Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Juventino samo opusteno.

    Nisi ti u toj grupi.
    Ali volim da pratim tako sta ste igrali pa posle uvek pogledam na rezulatima kako ste prosli iako ne igram.Nemam ja te srece za kladzu
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Haha, cekaj treba ove ziheraske tikete da postavljam pre pocetka? Cek,ko i sam ne zna da je PSG 1 i Roma 1, tesko da ja njemu mogu pomoci.U cetvrtak sam stavio sve parove LE pre pocetka,i to ne samo da sam ih postavio,nego sam za svaki objasnio kako i sta,i skoro svi su dosli,i niko nista cak nije ni prokomentarisao.Otkud ja znam da li to ko uopste i cita.Ja ne znam ni sam do 10ak-15ak min pre pocetka sta cu uplatiti.Uzmem papir,i prelistam sve parove na nekom sajtu(forma,golovi),i sta mi se svidi,stavim na papir,i onda iz tih parova izabirem nesto za tiket.
      Poenta, nije meni tesko uopste da stavim moje najzanimljivije parove za taj dan,samo da znam da to neko cita.Cak cu i sastav da napisem zasto mislim da bi to moglo da dodje.Ovo mi dodje kao ozbiljan hobi.Svaki par analiziram po 10 minuta,iz svih mogucih uglova.Uzivam vise u tome, nego u samom dobitku.Rado cu da podelim sa drugima sve zanimljive parove na koje naidjem.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Pa kome onda postavljas dobitne tikete poslije utakmice ako niko ne cita ovu temu?

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Haha, cekaj treba ove ziheraske tikete da postavljam pre pocetka? Cek,ko i sam ne zna da je PSG 1 i Roma 1, tesko da ja njemu mogu pomoci.U cetvrtak sam stavio sve parove LE pre pocetka,i to ne samo da sam ih postavio,nego sam za svaki objasnio kako i sta,i skoro svi su dosli,i niko nista cak nije ni prokomentarisao.Otkud ja znam da li to ko uopste i cita.Ja ne znam ni sam do 10ak-15ak min pre pocetka sta cu uplatiti.Uzmem papir,i prelistam sve parove na nekom sajtu(forma,golovi),i sta mi se svidi,stavim na papir,i onda iz tih parova izabirem nesto za tiket.
          Poenta, nije meni tesko uopste da stavim moje najzanimljivije parove za taj dan,samo da znam da to neko cita.Cak cu i sastav da napisem zasto mislim da bi to moglo da dodje.Ovo mi dodje kao ozbiljan hobi.Svaki par analiziram po 10 minuta,iz svih mogucih uglova.Uzivam vise u tome, nego u samom dobitku.Rado cu da podelim sa drugima sve zanimljive parove na koje naidjem.
          Na kraju se svede da je lako naci kvotu oko 3 i zviznuti veci ulog i dobiti, ajde sada slozi nam pred vikend tikete da gurnemo i dobijem, koa svako zna da je PSG 1 i Roma 1, kakva crna LE to je spekulantka liga(zato sto tu nema para i igra se sa trecim timovima) i od toga nema nista, ova tema je napraljena po principu postavis parove prije meca, jebes dobitne.


          Evo jedan rekreativni za danas, da se malo prati.

          Spoiler
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Nisam ja rekao da je lako naci dobitnu kvotu,nego da je lako naci "sigurice".Skoro svaki vikend je isto..."bajern,juve,real,barsa,porto,benfika,roma, psg,atletiko,siti,celzi",uglavnom su ti parovi,uz dodatak jos nekih ponekad.I nisam rekao da je meni lagano da pogodim kvotu 2-3,nego da ne vidim poentu da napisem ovde "barsa 1,bajern2,psg1", jer to ljudi i pretezno igraju kako okrenes.Jedino sto vredi napisati oko tih parova ovde, je ako ima neki info da moze da dodje iznenadjenje.

            @Rossonero Postavljam jer se ja osecam lepse kad pogodim neki tiket,i postavim ovde.Ne znam zasto bi se neko osecao losije zbog toga.I ako bilo ko ovde pogodi tiket i postuje ga posle pocetka tekmi,necu sigurno reci "vidi njega,dobio je tiket,a nije sa nama podelio".Svaka mu cast, nije lako uzeti bilo sta od kladionice.A da li ce on podeliti sa drugima ili nece, to je njegova stvar.
            A mozete slodbodno da prelistate stranice od prosle ili predprosle sezone, kad me je sralo sa prelazima, i da sam ih vecinu postovao ovde, kao i ostale parove. Opet ponavljam, postovacu moje najzanimljivije tekme za dan, i ako nekome uspeju da pomognu...super.
            Last edited by z0La; 11-11-14, 12:25.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post

              @Rossonero Postavljam jer se ja osecam lepse kad pogodim neki tiket,i postavim ovde.Ne znam zasto bi se neko osecao losije zbog toga.I ako bilo ko ovde pogodi tiket i postuje ga posle pocetka tekmi,necu sigurno reci "vidi njega,dobio je tiket,a nije sa nama podelio".Svaka mu cast, nije lako uzeti bilo sta od kladionice.A da li ce on podeliti sa drugima ili nece, to je njegova stvar.
              Slobodno nastavi i dalje sa svojom politikom poslije utakmica postavi dobitni svi cemo da ti se divimo , dobit ces cak i lajkova jer je ocigledno da uzivas u tome.

              Meni stvarno nije jasno da poslije zavrsenih (koje prije pocetka nisi objavio , a ne moras) utakmica izbacujem dobitni tiket , ako je ostalima na ovoj temi to jasno , onda ja se izvinjavam nesto nije uredu samnom.

              Misim da je cilj ove teme da pomognemo jedni drugima , a ne da se hvalim tiketom koji uplatim pa koji prodje da ga postavim i kazem evo ga dobitni!

              Opet ti kazem samo nastavi po svome , bice lajkova , a mozda ti neko da i reputaciju..

              @Mandusic

              Pravis gresku kada prodje tiket onda ga postavi , a ne ovako prije utakmica!
              Last edited by Rossonero; 11-11-14, 13:02.

              Comment


              • Ovo je sad vec presipanje iz praznog u suplje.Ne znam uopste o kakvim lajkovima pricas.Niti ih imam mnogo, niti ih zelim.Ja volim da postavim dobitni tiket zbog samog sebe, ne zbog lajka.Samo ne znam zasto to tebi toliko smeta.Niti remetim tebe, niti bilo koga u ovoj temi.Da, tema je da se pomogne drugima, i kad budem mogao, postavicu parove, a kad ne budem, onda ih nece biti, i to je to.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nemoj nikome pomagati budi kao sto si bio i do sada!

                  Ti ipak volis da postavis post radi samog sebe dobitni tiket da napomenem.

                  A pazi ostale tikete koji padnu da ih greskom ne postavis!

                  Samo gledaj dobitne da postavljas!
                  Last edited by Rossonero; 11-11-14, 13:33.

                  Comment


                  • Bila je liga tipera, imali ste majstori šansu da se pokažete.

                    U ostalom sama rasprava je iz ranga dečijih bolesti, nek postavlja šta ko hoće i kad hoće, stvarno nema poente vući ovako neku raspravu, u ostalom niko se od ove rabote nije obogatio, tako ni mi svi ovde.

                    Ajd uzdravlje.

                    EDIT: inače sam hteo da okačim ovaj link, ovu sramotu i bezobrazluk http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/ne...clanak-1610927

                    Comment


                    • Koliko se sjecam tebe nisam nista pitao niti sam se tebi obracao!

                      Comment


                      • Haha, oke, ae zavrsimo ovo, posto ne vodi nicemu produktivnom.Ovo je sad samo prepucavanje...


                        Slaba ponuda totalno do petka i kvalifikacija.Malo sam gledao za ove eng. konferenciju....nisu neki parovi,ali mozda se nesto zavuce...

                        Gateshead - Lincoln - Gejt je dobra ekipica.Pratio sam ih prosle sezone.Zavrsili su sezonu kao 3. i u plej ofu su u finalu izgubili 2:1, i ostali su jos jednu sezonu u konferenciji.Ovu sezonu su isto dobro poceli.Drze se u vrhu, i sigurno da ce i ove sezone juriti promociju u visi rang.Zeza ih to sto mnogo tekmi remiziraju, i to moraju da ispravljaju.Poslednju tekmu kuci su izgubili,i to u derbiju, od mozda najace ekipe u ligi.Posle toga su dobili u gostima, i vreme je da dobiju kuci, da ostave derbi iza sebe.Ne mogu da kazem da su najbolji domacini, ali obicno te ekipe iz sredine dobijaju kuci.Linkoln je osrednja ekipa, koja se vecinu vremena nalazi na sredini, niti gore, niti dole.Takvi su bili i prosle sezone.Primaju dosta golova u gostima(19 na 9 tekmi).Samo 2 ekipe su primile vise golova od njih.Generalno primaju dosta golova, ali ih i dosta daju.Tako da bi ovde mozda umesto keca probao tm1 2+.Znaci 1 ili tm1 2+.Ali uzeti sa rezervom ove Engleze nize lige,jer su mnogo nepredvidivi.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Smiri se malo.

                          Comment


                          • Zola,turi tiket sto si odigrao, pa mozda od tvoji pet parova svide se dva i uzmem ih, i ti Brajkula turi svoj pa da te vidimo.
                            Budite transparenti, pa ce vise ljudi i doci.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • I ti isto, obustavite!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Zola,turi tiket sto si odigrao, pa mozda od tvoji pet parova svide se dva i uzmem ih,
                                Problem je sto ne mogu nista da nadjem, bas slaba ponuda, a ne igram tenis.Pogledacu posle NBA, mozda tamo nesto ima.
                                Inace, Brechin - Stirling, ovaj par mi je zanimljiv samo zato sto su 2012 odigrali prelaz(i to prelaz sa 2 autogola).Prosle sezone nisu bili u istoj ligi, mozda je vreme da opet odigraju.Ne znam ni sam, ako mi ne bude zao 200 din, mozda i probam ovo 2-1, ili 7+...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X