Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj truli i pokvareni zapad koji mrzi Srbe.

    Comment


    • Nadjite onda lepu radikalnu feministkinju koja mrzi muškarce. Sve sociološke pojave vuku i imaju korene u psihološkim karakteristikama.

      Feminizirani muškarci i muškaraste žene zbog biologije, iako i dalje muškarci i žene, od malena se verovatno ne osećaju komforno u svojoj koži i onda teže alternativama i kreiranju novih identiteta.

      To je jedan tip pripadnika tih boraca za sve i svašta, a drugi tip interesuje samo keš.

      Neka mi nadje neko lepu i devojku sa oblinama da govori za muškarce da su prljave svinje i kategorički odbija svaki kontakt sa njima? Nema.

      Ove liberalne feministkinje su bezopasne, bore se samo za emancipaciju a ne mrze muškarce. Ali npr njih radikalne preziru.

      Comment


      • Da, da - muskarcine


        Prsti tradicija po grbini
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Taj truli i pokvareni zapad koji mrzi Srbe.

          Serem im se u pomoc,posto su nam prvo sve zivo unistili.

          Comment


          • Đe si, Kronose brate moj! Nije te bilo odavno

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Đe si, Kronose brate moj! Nije te bilo odavno
              Ne daju dusmani, dobri moj brate.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ne daju dusmani, dobri moj brate.
                Dobrodosao svojoj kuci!!!!

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Nadjite onda lepu radikalnu feministkinju koja mrzi muškarce. Sve sociološke pojave vuku i imaju korene u psihološkim karakteristikama.

                  Feminizirani muškarci i muškaraste žene zbog biologije, iako i dalje muškarci i žene, od malena se verovatno ne osećaju komforno u svojoj koži i onda teže alternativama i kreiranju novih identiteta.

                  To je jedan tip pripadnika tih boraca za sve i svašta, a drugi tip interesuje samo keš.

                  Neka mi nadje neko lepu i devojku sa oblinama da govori za muškarce da su prljave svinje i kategorički odbija svaki kontakt sa njima? Nema.

                  Ove liberalne feministkinje su bezopasne, bore se samo za emancipaciju a ne mrze muškarce. Ali npr njih radikalne preziru.

                  Zašto bi se to povezivalo sa izgledom.
                  Zašto nikada ne kažeš da je lep muškarac glup, ali zato to za žene vežeš?
                  Zašto je feminizam (ali govorim o izvornoj ideji) loš?
                  Zato što bi ti da se vratimo u kameno doba...
                  Vidiš onu koja ti se dopadne,mlatneš je toljagom i odvučeš u pećinu da ona kuva i pere i sve ostalo a ti ćeš da loviš?
                  Prevedeno na današnje vreme ženi kutlača i varjača i da ne izlazi iz kuće a muškarac da radi i zarađuje.
                  Svi traže neke dame i domaćice a gospode nigde.

                  Kome smetaju jake žene?
                  Slabim muškarcima.Prosto kao pasulj.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Serem im se u pomoc,posto su nam prvo sve zivo unistili.
                      Za bombardovanje se najvise zahvali Zlobi krimosu.

                      Comment




                      • Comment


                        • Cp6uja~

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Zašto bi se to povezivalo sa izgledom.
                            Zašto nikada ne kažeš da je lep muškarac glup, ali zato to za žene vežeš?
                            Zašto je feminizam (ali govorim o izvornoj ideji) loš?
                            Zato što bi ti da se vratimo u kameno doba...
                            Vidiš onu koja ti se dopadne,mlatneš je toljagom i odvučeš u pećinu da ona kuva i pere i sve ostalo a ti ćeš da loviš?
                            Prevedeno na današnje vreme ženi kutlača i varjača i da ne izlazi iz kuće a muškarac da radi i zarađuje.
                            Svi traže neke dame i domaćice a gospode nigde.

                            Kome smetaju jake žene?
                            Slabim muškarcima.Prosto kao pasulj.
                            Zato što nisam glup. Ne mislim ja da su lepe žene glupe već da su pametne i zadovoljne. Ove manje lepe, manje pametne i manje zadovoljne(zadovoljene) traže alternativne identitete, jer ih neće niko, a labilne su ličnosti da bi iznele to.

                            Sigurno da ju je muvao jedan Marlon Brando u najboljim danima kada joj se lomio identitet ne bi postala radikalna feministkinja.

                            Protiv liberalnih nemam ništa, emancipacija je ok. Naglasio sam ono kao.

                            I feminizam je polarizovan. Ja sam za pravičnu naknadu uvek i za sve.

                            Ako kažeš da su muškarci i žene jednaki ako je to polazna premisa, onda muški teniseri za 5 setova moraju imati više novca nego žene za 3 seta jer smo jednaki. Ne priznajem selektivnu jednakost i borim se za totalnu jednakost polova.

                            Ne možeš da imaš kvotu i prodješ jer si žena, zasluži radno mesto, bmk što si žena. Itd itd. Pa ako ste pametnije kao što tvrdite, budite svi na vodećim pozicijama.

                            To je istinska jednakost, ovo sada je privlegovanje žene ćime se dokazuje njena inferiornost. Jednako prima Serena jer je žena. Znači ona ne može da izdrži5 setova, znači nije jednaka, znači dalje privilegovana je.

                            Jednake šanse svi treba da imaju za svaku pozciju makar bila i general vojske, ako je žena sposobnija neka bude, ali privilegovanje i kvote svake vrste, protiv toga sam.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-11-19, 17:53.

                            Comment








                            • Svijet je stvarno u kurcu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Najava za pocetak druge sezone...

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X