Announcement

Collapse
No announcement yet.

MADRID 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma nadam se da ce ove godine biti bolje raspolozen i da ce cesce da daje autograme, jer je prosle godine samo jednom davao autograme i slikao se, posle QF meca.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #17
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa Madrid, Rim, RG, Novi Sad, Stuttgart i jos cu ove godine da idem u Stuttgart
      mislim da je to to sto se tice turnira i Roleta
      Sta ti je navijac. Ja Novaka nisam toliko puta video, a ti juris po svetu za svojim igracem.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #18
        Baš skupe ulaznice u Madridu.

        Ja sam platio za oba polufinala u Barceloni 69 eura. I za finale u Barcelonu sam platio istu cijenu


        U Madridu je najjeftinija karta za prvo polufinale (daily session) 125 eura te 122 eura za drugo polufinale (night session)

        Za finale je najjeftinija karta 146 eura


        Astronomske razlike između Barcelone i Madrida.

        Jeste činjenica da je Mutua Madrilena serije 1000, a barca sabadell Open serije 500 ali svejedno prevelika razlika u cjenama ulaznica

        Comment


        • #19
          Radwanska se povukla, ako je neko ima u fantaziju

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #20
            Gde da nadjem zdreb za muske kvale?
            OVAKO

            Comment


            • #21
              Originally posted by jacques9 View Post
              Baš skupe ulaznice u Madridu.

              Ja sam platio za oba polufinala u Barceloni 69 eura. I za finale u Barcelonu sam platio istu cijenu


              U Madridu je najjeftinija karta za prvo polufinale (daily session) 125 eura te 122 eura za drugo polufinale (night session)

              Za finale je najjeftinija karta 146 eura


              Astronomske razlike između Barcelone i Madrida.

              Jeste činjenica da je Mutua Madrilena serije 1000, a barca sabadell Open serije 500 ali svejedno prevelika razlika u cjenama ulaznica
              Ne znam kad i gde si gledao ali bilo je ovih dana nizih cena, danas je na oficijalnom sajtu 117eur, do pre 2 dana je bilo 86eur. Nas 5 je platilo ukupno 126 za finale (3 na poklon 2 po 63eur) a moguce da je ranije bilo i jeftinije mada ne verujem posto su ove rezervisane pre 2 nedelje. Za polufinale imas danas na oficajlnom sajtu za 75 i 72eur , bilo je i jeftinije sigurno. Mi smo kupili 2 za po 45eur.
              https://tickets.madrid-open.com/1260...open/#/session
              Last edited by colchonero; 05-05-17, 16:29.

              Comment


              • #22
                Dopingovana ide na Kerber u 1/4, fino.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • #23
                  Zreb za muskarce

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #24
                    E ovo je masters i zdrijeb.

                    Comment


                    • #25
                      Nema Viktora, bice da prinova samo sto nije.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Nadalov zrijeb:Fonjini,Kirijos,Gofan/Raonic,Djokovic,Marej

                        Comment


                        • #27


                          Madrid, Spain

                          MAY 07 - 14 2017

                          Clay

                          €6,408,230


                          Kostur:
                          Last edited by Žika; 05-05-17, 19:37.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            U Novakovom delu zreba sve sami Spanci i Francuzi, doduse matori. Vreme je za prvi MS ove godine. Reset.

                            Comment


                            • #29
                              Nema lakog zreba na papiru ni za koga po meni, dosta teskih parova ce biti za predvidjanje, suicide prop'o

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by MareLFC View Post
                                Dopingovana ide na Kerber u 1/4, fino.
                                Biće čudo da Kerber dođe do QF

                                Comment

                                Working...
                                X