema. Ni Sapovalova ni Cicipasa, ni Zvereva, ni Frica ni.... Ma nikog.
                      Mnogo je tenis skocio na visi nivo. Sada je bukvalno nemoguce da neko ponovi usleh Cenga, Bekera i slicno... I da tako mlad uzme slem. Ma ni u samoj zavrsnici ih nema a titula je misaona imenica. A nije da nisu imali sance, ali umesto njih su tu Carevi, Andersoni, Kolsrajberi...
                      Sad bas izracunah, prosjek godina ove 16-orice je 29,25. Nevjerovatno, 16 najboljih na turniru su prosjecno stari 30-ak godina. Sprdnja. Da je to prosjek ucesnika polufinala, dje velika trojka dominira, pa da covjek nekako opravda.. ali od 16 ljudi koji su u 1/8 finala.. zvek!

                      Comment


                      • Stvar je relativno prosta. Svaki psiholog ce vam reci isto. Ljudi oko njega, sponzori, svapsko javno mnjenje, svi oni su hteli da naprave sampiona pre vremena, da boost-uju neformirano celjade fragilnog karaktera. Imao je sve na tacni. Ivica Lendl (vrv mu zinula zadnjica kada je video ponudjenu sumu) je dotrcao odma'. Ne zaboravimo da je Marej uveliko bio formiran igrac i igrao vec nekoliko finala slema i imao nekolicinu mastersa kada je cekoslovak dosao u tim.
                        Sve je to doprinelo da se jednostavno covek formira na pogresan nacin. I ostace tako jer za neke stvari nema leka. Jednom kad nakaradno izraste, takav i ostaje, jer postoji samo jedan pravi put za formiranje sampionskog mentaliteta, sto ne ubraja i razvijanje narcističkog poremećaja ličnosti i slicna druga dusevna oboljenja..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Polako s tim, rodni list će doći na naplatu. Već naredne godine pitanje koliko će biti sposobni Kohlschreiber, Verdasco i slični da ih izbacuju, biće bliže 40-oj godini. Pitanje gdje će biti i ovi najbolji, a da od ovih mladih ništa ne bi bilo da su rođeni prije 6-7 godina to je jasno i slijepcu.
                          Khachanov je u generaciji 96-98 igrač s najviše oružja, ali pitanje kakav je s glavom i radnom etikom. Interesantno da se o njemu ovdje najmanje pričalo, kako doći do izražaja pored razvikanog Saše, Rubleva, Chunga, Ćorića, Fritza itede. To što je Khachanov prikazao protiv Rafaela je najviši nivo igre među nadolazećom generacijom.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Polako s tim..
                            E nema kud sporije, bozja ti vjera. Neka sto medju ovih 16 nema niti jednog tinejdzera, to smo preboljeli, nego, da nije Corica (koji "kvari" prosjek sa njegovih 21), najmladji bi bio Thiem od 24 ljeta. Dje je ta omladina, dje je neki mladi carobnjak, neko ludo dijete..

                            Comment


                            • Meni je Kacanov odavno jedan od omiljenijih mladih igraca ( ne samo zbog izgleda ), ali ovaj mec protiv Nadala je prvi da je pokazao taj nivo, do sad to nije uspevao. A realno, ima odlicne fizicke predispozicije, izgleda da je momak na mestu i cini mi se dovoljno radan i znam da sam govorila shminki da mi nije jasno zasto vise ne uspeva da pokaze.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                E nema kud sporije, bozja ti vjera. Neka sto medju ovih 16 nema niti jednog tinejdzera, to smo preboljeli, nego, da nije Corica (koji "kvari" prosjek sa njegovih 21), najmladji bi bio Thiem od 24 ljeta. Dje je ta omladina, dje je neki mladi carobnjak, neko ludo dijete..
                                Imaš i Dedu sa 37 koji bitno podiže prosek, pored njega nikog preko 33 godine.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X