Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Rafa, rispekt
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Bilo je finale. Dimitrov je bolja verzija Federera u ovom trenutku i ima manji kompleks od Rafe. Opet nije uspio.

      Poslije ovakvog meca, Nadal je veliki favorit u finalu.
      Nadal je bas dobro i svjeze izgledao na kraju, ali opet ko zna kako se on trenutno oporavlja od ovakvih meceva, i u najboljim danima je imao problem posle teskih i dugih meceva, Moja Cenaji, Djokovic Madrid, Djokovic AO, naravno dan odmora tu zestoko pomaze, mec sa Verdaskom je ovakav bio i nije ga ni malo poremetio za finale, ali da su znali teski i iscrpljujuci mecevi da ga izbace i po par mjeseci, znali su
      sigpic

      Comment




      • вежбај мали, бићеш и ти у финалу слема, али сутра....
        sigpic

        Comment


        • Samo da se ne ponovi RG 08, to je sve sto trazim od finala
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Bilo je finale. Dimitrov je bolja verzija Federera u ovom trenutku i ima manji kompleks od Rafe. Opet nije uspio.

            Poslije ovakvog meca, Nadal je veliki favorit u finalu.
            Polako, da je ovaj mec trajao 3h slozio bih se sa tobom. Nadal nema 22 godine kao 2009. a igrao je mec od 5h. Pitanje je kako ce fizicki da se oporavi. Jeste favorit, ali su sanse tipa 65:35. Postavlja se pitanje za Novakove navijace za koga navijati.
            Glava mi kaze da Novak ne moze ni do 17 slemova, ali se potajno nadam da to moze. Ipak ja verujem da su i 17 i 18 slemova nedostizni, dok je broj 15 dostizan. Zato, ja cu navijati za Rodzera.

            Comment


            • Rafael Nadal sinjoras e senjoras ...

              Comment


              • Pa i ti umesto da slavis pobedu Federera nad Vavrinkom, tebi je ovo bitnije ....
                Daj nemojte ta lazna moralisanja molim vas.
                Другачија је ситуација. Победом Димитрова Федерер би вероватно узео 18. Слем, а ово му је историјска шанса за тако нешто, испали Мареј и Ђоковић, а у финалу Димитров, где ћеш боље од тога. На РГ неће имати шансе, а до Вимблдона се и Новак врати можда, тако да вероватно ни ту не би имао шансе.
                Овде Надал после 5 сати победи, а њему је битније како се осећају навијачи Федерера.

                Comment


                • Najbolji mec ove godine po meni. I jedan i drugi neverovatni. Kako je Rafa odigrao na 4-3 15-40 u 5. setu. A Dimitrov se nije dao ni na 30-0 u poslednjem gemu. Sto je mec vise odmicao, to mi je dusa vise bila u nosu, da su me na kraju meca stigle emocije, nisam ni uspeo da se poradujem, samo sam legao na 10 min u krevet. Svaka cast obojici jos jednom.
                  Last edited by colchonero; 27-01-17, 14:03.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Najbolji mec ove godine po meni. I jedan i drugi neverovatni. Kako je Rafa odigrao na 4-3 15-40 u 5. setu. A Dimitrov se nije dao ni na 30-0 u poslednjem gemu. Sto je mec to mi je dusa vise bila u nosu, da su me na kraju meca stigle emocije, nisam ni uspeo da se poradujem, samo sam legao na 10 min u krevet. Svaka cast obojici jos jednom.
                    Isto, umorio sam se više od Rafe. Valjda uspijemo i nas dvojica da se oporavimo do finala.
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Bokte, koje finale, ni najveći optimisti ga nisu očekivali. A tek kakav AO

                      Finalisti: Venus u junu 37 godina , Serena u sept. 36, Federer u avg 36, Rafa u junu 31, braća Brajan (mada nebito za dubl) u aprilu 40 .. (njihovi protivnici imaju ispod 30)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tacno se videlo koja situacija je prelomila ovaj peti set, a samim tim i mec.
                        Rafin servis gem na 4-3 za Grigora i 15-40. I on izvlaci naredna 4 poena nenormalna. Pokazuje da je najveci sampion ove igre.
                        To je totalno slomilo Grigora, slomilo bi i mnogo vece sampione, a kamoli njega. I u narednom servis gemu pravi nekoliko debilnih gresak, koje su cista posledica te situacije i gubi mec.
                        Borio se, dao sve od sebe, ali je ovo Nadala na cistu volji uzeo. Kao i turnir sto ce uzeti. BH je jedini Rafin udarac vredan hvale, sve ostalo - onako.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nadal je bas dobro i svjeze izgledao na kraju, ali opet ko zna kako se on trenutno oporavlja od ovakvih meceva, i u najboljim danima je imao problem posle teskih i dugih meceva, Moja Cenaji, Djokovic Madrid, Djokovic AO, naravno dan odmora tu zestoko pomaze, mec sa Verdaskom je ovakav bio i nije ga ni malo poremetio za finale, ali da su znali teski i iscrpljujuci mecevi da ga izbace i po par mjeseci, znali su
                          RG13=AO17

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Bokte, koje finale, ni najveći optimisti ga nisu očekivali. A tek kakav AO

                            Finalisti: Venus u junu 37 godina , Serena u sept. 36, Federer u avg 36, Rafa u junu 31, braća Brajan (mada nebito za dubl) u aprilu 40 .. (njihovi protivnici imaju ispod 30)
                            Samo Venus, vrijeme je za poslednju igru leptira Venus, vrijeme je da labudica zapjeva poslednju pjesmu
                            sigpic

                            Comment


                            • Очекивано финале, видело се из авиона...
                              Федерер добија са леденим миром...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Другачија је ситуација. Победом Димитрова Федерер би вероватно узео 18. Слем, а ово му је историјска шанса за тако нешто, испали Мареј и Ђоковић, а у финалу Димитров, где ћеш боље од тога. На РГ неће имати шансе, а до Вимблдона се и Новак врати можда, тако да вероватно ни ту не би имао шансе.
                                Овде Надал после 5 сати победи, а њему је битније како се осећају навијачи Федерера.
                                Pa zato sto je Nadal pobedom nad Dimitrovim uzeo svoj 15 slem. Ista situacija.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X