Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a r View Post
    Koji su to"zvezdini portali"?
    Koji je igrač Czvezde postupio kao Zagorac, Pavlović, Milosavljević,Lučić....?
    Do tada pozdrav.
    Pljuvanje sakoa Vlade Jovanovića al dobro, za tebe je to sve u duhu sporta. Al sitna carka Zagorca je nešto što ne sme proći nekažnjeno.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Koji igrač je to uradio VJ?
      I još jedna molba,naveo si da menjam mišljenje o trenerima Zvezde, navedi samo JEDAN post gde sam kritikovao bilo kog trenera Zvezde.
      I još jedan predlog,pored tog jednog jedinog posta,jednog zvezdinog portala koji navedeš
      priznaću pošteno i napustiti forum,a ti kako hoćeš.
      Last edited by L a z a r; 16-01-21, 20:35.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Pljuvanje sakoa Vlade Jovanovića al dobro, za tebe je to sve u duhu sporta. Al sitna carka Zagorca je nešto što ne sme proći nekažnjeno.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
        RPZ, IGRAČ ne mandrili.
        Ćoper, Avodžobi se usrao Miloju u ćivot iziritiran kriterijumom suđenja i prethodnim događajima.
        A sada čekam tirade o tome kako je Miloje bio na "uslovnoj" inače bi ga ugazio. Ne znam šta Gurović, Lazić etc. Šta konkretno?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by nebitan View Post
          RPZ, IGRAČ ne mandrili.
          Ćoper, Avodžobi se usrao Miloju u ćivot iziritiran kriterijumom suđenja i prethodnim događajima.
          A sada čekam tirade o tome kako je Miloje bio na "uslovnoj" inače bi ga ugazio. Ne znam šta Gurović, Lazić etc. Šta konkretno?
          Čega se pametan stidi lud se ponosi.
          Jel ovo boks meč ili prelepa košarka kad merite jačinu i ono klinačko ko je jači od koga.
          Bitno je ko koga ugazi u košarkaškom smislu, bar bi trebalo tako, a ne da izveštavamo i pišemo o MMA dostignućima.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by L a z a r View Post
            Koji igrač je to uradio VJ?
            I još jedna molba,naveo si da menjam mišljenje o trenerima Zvezde, navedi samo JEDAN post gde sam kritikovao bilo kog trenera Zvezde.
            I još jedan predlog,pored tog jednog jedinog posta,jednog zvezdinog portala koji navedeš
            priznaću pošteno i napustiti forum,a ti kako hoćeš.
            Mozzart
            Informer
            Sportski žurnal
            ...
            A sad budi jednom muško i napusti trenutnu funkciju.
            Buy.
            PS znam da nemaš to u sebi da izgovoreno pretočiš u delo.


            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Posle nekoliko podmetanja,neistina, poturanja,delimičnih odgovora,a i ti su ti lažni i izmišljeni ,održaću obećanje.
              PS
              Hvala
              Last edited by L a z a r; 16-01-21, 21:33.

              Comment


              • Nemoj odlaziti već samo nemoj biti navalentan i tražiti krivicu na jednoj adresi kao da je vaša kuća do balčaka čista i sjajna.
                Realnost je nešto čega malo ima u XXI veku.
                Ostrašćenost je ono što izgleda stanuje u svakom od nas. Al i pored takve fasade treba biti sportsmen i reći kako stoje stvari bez uvijanja i laži.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Izgleda da i u Morači ima 183 člana uprave, sponzora... @Nemam_ti_kad

                  [emoji4][emoji4][emoji4]

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Bio sam...nije 183 ...ali jeste 15-20.

                  Za Zagorca sto prozivate..nije bilo nista , odreagovao je emotivno, na kraju svi pruzili ruke. Nista strasno, desava se u zaru borbe. Jak mec. Gledajuci uzivo, dobra tuca, dobar naboj, pojacane emocije i nervoza. Partizan ....steta...za abu je vjerovatno kasno. Jak tim. Izgledaju mocno.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Bio sam...nije 183 ...ali jeste 15-20.

                    Za Zagorca sto prozivate..nije bilo nista , odreagovao je emotivno, na kraju svi pruzili ruke. Nista strasno, desava se u zaru borbe. Jak mec. Gledajuci uzivo, dobra tuca, dobar naboj, pojacane emocije i nervoza. Partizan ....steta...za abu je vjerovatno kasno. Jak tim. Izgledaju mocno.
                    Izgledamo moćno za nekog ko gleda sa strane da si u našoj koži [emoji3] veruj da bi čupao kosu na glavi i jedva čekao završetak turbulentne i sive sezone. Možda izgleda sa strane kako imamo sastav kadar za više ciljeve i domete ali za tako nešto fali ono što smo imali prošle sezone to je kvalitetan trener koji će posložiti mane u vrline.
                    Sve više verujem da nema pomoći pojedincima koji cele sezone prave iste greške a da ne naprave boljitak ni za zent. Pismen igrač uči na svojim greškama ne i Partizanovi košarkaši.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 16-01-21, 21:51.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Verujem da bi Mekintajer bilo gde eksplodirao.
                      Partizan ko da je ukleta kuća za sve koji dođu pa se izgube.
                      Čak bi i nesrećni Zagor proigrao bilo gde.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Onaj ko zna da igra kosarku igra gde god. Nije proigrao Pecarski u Fmp, nije proigrao ni jedan domaci igrac kad je otisao iz KKP. Zagorac ce mozda proigrati u Rumuniji ili Belgiji. To je njegov nivo trenutno. Problemi su realni i opipljivi. Uopste nije problem karma ili crna magija.

                      Meni fali jak Partizan. Fali mi da vas ne volim, da mi se penjete na kurac i da se svadjam sa svojim drugarima grobarims. Poslednjih par godina stvarno osecam ravnodusnost. Toliko ste u kurcu, da me vise ne nervirate. A to nije dobro za srpsku kosarku.

                      Fali mi ono rivalstvo od pre 2000-te. Kad je prelazak bio retkost, a rivalstvo sportsko. Ova patkometrija sa otimanjima igraca (koju ste vi patentirali) i ovo da jedan klub mora biti povlascen (opet vi patentirali, a mi prepisali), pa recimo da je nezdravo i mucno za svakog ko voli kosarku.
                      Last edited by Storm; 16-01-21, 21:53.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Nemoj odlaziti već samo nemoj biti navalentan i tražiti krivicu na jednoj adresi kao da je vaša kuća do balčaka čista i sjajna.
                        Realnost je nešto čega malo ima u XXI veku.
                        Ostrašćenost je ono što izgleda stanuje u svakom od nas. Al i pored takve fasade treba biti sportsmen i reći kako stoje stvari bez uvijanja i laži.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                        Argumentovano si me porazio.
                        Odoh do mozzarta.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a r View Post
                          Argumentovano si me porazio.
                          Odoh do mozzarta.
                          Loš ti sarkazam.
                          Ostaće u tebi samo da si navijač rezultata.


                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Onaj ko zna da igra kosarku igra gde god. Nije proigrao Pecarski u Fmp, nije proigrao ni jedan domaci igrac kad je otisao iz KKP. Zagorac ce mozda proigrati u Rumuniji ili Belgiji. To je njegov nivo trenutno. Problemi su realni i opipljivi. Uopste nije problem karma ili crna magija.

                            Meni fali jak Partizan. Fali mi da vas ne volim, da mi se penjete na kurac i da se svadjam sa svojim drugarima grobarims. Poslednjih par godina stvarno osecam ravnodusnost. Toliko ste u kurcu, da me vise ne nervirate. A to nije dobro za srpsku kosarku.

                            Fali mi ono rivalstvo od pre 2000-te. Kad je prelazak bio retkost, a rivalstvo sportsko. Ova patkometrija sa otimanjima igraca (koju ste vi patentirali) i ovo da jedan klub mora biti povlascen (opet vi patentirali, a mi prepisali), pa recimo da je nezdravo i mucno za svakog ko voli kosarku.
                            Nije baš ni kod vas da teku med i mleko. Tanka je linija između pobednika i gubitnika. Vrlo lako je prošla sezona mogla otići u drugom smeru pa da su se obrnule uloge. Pitanje dal bi vi nas sa visine gledali ili bi se vratili u neka prošla vremena.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Nije baš ni kod vas da teku med i mleko. Tanka je linija između pobednika i gubitnika. Vrlo lako je prošla sezona mogla otići u drugom smeru pa da su se obrnule uloge. Pitanje dal bi vi nas sa visine gledali ili bi se vratili u neka prošla vremena.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                              To je tacno, ali mi smo pokazali da smo se i posle gubitka ABA titule i EC sezone vratili. Ne cvetaju nama ruze, ali postoji klupska organizacija i sistem.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Izgledamo moćno za nekog ko gleda sa strane da si u našoj koži [emoji3] veruj da bi čupao kosu na glavi i jedva čekao završetak turbulentne i sive sezone. Možda izgleda sa strane kako imamo sastav kadar za više ciljeve i domete ali za tako nešto fali ono što smo imali prošle sezone to je kvalitetan trener koji će posložiti mane u vrline.
                                Sve više verujem da nema pomoći pojedincima koji cele sezone prave iste greške a da ne naprave boljitak ni za zent. Pismen igrač uči na svojim greškama ne i Partizanovi košarkaši.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Sa Filipovskim i Perkinsom je to sasvim druga prica. Size na svakoj poziciji. Kreacija sa Perkinsom. Vise smisla. Laksi poeni. Mika na 4 kao druga opcija...evo vidjecemo u EC.
                                Last edited by Nemam_ti_kad; 16-01-21, 22:25.

                                Comment

                                Working...
                                X